Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

3 hours ago, Helena said:

To nije tačno, ako pravdaš ogradu time da nećeš gužvu, na karti svakako ima taj famozni bar kod koji će pustiti samo putnike.

Sirotinja I ide autobusom, i ti mu onda lupiš peronsku kartu od 3€ (sa sve smradom i čučavcem!?!)

Pa A1 bus do aerodroma je 400 din.

Rekla sam već, u Zagrebu, Osijeku (koji ima svemirsku autobusku) nema ograda, nema peronskih karti i staničnih usluga.

Ponavljam, čitala sam i o cenama vode, sokova, grickalica, hrane-bukvalno ko na aerodromu.

 

 

 

 

Peronska usluga postoji odavno, a služi tome da se nahrane paraziti, kumovi, snajke, rođaci i ostali kojima je jedina kvalifikacija za posao to što nekoga poznaju. Ne znam koje su cene vode i sokova, ali to je već stvar ponude i potražnje. Ako bi oni koji polaze sa stanice to kupili u običnoj prodaji, vlasnici prodavnica i kafana bi mogli ili da spuste cene, ili da stave ključ u bravu.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, DJ_Vasa said:

 

Peronska usluga postoji odavno, a služi tome da se nahrane paraziti, kumovi, snajke, rođaci i ostali kojima je jedina kvalifikacija za posao to što nekoga poznaju. Ne znam koje su cene vode i sokova, ali to je već stvar ponude i potražnje. Ako bi oni koji polaze sa stanice to kupili u običnoj prodaji, vlasnici prodavnica i kafana bi mogli ili da spuste cene, ili da stave ključ u bravu.

 

Da ako se radi o pravim privatnicima, ali vrlo lako moze biti u sastavu samog BAS-a ili neki dilovi i mutne radnje. Znamo gde zivimo.

 

Nego veci problem je na sta ta stanica lici, ali jbg u zemlji Srbiji sve moze da prodje, pa i nova stanica u glavnom gradu koja nema nadstresnice...

 

Edited by MeanMachine
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...