Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

6 minutes ago, DJ_Vasa said:

 

Ovo je poseban model koji se zove Nissan Jukela. :classic_tongue:

 

 

Ima još jedan štos u folkloru bizgova koji tako parkiraju. Naime, dotični bizgovi vole da zauzmu dva mesta da im onaj koji parkira pored ne bi ogrebao vrata. Da se razumemo, to se dešava, ne volim ni ja da mi neko ogrebe vrata ako svoja otvara nepažljivo, ali ni na kraj pameti mi ne bi bilo da zauzmem dva mesta. Ovo što kažem sam slučajno čuo od nekog majmuna dok sam čekao u redu u prodavnici jer je razgovarao mobilnim i rekao sagovorniku nešto u stilu 'ma boli me q... prekrijem tablicu kad sam u centru, a ovde uvek parkiram na dva mesta da mi neko ne ogrebe auto'.

Ovako nešto ?

 

spacer.png

 

A kaži mi Vaso, da li slažemo sa teorijom...Što skuplji auto to ga veći mamlaz vozi ? .... i nije samo pitanje za Vasu...

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Constantin said:

Ovako nešto ?

 

Da. Video sam zalepljene papire, hirirške maske, prislonjenu dasku i slične izume.

 

18 minutes ago, Constantin said:

A kaži mi Vaso, da li slažemo sa teorijom...Što skuplji auto to ga veći mamlaz vozi ?

 

U mnogim slučajevima je tako. Izuzimam programere i slične, one koji su novac pošteno zaradili u inostranstvu i ostale slučajeve u kojima je neko normalan pošteno zaradio novac, ali u većem broju slučajeva se visoka cena automobila poklapa sa visokim stepenom džiberluka. U normalnoj zemlji skupe automobile voze bankari, direktori, piloti i slični koji imaju legalne izvore prihoda za takve sprave, dok je ovde vlasnik često neki braćala sa osnovnom školom koji ima 'kombinacije'. Ne sećam se kada sam poslednji put kod nas video da besna kola vozi čovek od 50-60 godina u odelu i kravati, ali viđam goveda sa licem kromanjonca. Pre 5-6 godina sam umalo pao u nesvest kada sam video da pristojno odeveni čovek izlazi iz novog Mercedesa kako bi pomogao nekoj bakici sa štapom da pređe ulicu. Takvih je ovde jedan u milion.

Edited by DJ_Vasa
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DJ_Vasa said:

U mnogim slučajevima je tako. Izuzimam....

 

Evo još jednog džibera....

Spoiler

spacer.png

Spoiler

spacer.png

 

DA ti priznam...dok sam vozio BMW mnogo manje je bilo primedbi "okoline" na moju vožnju. sad ne znam, kao da su poludeli ljudi....kupujem fiću, to je to. :s_w:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Constantin said:

DA ti priznam...dok sam vozio BMW mnogo manje je bilo primedbi "okoline" na moju vožnju. sad ne znam, kao da su poludeli ljudi....kupujem fiću, to je to. :s_w:

 

Upravo gledam kroz prozor i najdžiberskije se parkirao neki punto, praktično u ulazu. Prvo slobodno mesto mu je na 5-6 metara, drugo odmah pored, treće na sličnoj udaljenosti. A nemačka flota kulturno parkirana...

Edited by DJ_Vasa
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, DJ_Vasa said:

 

Upravo gledam kroz prozor i najdžiberskije se parkirao neki punto, praktično u ulazu. Prvo slobodno mesto mu je na 5-6 metara, drugo odmah pored, treće na sličnoj udaljenosti. A nemačka flota kulturno parkirana...

Sve ide, sve se menja...

Link to comment
Share on other sites

On 3/25/2023 at 2:05 AM, ControlFreak said:

Mogu li da pitam kako mogu da pronadjem informacije za žene iz Kovačevca? Kada stavim u potragu dobijam rezultate o nekom Saši Kovačeviću, omiljenog medju ženama 🙄, ne interesuje me on, već konkretno te žene, želela bih da       pružim neku pomoć direktno njima. Ili da pišem novinaru? Pretpostavljam da je lako pronaći njegov email. Strašno je ovo. I te osobe koje je zvao, kakvi odgovori, pogotovo ona što će da ga tuži, kao nevina jedna, što je muči pitanjem, uh…Pitam se da li će neki od njih bar da se postide za ovu pljačku. Ove žene su me baš dirnule, skromne, vredne, bez mnogo očekivanja. Bar da imaju jedan motokultivator. A ove lopove, na stub srama. 

 

Da li si, možda, pronašla još neku informaciju, kontakt?
Uradio sam malo pretrage, ništa nisam našao osim e-maila redakcije BIRNa.

I ja bih voleo da nešto više saznam i pomognem koliko mogu. A, da će neko odgovarati, sumnjam, da će se postideti, nikad.

 

 

Edited by Div
Link to comment
Share on other sites

Kaltrop je zakon :lol_2: Ima i kako se prave od mrezaste armature :lol_2: Izvadi se kleštima krst gde su zavareni spojevi, pa se iskrive krajevi krsta da budu u obliku dva slova C spojena na sredini :classic_smile:

 

Nije smesno, niti je anarhoterorizam na ovakvim mestima. Jer na takvim mestima  do stoke reči ne dopiru, to sam licno odavno ukapirao, nego na takvim mestima do te anticivilizacijske stoke dopiru samo kaltropi, betonske barikade, šiljci, eventualno u blažim slučajevima skotizma video nadzor uz redovno slanje prijava itd.

 

Postaviš ti žardinjeru, skot je pomeri. Ti je sutra ankerišeš za podlogu i napuniš betonom umesto zemlje. Ako i tad kakav majmun pokusava da je pomeri, ne razgovaras, ne trazis pomoc od nadleznih, jer da su hteli resili bi to odavno, nego obmotaš žardinjeru bodljikavom žicom. Isto važi i za drvce koje je neki majmun pokušao da čupa da bi baš tu parkirao, pominjao sam to - obmotaš drvce bodljikavom žicom.

 

Udica za pecanje u smokvu, tako se to radi, jer stoka ne sluša kad joj se govori, što bi rekla Lisbet Salander. Pošten svet nema čega da se plaši, jer pošten svet i tako ne radi te stvari, tako da normalnim ljudima od toga ne preti nikakava opasnost. A skotovi - UDRI BANDU!

Edited by Milenko Puzigaca
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

U moru kreativnih rešenja, protiv bahatih komšija vozača, podsetio bih na ulje za kočnice UK-2 ili AT-2...poliveno sa krova, otvoriš kanticu, okreneš naopako i pustiš da lagano teče, perfektno skida farbu vozila do osnovne boje ...

 

Keramika sa svećica za vozila, lepo izmrvljena (najčešće u nekoj krpi) protrlja se preko šofer-šajbne (vetrobranskog stakla) čini istu "krhkom" i "prhkom" ... puca tako lako...

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Constantin said:

Kad smo već od ovog selca. Da ne tražim u galeriji, ali sa leve srtrane, gledano iz pravca Yukea, postoji deo parkinga koji ima elektropunjače, za vozila na električni pogon. Uvek je zauzet Jugićima, Ladaama,, ali i BMW i Mercedesima. Srpskom vozaču je poniženje da hoda duže od 10 metara. Posebni zaljubljenici u svoja vozila obožavaju da dok krljaju burek ili pljeskavicu, kroz izlog objekta posmatraju svog ljubimca, koji je zauzeo sabraćajnu traku dok ovaj jede. Ali uz uredno uključena "sva 4".....


Takvima je sevap sve 4 gume izbusit.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Kronostime said:

 

:s_w:

I ovaj sa "smo" se ne razlikuje od tih ludaka. Prvo, govori o sebi u mnozini, drugo, zasto se uopste identifikuje sa dva ludaka, i zasto sa njima identifikuje ceo narod, pa umesto "su" pise "smo" , sto je uvredljivo, a onda se buni kako ga navodno neki zli "oni" ne mirisu zato sto je Srbin :twak: Pa ko je tu srbomrz i antisrbin?

Edited by Milenko Puzigaca
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...