Jump to content

Izbori 2022


Div

Izbori 2022  

135 members have voted

  1. 1. Za koga ćete glasati na predstojećim parlamentarnim izborima 2022 (anonimna anketa):

    • Zajedno možemo sve - Aleksandar Vučić
      5
    • Premijer Srbije - Ivica Dačić
      1
    • SRS - Dr. Vojislav Šešelj
      1
    • Ujedninjeni za pobedu Srbije (SSP, NS, DUVM - VMDK, & co.) - Marinika Tepić
      81
    • Nada za Srbiju (Nada, NDA, DSS, Monarhisti) - Dr. Miloš Jovanović
      3
    • Srpska stranka Zavetnici - Milica Đurđević Stamenkovski
      1
    • Moramo, Akcija, Ekološki ustanak, Ne Davimo Beograd - Ćuta i Nebojša Zelenović
      28
    • DJB, ZS, ŽZS - Suverenisti
      1
    • Srpski pokret Dveri, POKS, Patriotski blok - Boško Obradović
      0
    • Ajmo ljudi, SDS, NS & co. - Boris Tadić
      1
    • Neka od ostalih lista
      2
    • Izaći ću, ali ću poništiti listić
      1
    • Neću izaći na izbore
      10


Recommended Posts

Ne znam, bili su i 2016. lokalni izbori, doduše to je dva upisivanja, a ne tri, ali nije bilo ni blizu ovakvih gužvi. S druge strane, brojke stvarno ne ukazuju na neki drastični skok u izlaznosti. Beograd posebno jede gomna. 

Edited by djole
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, hummingbird said:

 

Члан сам омладине Социјалистичке партије Србије, наш кандидат за премијера је Дачић! :classic_smile:

Pa morate i vi da mislite na dobro za Srbiju, ne na partijske interese. Ipak je u pitanju najbolji premijer u istoriji! Oduvek je društvena solidarnost odlikovala nas levičare iznad svega!

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, hummingbird said:

 

Члан сам омладине Социјалистичке партије Србије, наш кандидат за премијера је Дачић! :classic_smile:

Ozbiljno?

Član si sekte koja je celu ex Yu zavila u crnilo, igralo se sa ljudskim životima, dostojanstvom, osnovnim životnim potrebama?

U 2022 vas ima??

Jbt ja sam bio ubedjen da SPS nema prave članove, da je to imaginarna stranka posle svega onog 90tih!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, hummingbird said:

 

Члан сам омладине Социјалистичке партије Србије, наш кандидат за премијера је Дачић! :classic_smile:

Pa nisi ti kriv za to. Dogodi se.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam pre oko pola sata prošao pored biračkog mesta na kome sam ranije glasao. Vidim da je red na ulazu i dalje velik. Supruga je čula od komšinice da je čekala više od pola sata da dođe na red, a glasala je između pet i šest.

Edited by DJ_Vasa
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je vec sad jasno da ce opoziciia imati bolji rezultat nego sto je vecina nas ovde ocekivala. Ja sam bio optimista, ali sam prijatno iznenadjen. Vec idu slike da se mobilizuje policija, dupe zvace gace i spremni su na sve. Opozicija mora da reaguje na pravi nacin jer ce dobiti izlaznost koju su trazili i sad treba da sacuvaju glasove ljudi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, hummingbird said:

 

Члан сам омладине Социјалистичке партије Србије, наш кандидат за премијера је Дачић! :classic_smile:

Što ne glasaš u anketi? Jedino tvoj pulen i boškić nemaju ni jedan glas.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Obavio i ja gradjansku duznost, tast i tasta napravili diverziju s rebarca i ladno pivo, znali su da ce mi padne pritisak i da mora da odspavam, ali nije im nesto mnogo uspelo (iako rebarca bogami jesu). Kod mene na birackom mestu guzve nema, ali kad sam dolazio jedan gospodin je bas zavrsavao, a kad sam ja  bio na izlazu neka gospodja je davala podatke. Tako da izgleda imaju konstantan strim glasaca.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, JohnnyDragon said:

Ozbiljno?

Član si sekte koja je celu ex Yu zavila u crnilo, igralo se sa ljudskim životima, dostojanstvom, osnovnim životnim potrebama?

U 2022 vas ima??

Jbt ja sam bio ubedjen da SPS nema prave članove, da je to imaginarna stranka posle svega onog 90tih!

 

Зна се ко је то радио! То сигурно није била Социјалистичка партија Србије! :mad: Наша партија је у партнерству са председником Вучићем толико тога урадила за ову земљу, толико тога за наше раднике, најстарије суграђане, нас младе и наше родитеље! Народ Србије види све то, цени и показује то на изборима. Лично сам убедила своје родитеље да изађу и гласају за број 2, сваки глас је важан! :classic_smile: Надам се победи. :bravo:

  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Beonegro said:

Otkud ti to?

Zakon nalaže (ukoliko nije promenjen odkad nisam aktivni učesnik procesa) da je birački odbor dužan da svima koji su pristupili procesu glasanja (a podrazumeva se i red ispred biračkog mesta) omogući ostvarivanje biračkog prava. Onomad 24.9. 2000. BM smo zatvorili oko 21 sat jer je bio značajan red ispred.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Beonegro said:

Otkud ti to?

 

Svako ko se pojavio pre 20h na biračkom mestu ima pravo da glasa. Član biračkog odbora staje iza onog ko je u 19:59:59 poslednji u redu i završava se glasanje tek kada svi glasaju. Takvu informaciju sve stranke daju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, urosg3 said:

Zakon nalaže (ukoliko nije promenjen odkad nisam aktivni učesnik procesa) da je birački odbor dužan da svima koji su pristupili procesu glasanja (a podrazumeva se i red ispred biračkog mesta) omogući ostvarivanje biračkog prava. Onomad 24.9. 2000. BM smo zatvorili oko 21 sat jer je bio značajan red ispred.

Zahvaljujem. Nisam znao ovo.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, hummingbird said:

Народ Србије види све то, цени и показује то на изборима. 

Pa na primeru Ane Brnabić - najbolje se vidi kako narod Srbije ceni dobar rad

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Del Piero said:

Mislim da je vec sad jasno da ce opoziciia imati bolji rezultat nego sto je vecina nas ovde ocekivala. Ja sam bio optimista, ali sam prijatno iznenadjen. Vec idu slike da se mobilizuje policija, dupe zvace gace i spremni su na sve. Opozicija mora da reaguje na pravi nacin jer ce dobiti izlaznost koju su trazili i sad treba da sacuvaju glasove ljudi.

 

 

  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, JohnnyDragon said:

Ozbiljno?

Član si sekte koja je celu ex Yu zavila u crnilo, igralo se sa ljudskim životima, dostojanstvom, osnovnim životnim potrebama?

U 2022 vas ima??

Jbt ja sam bio ubedjen da SPS nema prave članove, da je to imaginarna stranka posle svega onog 90tih!

Pa prelaze cenzus redovno..ima ih..e, videcemo veceras koliko ih je..

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Igor_ said:

Meni se cini da su namerno spori, iz razloga sto nece pustiti posle 20:00

Po pravilima svako ko se nadje na birackom mestu do 20h ima pravo da glasa i biracko mesto ne sme biti zatvoreno dok svi oni ne glasaju. Pa makar red bio kilometarski. 

EDIT: Sad vidim da ima jedno 5-6 koji su vec objasnili 😄 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, hummingbird said:

 

Зна се ко је то радио! То сигурно није била Социјалистичка партија Србије! :mad: Наша партија је у партнерству са председником Вучићем толико тога урадила за ову земљу, толико тога за наше раднике, најстарије суграђане, нас младе и наше родитеље! Народ Србије види све то, цени и показује то на изборима. Лично сам убедила своје родитеље да изађу и гласају за број 2, сваки глас је важан! :classic_smile: Надам се победи. :bravo:

Idi nek ti neko pogleda to.

  • Like 8
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, hummingbird said:

Зна се ко је то радио!

Daj molim te reci nam ko? Ozbiljno pitam - ko je zavio Jugoslaviju i pre svega Srbiju u crno? 

 

I uz to, sta je konkretno SPS uradio od 2000. na ovamo? Daj nesto konkretno a ne opsta mesta. 

Link to comment
Share on other sites

Quote

Centar za slobodne izbore i demokratiju (CESID) objavio je podatke o izlaznosti na današnjim predsjedničkim, parlamentarnim i lokalnim izborima u Srbiji do 15 sati.

Sudeći po izlaznosti na biračkim mjestima u Bosni i Hercegovini, najviše ljudi je glasalo u Loparama - 85,90 posto, odnosno 652 od ukupno 759 prijavljenih birača.

Nakon Lopara, najveću izlaznost imaju Doboj sa 78,87 posto, Drvar sa 78,53 posto i Trebinje sa 71,48 posto.

U Banjoj Luci su otvorena dva biračka mjesta. U konzulatu Srbijanske ambasade je glasalo 58,47 posto ljudi (635 od 1.086 birača), a u Mtelu 70,63 posto (630 od 892 birača)

U Sarajevu je glasalo 58,53 posto od 1.196 birača, dok je u Mostaru izlaznost 58,58 posto od ukupno 198 birača.

Najmanje izlaznost je u Zvorniku gdje je glasalo 46,19 posto birača od njih 1.076.

Ovo je spisak biračkih mjesta u BiH i izlaznost do 15:00 sati:

Mostar 116/198 ili 58.59%

Trebinje 406/568 ili 71.48%

Visegrad 790/1273 ili 62.06%

Rudo 324/492 ili 65.85%

Sarajevo 700/ 1196 ili 58.53%

Bratunac 270/408 ili 66.18%

Zvornik 497/1076 ili 46.19%

Branjevo 287/472 ili 60.81%

Bijeljina 775 /1531 ili 50.62%

Lopare 652 /759 ili 85.90%

Prijedor 210/315 ili 66.67%

Doboj 739 /937 ili 78.87%

BL Konzulat 635/1086 ili 58.47%

BL Mtel 630/892 ili 70.63%

Drvar 172/219 ili 78.53%


Bar 80% ovih glasova je za Vucica i SNS

Link to comment
Share on other sites

  • A sad unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...