Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

Pa niko nije ni mislio da ono sa oduzimanjem nije samo predstava. Prema svecu i tropar. Ovi normalni koji moraju da imaju posla sa takvim gadom od okruzenja kad se jednom vrste u svoj red mora da se tusiraju mesec dana bez prekida da bi oprali osecaj gada i prljavstine zbog toga sto su morali da borave neko vreme na takvom mestu.

 

 

P.S. Ovaj sa ovim deminutivima i prsudupnim skracenicama se ne razlikuje od te sorte, samo da se zna, iako misli da se razlikuje. Takvi su oni.

Link to comment
Share on other sites

Ne volim ovo što moram da kažem, ali "kumić" neće potrošiti mnogo vremena dok ne dospe da se "sunča na banderu"....nekako mi ne deluje kao lik koji ceni zakone fizike, a Lamborgini radi ono što mu kažeš...1+1...2...ne može drugačije pa i da ti je kum preCednik.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, MeanMachine said:

@Mama_mia

 

............

 

Dakle Vučić je Latinka fanovima prodao priču da je on ipak bolja opcija jer ce da prizna i uvede sankcije jednog lepog dana ko sto je nacionalistima prodao priču da on radi i gradi pa je još umereni nacionalista.

 

Steta je sto Latinkini fanovi ne postoje pa se izgleda Vucic dzabe mucio da im nesto proda. Ali ako mislis na par normalnih, politickih realista da su to fanovi bilo cega i bilo koga, varas se da se Vucic obraca takvima. On ako uopste prodaje bilo kakvu pricu, to radi zbog Trulog Zapada jer ga gnjave i gnjece, a nikako zbog nekih fantomskih `latinkinih fanova`

 

btw, steta sto nema shreda, jer evo potpisujem da bi on na ovaj tvoj uradak oko latinkinih fanova pitao - Lompare ti li si?

(to je milo lompar, shred ga je `obozavao`) :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

Citam neke komentare u stilu: "Zasto kacite/delite snimak iz Lidla..ne poznajete te ljude..ponizavate ih" itd.

Ovako.
Samo ja sam sebe mogu da unizim. Drugacije receno: mene niko (do mene samog) ne moze da ponizi. Cak i da me neko izvrgne najvecem ruglu,to i dalje govori o njemu,a ne o meni. Takav sam ceo zivot i tako gledam i privatno na ovu tematiku.

Prema tome..ovi sa snimka su sami sebe unizili. Cak ne time sto se  guraju za jeftine cevape. To je ovde najmanji problem.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Drug Crni said:

Citam neke komentare u stilu: "Zasto kacite/delite snimak iz Lidla..ne poznajete te ljude..ponizavate ih" itd.

Ovako.
Samo ja sam sebe mogu da unizim. Drugacije receno: mene niko (do mene samog) ne moze da ponizi. Cak i da me neko izvrgne najvecem ruglu,to i dalje govori o njemu,a ne o meni. Takav sam ceo zivot i tako gledam i privatno na ovu tematiku.

Prema tome..ovi sa snimka su sami sebe unizili. Cak ne time sto se  guraju za jeftine cevape. To je ovde najmanji problem.

Šta misliš @Drug Crni kad bi se zatvorio Lidl, da li bi se ovo pučanstvo otimalo negde drugde ? Ja vidim da ima "akcija" boljih nego u Lidlu u DIS-u, povremenu u drugim megamarketima, ali nigde kilometarskih kolona za nekakve šklj alate i blete pileće batake kao u Lidlu....jel to neki fetiš, Lidl ...jbm li ga...:smiley33:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa,ne znam..mozda i ne bi?
Mislim da je "Lidl" ovde i precenjen..pretpostavljam zbog toga sto je namcki trgovinski lanac,nemacki brend. Nemacki brendovi su kod nas tradicionalno na ceni.

Necu da budem licemeran.
Odem i ja ponekad u "Lidl". Postoji jedan asortiman namirnica koje tamo nabavljam. Imaju dobro resen parking ovde. Dok nije stigao u Srbiju,znao sam da odem ponekad u Baju, preko granice, u nabavku..retko,ali znao sam. I tamo je uvek bio posecen,ali ne toliko kao kod nas.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Drug Crni said:

Pa,ne znam..mozda i ne bi?
Mislim da je "Lidl" ovde i precenjen..pretpostavljam zbog toga sto je namcki trgovinski lanac,nemacki brend. Nemacki brendovi su kod nas tradicionalno na ceni.

Necu da budem licemeran.
Odem i ja ponekad u "Lidl". Postoji jedan asortiman namirnica koje tamo nabavljam. Imaju dobro resen parking ovde. Dok nije stigao u Srbiju,znao sam da odem ponekad u Baju, preko granice, u nabavku..retko,ali znao sam. I tamo je uvek bio posecen,ali ne toliko kao kod nas.

Ajd pošteno...ideš u Baju, a verujem da si bio i u Segedinu. Uporedi Metro o Lidil, a da ne spominjemo Coru. Kakav brend je Parkside, a kakav je Bosh ili Black & Decker. Cene im nisu niske što nas vole, već što od prilike toliko vredi...možda čak i manje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Drug Crni said:

Citam neke komentare u stilu: "Zasto kacite/delite snimak iz Lidla..ne poznajete te ljude..ponizavate ih" itd.

Ovako.
Samo ja sam sebe mogu da unizim. Drugacije receno: mene niko (do mene samog) ne moze da ponizi. Cak i da me neko izvrgne najvecem ruglu,to i dalje govori o njemu,a ne o meni. Takav sam ceo zivot i tako gledam i privatno na ovu tematiku.

Prema tome..ovi sa snimka su sami sebe unizili. Cak ne time sto se  guraju za jeftine cevape. To je ovde najmanji problem.

 

Stoka je to, i to teška. Nisu oni navalili na te ćevape što su gladni, već zato što su stoka. Sećam se kada je Linda prodavala onu piletinu i kada su se tukli oko nje, ali samo malo ranije je Roda imala gotovo identičnu akciju i nije bilo tuče. Sticajem okolnosti sam tih dana ušao u dve koje su mi blizu i nije bilo nikakvih tuča oko piletine. Zato me je tuča oko Lindine piletine bar donekle začudila. Sećam se i kada su se tukli oko sadnica trešnje koje su deljene posle zemljotresa u Japanu ili kada su se nešto ranije otimali oko one pogače sa zlatnikom.

 

U Lindi se slično dešava i kada imaju neke druge artikle na sniženju, pa se dešavalo da kojekakav ološ pokupuje neke bušilice i šrafilice, stalke za popravku bicikla i još ponešto od alata. Ti artikli se vrlo brzo pojave na oglasima i buvljacima, a čuvena Lindina piletina se pojavljivala i na pijacama.

 

Nisu ti što su se tukli gladni, već su samo stoka. Oni koji su gladni i hrane se u narodnoj kuhinji mirno čekaju u redu, a oni kojima je dupe zinulo za svim i svačim se ponašaju kao stoka. Ne znam zašto Linda uopšte i reklamira ovakve popuste jer se na taj način privlači stoka. Ionako bi tu crkotinu prodali, možda čak i po većoj ceni, a tolerisanje ovakvog ponašanja će zgaditi njihov lanac svakom normalnom čoveku.

  • Like 8
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, DJ_Vasa said:

 

Stoka je to, i to teška. Nisu oni navalili na te ćevape što su gladni, već zato što su stoka. Sećam se kada je Linda prodavala onu piletinu i kada su se tukli oko nje, ali samo malo ranije je Roda imala gotovo identičnu akciju i nije bilo tuče. Sticajem okolnosti sam tih dana ušao u dve koje su mi blizu i nije bilo nikakvih tuča oko piletine. Zato me je tuča oko Lindine piletine bar donekle začudila. Sećam se i kada su se tukli oko sadnica trešnje koje su deljene posle zemljotresa u Japanu ili kada su se nešto ranije otimali oko one pogače sa zlatnikom.

 

U Lindi se slično dešava i kada imaju neke druge artikle na sniženju, pa se dešavalo da kojekakav ološ pokupuje neke bušilice i šrafilice, stalke za popravku bicikla i još ponešto od alata. Ti artikli se vrlo brzo pojave na oglasima i buvljacima, a čuvena Lindina piletina se pojavljivala i na pijacama.

 

Nisu ti što su se tukli gladni, već su samo stoka. Oni koji su gladni i hrane se u narodnoj kuhinji mirno čekaju u redu, a oni kojima je dupe zinulo za svim i svačim se ponašaju kao stoka. Ne znam zašto Linda uopšte i reklamira ovakve popuste jer se na taj način privlači stoka. Ionako bi tu crkotinu prodali, možda čak i po većoj ceni, a tolerisanje ovakvog ponašanja će zgaditi njihov lanac svakom normalnom čoveku.

 

Ih bre @DJ_Vasa gde ti ode. Još malo pa ćeš se vratiti do Dane Drašković i tuče za hleb....gde bejaše, kod Moskve ? Kod Konja ?

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Constantin said:

Ajd pošteno...ideš u Baju, a verujem da si bio i u Segedinu. Uporedi Metro o Lidil, a da ne spominjemo Coru. Kakav brend je Parkside, a kakav je Bosh ili Black & Decker. Cene im nisu niske što nas vole, već što od prilike toliko vredi...možda čak i manje.

Za sitne kucne popravke Parkside iz Lidla i Womax iz Woby House rade bolji posao nego pijacni zeleni Bosh, Black&Decker ili Makita. Odavno to nema neki preterani kvalitet.

Nekad se alat popravljao, sada je za jednokratnu upotrebu - ma koje ime stajalo na njemu.

:default_coffee:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Constantin said:

 

Ih bre @DJ_Vasa gde ti ode. Još malo pa ćeš se vratiti do Dane Drašković i tuče za hleb....gde bejaše, kod Moskve ? Kod Konja ?

 

Mislim da jeste, zaboravio sam. Nažalost, izređaše se i Kurta i Murta na vlasti, ali stoka ostaje stoka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Milenko Puzigaca said:

Sve sama drtina. Nedavači bre. Nećači u NATO.

 

U pravu su nedavaci, srbija da se okrene sebi i crpi svoje resurse, okrene ledja zapadnim kolonistima i ucenjivacima i neka gleda svoja posla. Ako je potrebno ratovati 

Boskic i Francuz da povedu Dodik neka pomogne. A i Puki bi mogao da se nadje braci iz pravoslavnog reda u velikoj nuzdi....nema nista lose u tome biti svoj....najlakse je prodati se zapadu daj uradi nesto sto niko ne sme. Otimaj svoje nedaj tudje!

:smiley53:

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kronostime said:

Za sitne kucne popravke Parkside iz Lidla i Womax iz Woby House rade bolji posao nego pijacni zeleni Bosh, Black&Decker ili Makita. Odavno to nema neki preterani kvalitet.

Nekad se alat popravljao, sada je za jednokratnu upotrebu - ma koje ime stajalo na njemu.

:default_coffee:

Ajde bre Kronose...i Womax je alatčina za Parkside....naš UNIOR je "mercedes" za njih....

3 minutes ago, Mama_mia said:

 

U pravu su nedavaci, srbija da se okrene sebi i crpi svoje resurse, okrene ledja zapadnim kolonistima i ucenjivacima i neka gleda svoja posla. Ako je potrebno ratovati 

Boskic i Francuz da povedu Dodik neka pomogne. A i Puki bi mogao da se nadje braci iz pravoslavnog reda u velikoj nuzdi....nema nista lose u tome biti svoj....najlakse je prodati se zapadu daj uradi nesto sto niko ne sme. Otimaj svoje nedaj tudje!

:smiley53:

 

Ajde Mama ne mrači. Dobili smo Upravnika, i sve je krenulo kako treba. Samo da poslušamo šta nam se kaže i nema zime.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Constantin said:

Ajde bre Kronose...i Womax je alatčina za Parkside....naš UNIOR je "mercedes" za njih....

Unior rucni alat je vrhunski sto se tice kvaliteta i prirodan izbor svakog iskusnog majstora, samo sada preovladjuju ovi sto ni sijalicu ne znaju da zamene vec zovu elektricara, a o promeni grejaca u bojleru ili montazi vodokotlica u cenifi sazivaju strucnu komisiju SANU za plan i projekat istog nemam nikakve simpatije za iste vec

9kgYnge.gif

 

Za njih je i najjeftiniji alat dobar, gre`ota da bacaju novac na skup i kvalitetan - bolje da ga daju nekome ko zna da popravi nesto makar i sa noname alatom iz zemalja Varsavskog Ugovora na kome je izlivena cena u rubljama i kopejkama.

:classic_biggrin:

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...