Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

 

Kad se covek vrati u srb cak i posle hiljadu godina doceka ga sve isto i genijalno

 

“Znam da velikim silama izgleda da sve mogu, ali zamislite kako bi to izgledalo kada bi u našoj ambasadi u SAD Marko Đurić primio nekog američkog tužioca ili sudiju?!”, rekao je Dačić za Tanjug, nakon što je na Instagramu američke ambasade objavljena informacija o tom sastanku.

On je ocenio da je ovaj postupak „u direktnoj suprotnosti sa željom za razvojem dobrih bilateralnih odnosa“.

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Opet udaraju na porodicu našeg predsednika Aleksandra Vučića koji se bori i gradi puteve. Stranim plaćenicima, tajkunima i izdajnicima smeta jaka Srbija i zato napadaju decu. Uglavnom im je meta dete-Danilo, ali ovaj put napadaju divno dete kuma Panića.

 

Quote

Uroš Panić, sin Petra Panića, kuma predsednika Srbije Aleksandra Vučića ponovo se, posle izvesnog vremena, javno pohvalio bahatom i divljom vožnjom ulicama Beograda u "lamborginiju", izazivajući policajce da ga zaustave.

 

https://nova.rs/vesti/hronika/vucicevo-kumce-hara-bg-ulicama-u-lamborginiju-i-usput-izaziva-i-vredja-policiju-neka-me-stigne-neko-ako-moze-neka-mi-napise-kaznu-evo-nemam-ni-vozacku/

 

 

 

 

 

(btw, ako i ovaj ubije nekog, završiće kao Mitrovićev sin: U kućnom "zatvoru", a kuća je negde u Italiji... )

 

 

 

 

Edited by Sen
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

 Na pitanje šta misli o poternici koju je Međunarodni krivični sud (MKS) izdao protiv predsednika Rusije Vladimira Putina, Vučić je odgovorio da smatra da je to politički veoma loša odluka koja će koštati mnogo u životima Rusa i Ukrajinaca, ali i imati velikog odraza na ekonomiju cele Evrope.

 

"Moraćete da sednete sa Putinom da razgovarate, a kako da ragovarate sa njim, a da mu ovo ostavite? Kako uopšte mislite da napravite neki dogovor, a da mu to ostane kao Damaklov mač nad glavom. Zašto ste ga ograničili?", pitao je Vučić

 

Pati coek nema šta, ne'moz još da se opasulji. Kao svaki autokrata misli da bez

njega nema dogovora i da je nezamenjiv. 

Mislio Putin će da pobedi pa da se vrate na staro. Oće oće... 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, ras kass said:

 

Pati coek nema šta, ne'moz još da se opasulji. Kao svaki autokrata misli da bez

njega nema dogovora i da je nezamenjiv. 

Mislio Putin će da pobedi pa da se vrate na staro. Oće oće... 

 

Koliki je ovaj nas baksuština, ukanaljujuci prvo Klintonovu pa Trampolinija, do decembra 2024. Vladimir Vladimirovič u Sheveningenu.

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, ras kass said:

 

Pati coek nema šta, ne'moz još da se opasulji. Kao svaki autokrata misli da bez

njega nema dogovora i da je nezamenjiv. 

Mislio Putin će da pobedi pa da se vrate na staro. Oće oće... 

 

 

Mislim da mu je problem sto sad ne moze da se hvali podrskom Putina a nije nemoguce da neki desnicari dobiju nekakvu podrsku jedinstvene Rusije i da se time hvale i cape mu deo glasackog tela, jos ako bi Rusi zamenili Dacica sa Boskom i Zavetnicom pa Vucic bi imao posla sa njima i u novom sazivu i to znatno brojinim, to bas kad mora da potise sporazum. 

 

Ideja je da nekako ih spusti ispod cenzusa zato dizanje istog nije nemoguce da budu cak isli da cenzus za koalicije bude npr 10% jer ne sme da dopusti da mu desnicari budu u skupstini kad bude potpisao. 

 

Dakle on kuka jer je ovo za njega zajeb a ne za Evropu, mozes misliti nece Rusi da im prodaju gas jer je Putin optuzen, a koliko mi se cini nije Putin ni pregovarao u vezi gasa vec direktori gazproma i slicnih kompanija.

Edited by MeanMachine
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, erwin said:

Prosečan godišnji rast BDP-a Kosova u zadnjih 10 godina je 3,9%, a Srbije 2,3%.

Izvor je interaktivna mapa ovde:
https://seekingalpha.com/article/4549457-who-is-afraid-of-xi-jinping

 

Ok, ali iskreno za drzavu sa toliko niskom bazom kao Kosovo, ovo je bas slabo ili nikako. S obzirom da su priznati od vecine normalnog sveta i vecine privrede sveta, bar sto se tice ekonomije, tu im je Srbija malo sto kriva, moraju oni interno da se razracunaju sa mnogim stvarima. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cekaj...RTS platio Williamu Baldwinu i Ericu Robertsu grdne pare, da u nekoj seriji igraju dva lika koji nose ogromnu lovu da potkupe "Zelene" da bi ovi sprecili iskopavanje litijuma?
Recite mi da je ovo fake news..jer zaista ne pratim vise nista ni na RTS,a skoro nista ni od domace tv i filmske produkcije.

Ako je istina..pa to je neki n-ti nivo propagande..

  • Ha-ha 3
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Drug Crni said:

Cekaj...RTS platio Williamu Baldwinu i Ericu Robertsu grdne pare, da u nekoj seriji igraju dva lika koji nose ogromnu lovu da potkupe "Zelene" da bi ovi sprecili iskopavanje litijuma?
Recite mi da je ovo fake news..jer zaista ne pratim vise nista ni na RTS,a skoro nista ni od domace tv i filmske produkcije.

Ako je istina..pa to je neki n-ti nivo propagande..

Nije to ništa. U nastavku serije se pojavljuje lik koji predsedniku države kaže koliki bi bio njegov procenat, pa posle on kuka (preCednik) "jao što sam ispao budala". Svašta ima po tim napim serijama. Ali ovi što vode kvizove....pljačka na kilo.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Gradski menadžer Beograda, nakon što mu je Ćuta iscepao "dozvolu", krenuo u ofanzivu po TV da objašnjava kako su radovi na Savskom keju legalni i bezbedni.... Hajde nek me prosvetle Beogradjani, ali koliko ja kapiram, Grad Beograd hoće da dovuče struju i vodu ljudima koji su nelegalno izgradili kuće na Keju....mada taj podatak ovaj žljebavi lik nikako ne spominje. Ja milsim da je Srbija jedinstvena država u Evropi gde nemaš dozvolu za gradnju, izgradiš nelegalno objekat i uvedeš struju, vodu, priključiš se na kanalizaciju, plaćaš porez, ali objekat nelegalan. Još kaže ovaj menadžer gradski, to su sve neki fini ljudi, ugostitelji......

Link to comment
Share on other sites

Just now, Constantin said:

Gradski menadžer Beograda, nakon što mu je Ćuta iscepao "dozvolu", krenuo u ofanzivu po TV da objašnjava kako su radovi na Savskom keju legalni i bezbedni.... Hajde nek me prosvetle Beogradjani, ali koliko ja kapiram, Grad Beograd hoće da dovuče struju i vodu ljudima koji su nelegalno izgradili kuće na Keju....mada taj podatak ovaj žljebavi lik nikako ne spominje. Ja milsim da je Srbija jedinstvena država u Evropi gde nemaš dozvolu za gradnju, izgradiš nelegalno objekat i uvedeš struju, vodu, priključiš se na kanalizaciju, plaćaš porez, ali objekat nelegalan. Još kaže ovaj menadžer gradski, to su sve neki fini ljudi, ugostitelji......

Obekti imaju struju i vodu odavno - sada se samo pojacava i legalizuje prikljucak.

 

Link to comment
Share on other sites

Meni je to super treba jos više da probiju nasip pa će valjda babe i dede koji žive na nbg kad im isti bude poplavljen razmisliti za koga glasaju. Ko u slučaju one male opštine gde je investitor mhe opušteno zakonski nabio cev za istu u branu koja brani od poplava. I tu većina glasala za sns.

Edited by MeanMachine
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MeanMachine said:

Meni je to super treba jos više da probiju nasip pa će valjda babe i dede koji žive na nbg kad im isti bude poplavljen razmisliti za koga glasaju. Ko u slučaju one male opštine gde je investitor mhe opušteno zakonski nabio cev za istu u branu koja brani od poplava. I tu većina glasala za sns.

Još se sprdaju sa ovim flajerom, kažu novo Panonsko more....

spacer.png

Just now, Kronostime said:

Vodounstalater i elektricar ne traze dozvolu, vec dnevnicu.

Ma nemoj se praviš blesav....ne pita se Žika banderaš da te priključi na struju, nego i banderu mora da kupiš i EDB da turi "blombu" na strujomer.....

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...