Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

Znaci ovako: Jedna pevaljka jasno kaze ono sto niko drugi, niko ”bolji”, niko pozvaniji od nje nece/ ne sme/ ne zna/ ne moze. I onda se traze mane pevaljKi umesto da se shvati u kolikom cabru je zemlja u kojoj niko osim pevaljke nece/ ne sme/ ne zna/ ne moze da bez dlake na jeziku uperi prstom u srz srBske drustvene Devijacije koja je pustena sa lanca. Ali dok Z-aumni sektasi setaju najvaznije je naglasiti da je pevaljka te ovakva, te onakva … jel?

Edited by Cyber
  • Like 8
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Cyber said:

Znaci ovako: Jedna pevaljka jasno kaze ono sto niko drugi, niko ”bolji”, niko pozvaniji od nje nece/ ne sme/ ne zna/ ne moze. I onda se traze mane pevaljKi umesto da se shvati u kolikom cabru je zemlja u kojoj niko osim pevaljke nece/ ne sme/ ne zna/ ne moze da bez dlake na jeziku uperi prstom u srz srBskue drustvene Devijacije koja je pustena sa lanca. Ali dok sektasi setaju najvaznije je da je pevaljka te ovakva, te onakva … jel?

Ne znam na koga se odnosiš, ako sam ja - ma svaka joj čast na tome, pametno je rekla i hrabro postupila u ovom moru zatucanosti i mržnje. Ali to ne znači da mi sada mora odjednom postati super osoba. U svakom slučaju, ispravno je rekla, hrabro postupila, dobija respekt od mene za to. 

 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Cyber said:

Znaci ovako: Jedna pevaljka jasno kaze ono sto niko drugi, niko ”bolji”, niko pozvaniji od nje nece/ ne sme/ ne zna/ ne moze. I onda se traze mane pevaljKi umesto da se shvati u kolikom cabru je zemlja u kojoj niko osim pevaljke nece/ ne sme/ ne zna/ ne moze da bez dlake na jeziku uperi prstom u srz srBskue drustvene Devijacije koja je pustena sa lanca. Ali dok sektasi setaju najvaznije je da je pevaljka te ovakva, te onakva … jel?

 

Malo je veći problem što opoziciJonari, i to oni koji se proglašavaju proevropskim, ćute i ništa ne rade. Umesto da pozovu članstvo i simpatizere da izađu i kažu hajde da pokažemo AV-u da svako može da se slobodno okuplja i da traži svoje pravo, da podržimo svoje sugrađane i da nam je mesto u civilizaciji, oni ćute kao poslednja fukara. Njima je posao da budu korektivni faktor, da pokažu kako se bolje može raditi, ali im se opoziciJona aktivnost uglavnom svodi na kmečanje. A posle im je đavo kriv što ljudi ne izlaze na birališta.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, ters said:

Najava osnivanja nove partije - Djuka:

 

https://twitter.com/adv_djukanovic/status/1564616434453729296?s=20&t=JsThEx9Fpj3wgm8ihpvsEQ

 

Prijedozi za ime?  Ja sam za GS (Govedja Stranka)

 

5 hours ago, ters said:

Najava osnivanja nove partije - Djuka:

 

https://twitter.com/adv_djukanovic/status/1564616434453729296?s=20&t=JsThEx9Fpj3wgm8ihpvsEQ

 

Prijedozi za ime?  Ja sam za GS (Govedja Stranka)

BIZON je ipak bolje, to lice se ne zaboravlja.

 

I ja mislim da je Luj potcenio ovo sve, neće ti ljudi to tako pustiti a na koncu ćemo opet ispuštati mi kad se podnese izvještaj EK.

Sljedeće mogu biti žene, migranti, bilo ko...

A profitije i dalje sluša Azru.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Darko said:

Ne znam na koga se odnosiš, ako sam ja - ma svaka joj čast na tome, pametno je rekla i hrabro postupila u ovom moru zatucanosti i mržnje. Ali to ne znači da mi sada mora odjednom postati super osoba. U svakom slučaju, ispravno je rekla, hrabro postupila, dobija respekt od mene za to. 

 

 

Zasto se na ovom forumu sve vecito svodi na nesto licno, na to ko je kakav? Zasto vazda malogradjansko zvakanje o liku a ne delu? Niko nije ni rekao, ma ni nagovestio da je ona "super osoba". To nije relevantno, nema veze sa sustinom onog sto je rekla a sto je jedino bitno u datom kontekstu. Niti ovo sto sto ti pises ima veze sa sustinom onog sto sam ja rekla. Otvorite prozore, otvorite vrata!

Edited by Cyber
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam mislio da morališem nešto @Cyberniti da skrećem temu ka Karleuši, samo sam eto iskazao mišljenje o njoj i nemam volje da se pravdam zašto. U pravu si da nije bilo potrebe. 

 

Nazad na temu, slažem se @Helena, i ja mislim da se Vučić preigrao sa prajdom. Čini mi se da svakim danom sve više i više Vučić pokazuje svoje pravo lice međunarodnim partnerima, inostrana izolacija Srbije mi se svakim danom čini sve bliža.

Edited by Darko
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, DJ_Vasa said:

Malo je veći problem što opoziciJonari, i to oni koji se proglašavaju proevropskim, ćute i ništa ne rade. Umesto da pozovu članstvo i simpatizere da izađu i kažu hajde da pokažemo AV-u da svako može da se slobodno okuplja i da traži svoje pravo, da podržimo svoje sugrađane i da nam je mesto u civilizaciji, oni ćute kao poslednja fukara. Njima je posao da budu korektivni faktor, da pokažu kako se bolje može raditi, ali im se opoziciJona aktivnost uglavnom svodi na kmečanje. A posle im je đavo kriv što ljudi ne izlaze na birališta.

 

Pa upravo to je tragedija - ta tisina iz barustine sa ustajalom vodom iz koje se siri anticivilizacijski vonj. Pre tri godine je na evropskom prajdu u Becu najavljen Beograd. Tri godine su imali da se pripreme, osmisle strategiju znajuci vrlo dobro iz ranijih iskustava sta i kako treba preventivno onemoguciti da bi se parada omogucila. Evropske oci su na nama, ocekivanja su bila velika, puno ljudi iz Evrope je planiralo da dodje u Beograd, Beograd je stekao finu evropsku reputaciju kada je turizam u pitanju. To je toliko djilkoski neodgovorno otkazati u minut do 12, tako se to ne radi u civilizovanom svetu. Ovu sliku koju sada saljemo, ovaj vajb koji sada emitujemo ... to je toliko van sveta, sve se nadam da me niko nista ne pita. Kad sam pre neki dan u renomiranim (svedskim) jutarnjim novinama procitala da je znamo ko izjavio da ce ”parada ponosa, ili kako god da je zovete” - kakva arogancija! - biti odlozena ili otkazana iz razloga koji su u najmanju ruku uvreda za inteligenciju, pomislila sam da sramotno propustamo jos jedan evropski voz. Ali kad sam videla protestnu setnju onih pasivno agresivnih sektasa, koji nakon klerofasisticke hipnoze onog popine pre neki dan, idu ulicom kao poslusna armija koja izvrsava anticivilizacijsku komandu, ne bi me cudilo da kod nas vozovi prestanu da staju. Oni cudni likovi, onaj narativ, ono na sav glas stanje (ne)svesti. Kad samo pomislim na tu decu, buduce narastaje koju ”ne daju” drzeci ih kao taoce svog sektaskog bezumlja. Ja sam u neverici od kad me tresnula svest da takvi uopste postoje. Kao da gledam neke nestvarne figure. 

Edited by Cyber
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Baš je lepo što je došlo do ovakvog razvoja, jer sam baš hteo još malo u vezi teksta JK. Ponavljao sam par puta ono šta je rekla Eleonora Ruzvelt, možda je i neko drugi, ja sam ovako video u časopisu Popular Science, a oni su valjda proverili izvor: mali umovi razgovaraju o ljudima, srednji umovi razgovaraju o događajima, a veliki umovi razgovaraju o idejama. Neću sad da tvrdim da je JK veliki um, mada u odnosu na 80+ % ovih ovde koji ništa neće, očigledno jeste, a zašto ovo pišem, zbog toga što nije poenta ovog njegog teksta neki tamo Veljko, nego je navela i drugi primer 25togodišnjaka u normalnom svetu, što niko nije ni pomenuo.

 

Jer palanački umovi jedino što znaju je ogovaranje ljudi, i to onih koje znaju, drugi ih ne zanimaju, pa su onda primetili samo Veljka. Ona je u stvari navela primer i ovog drugog, i govorila o tome kakve mogućnosti tamo gde nije palanačko buzdovanstvo imaju različiti, i da u normalnom svetu ogromna većina vršnjaka ove dvojice ne vidi ništa posebno u tome kad je neko gej ili bilo šta, u stvari sa entuzijazmom podržavaju to što se došlo do takvih sloboda i navika, a ovakvi kao što su taj Veljko i min 80% njegovih vršnjaka iz Srbije koji su mu svi istomišljenici su gurnuti na margine društva da ih je sramota što postoje. Što je dobro, to tako i treba.

 

O tome je njen tekst, a ne o nekom tamo Veljku, i da li Karleuša ume da peva i za koga se udavala. Koga zabole arhimandrit za te stvari, osim palančana. Ona u stvari govori isto što sam i ja govorio kad sam bio malo stariji od tog Veljka u vreme kad je izgmizao srbednizam. Drugi sam primer uzimao iz normalnog sveta, ali svejedno. Mi smo bili među prvim generacijama kad je bio na fakultetu uveden smer računarstvo, i bilo nas je 32 koji smo izabrali taj smer, jer tada to nije bilo in, a većina je išla na smerove o telekomunikacijama, energetici itd. Tad su počele da dolaze čak neke firme koje su se bavile računarima, kao što je pominjani EI Honeywell Bull, i mi smo mislili da ćemo za par godina raditi na takvim mestima.

 

Onda je došlo do izgmizavanja odvratnog srbstva i sve je otišlo u qrtz, a ja sam isto ovo u principu govorio što i JK - naši vršnjaci u normalnom svetu sad ebem li ga šta rade, negde su u IBM ili beš li ga gde, a mi koj qrtz ovde radimo, slušamo neka sranja o nekim kosovima i glupostima. Koja evo nisu prestala ni posle 30 godina. I samo oni koji su otišli odatle stvarno se bave ovim za šta su se školovali, a ovi koji su ostali, čak i ako nisu počeli nešto privatno što uglavnom i nema veze sa školom u koju su išli, da ne bi imali veze za srbendizmom i srbendama, oni se ne bave strukom, nego su neki ćate, šefići u EPS ili negde, ili rade posao tehničke podrške u nekom sudu, ili u banci, ili nešto tako.

 

I prošlo je 30 godina a ništa se nije promenilo. I dalje se 80% do 90% majmuna deru protiv slobode i prava na izbor, protiv svega što nije oni, o nekim glupostima, koje nisu za ljude, nego za teritorijalne životinje, i o mrtvacima, i to što je najgore, vršnjaci tog veljka, takozvani "mladi".  Ma zajebi bre. Nije to ničija zemlja. Ne ako je neko normalan.

 

A što se tiče toga da li JK ume da peva ili ne ume, to je potpuno nebitno (kakva je osoba još manje) , jer tu vrstu muzike i Fredi Merkjuri i Monserat Kabaje da pevaju, opet bi bila kič za seljobere, tako da je potpuno svejedno, i nema nikakve veze sa njenim tekstom.

Edited by Milenko Puzigaca
  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, DJ_Vasa said:

 

Malo je veći problem što opoziciJonari, i to oni koji se proglašavaju proevropskim, ćute i ništa ne rade. Umesto da pozovu članstvo i simpatizere da izađu i kažu hajde da pokažemo AV-u da svako može da se slobodno okuplja i da traži svoje pravo, da podržimo svoje sugrađane i da nam je mesto u civilizaciji, oni ćute kao poslednja fukara. Njima je posao da budu korektivni faktor, da pokažu kako se bolje može raditi, ali im se opoziciJona aktivnost uglavnom svodi na kmečanje. A posle im je đavo kriv što ljudi ne izlaze na birališta.

DS, NDMBGD, PSG pozvali clanove i simpatizere da se 17.septembra pojave i pruze podrsku..sad Prajdu ili protestu - videcemo...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Cyber said:

To je toliko djilkoski neodgovorno otkazati u minut do 12, tako se to ne radi u civilizovanom svetu. Ovu sliku koju sada saljemo, ovaj vajb koji sada emitujemo ... to je toliko van sveta...

Pa to su isto oni - novosrbi, nego nisi tu pa nisu u toku. To je ono standardno srbendsko - elementarno nepoštovanje drugoga, u suštini što kažeš pasivna agresija (oni za drugi način i ne znaju), ali i jedna od prvih stvari koju primete normalni koji  tu dođu.

 

Bila je jedna postavljala je videje na youtube, ima ih jos verovatno, kao kanal "The Amerikanka". Putuje po Evropi, pa ostane u svakoj zemlji tipa mesec dana, i onda stavlja te videe. I ono što je među prvim videima postavila je što je šokiralo kad joj na kasi u samousluzi nisu lepo vraćali pare u ruku, kao čoveku, nego bacaju jedni drugima pare, kao kučićima, što je strahovita nekultura.

 

A onda i to - kaže, ovde niko ne poštuje tuđe vreme, nego se dogovorite sa nekima da se nađete tu i tu u toliko i toliko ili nešto, oni zovu 10 minuta ranije da otkažu i bla bla bla...

 

Poenta je, strahovita nekultura, nekultura, nekultura... Poslednje vrste. Dno dna. I buzdovanstvo, zadrtost, kockaste glave van savremene civilizacije. Odvratno mesto je postala ta zemlja u kojoj su, kako si baš ti smislila definiciju - "normalizovali nenormalno" .

Edited by Milenko Puzigaca
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Clash said:

 Da li biste vaše dete pre poverili na čuvanje Pahomiju i Kačavendi ili na primer meni, na dva sata - upitao je Nikolić sagovornika 

 

 

 

Klasicni nokaut.

Kad udjem na yt video...Ono bravo Bosko! Puna podrska Bosko!Necemo evropsku nekulturu!

 

Dok nam takvi komentari imaju najvise lajkova nama sledi put u propast!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Don Radonja said:

Kad udjem na yt video...Ono bravo Bosko! Puna podrska Bosko!Necemo evropsku nekulturu!

 

Dok nam takvi komentari imaju najvise lajkova nama sledi put u propast!

 

4 hours ago, JohnnyDragon said:

( a narod u Srbiji, čast izuzecima, sebe ne vidi kao deo Evrope i zapadne civilizacije).

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Don Radonja said:

Kad udjem na yt video...Ono bravo Bosko! Puna podrska Bosko!Necemo evropsku nekulturu!

 

Dok nam takvi komentari imaju najvise lajkova nama sledi put u propast!

Kako misliš sledi?? 🙂

Srbija je u svojoj propasti od 89 i osudjena je na nju u večnost, odnosno do kraja svog istorijskog puta.

Ne znam da li ima nekoga ko ne shvata da Srbija apsolutno nikada neće stići zapadnu civilizaciju, ni ekonomski a kulturološki da ne pričamo?

I to je prirodno, države koje se nisu prilagodile vremenu su nestale.

Nema tu nikakve tragedije, nestala je Kartagina, Rim, Vizantija, Franačka država, Austrougarska monarhija, SSSR itd....

Još ako mene neko pita, ta država ima sreće da postoji i dalje, obzirom da se manje više malo toga promenilo od 19og veka.

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, JohnnyDragon said:

Kako misliš sledi?? 🙂

Srbija je u svojoj propasti od 89 i osudjena je na nju u večnost, odnosno do kraja svog istorijskog puta.

Ne znam da li ima nekoga ko ne shvata da Srbija apsolutno nikada neće stići zapadnu civilizaciju, ni ekonomski a kulturološki da ne pričamo?

I to je prirodno, države koje se nisu prilagodile vremenu su nestale.

Nema tu nikakve tragedije, nestala je Kartagina, Rim, Vizantija, Franačka država, Austrougarska monarhija, SSSR itd....

Još ako mene neko pita, ta država ima sreće da postoji i dalje, obzirom da se manje više malo toga promenilo od 19og veka.

 

Ovo kao da je napisao @Milenko Puzigaca u pocetnoj fazi forumasenja.:classic_smile:

Spoiler

tj. dok je bio normalan:classic_tongue:

 

 

  • Love 1
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Cyber said:

Kad samo pomislim na tu decu, buduce narastaje koju ”ne daju” drzeci ih kao taoce svog sektaskog bezumlja.

 

Apsolutno sam siguran da sam ovo (što ću napisati) već odavno napisao, ali sa tvojim šlagvortom prosto ne mogu da odolim, dakle... (uz izvinjenje za ponavljanje)

 

Zemlja koja  ima ovakvu mladost ne treba da brine za svoju budućnost. Nema je.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DJ_Vasa said:

 

Malo je veći problem što opoziciJonari, i to oni koji se proglašavaju proevropskim, ćute i ništa ne rade. 

A ti bi bas da im uzmes i ono malo glasova sto imaju u donbasu. Mislim da si svestan kakvi bi bili rezultati anonimne ankete ovde na forumu, onda sta  ocekujes od sire populacije. Dobar deo onih koji podrzavaju Zavetnike ili Dveri ne bi imao nista protiv da se LGBT populacija zatvara, a cuo sam i komentare da ih treba i eliminisati.

Onda bi optimisti da sa takvima prave veliku koaliciju koja ce da smeni Vucica i promeni Srbiju. Jedina promena koju ti likovi zele je da vide sebe na vlasti, sve drugo bi ostalo kao i danas , ako ne i gore.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cyber said:

 

Zasto se na ovom forumu sve vecito svodi na nesto licno, na to ko je kakav? Zasto vazda malogradjansko zvakanje o liku a ne delu? Niko nije ni rekao, ma ni nagovestio da je ona "super osoba". To nije relevantno, nema veze sa sustinom onog sto je rekla a sto je jedino bitno u datom kontekstu. Niti ovo sto sto ti pises ima veze sa sustinom onog sto sam ja rekla. Otvorite prozore, otvorite vrata!

Draga, Karleusa vodi privatan medijski rat sa Raznatovicima, otud ta njena drcnost, nikad ne propusti priliku da udari po njima i meni je to uvek bilo + za nju kao osobu, bar nesto normalno od i kod nje. Medjutim, neko ko se slizao sa Vesicem da bi, konacno, dobio show za docek 2022, sa Vesicem obilazio skloniste za zivotinje, od vakcinisanja (sa Vesicem) pravio show, posle toga treba da umukne,  Vesic, Arkan, meni je to isto - ratnotranzicijski profiteri. O veganu koji otvara rostiljijadu - necu, toliko je licemerno da je apsurdno. 

Edited by Pletilja
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drug Crni said:

DS, NDMBGD, PSG pozvali clanove i simpatizere da se 17.septembra pojave i pruze podrsku..sad Prajdu ili protestu - videcemo...

Ako je tako, onda priznajem grešku, mada mi se ne sviđa ova vest:

Obradović: Ako MUP ne zabrani Evroprajd, porodična šetnja 100.000 ljudi

 

2 minutes ago, DJORDJE said:

A ti bi bas da im uzmes i ono malo glasova sto imaju u donbasu. Mislim da si svestan kakvi bi bili rezultati anonimne ankete ovde na forumu, onda sta  ocekujes od sire populacije. Dobar deo onih koji podrzavaju Zavetnike ili Dveri ne bi imao nista protiv da se LGBT populacija zatvara, a cuo sam i komentare da ih treba i eliminisati.

Onda bi optimisti da sa takvima prave veliku koaliciju koja ce da smeni Vucica i promeni Srbiju. Jedina promena koju ti likovi zele je da vide sebe na vlasti, sve drugo bi ostalo kao i danas , ako ne i gore.

 

Ako će izgubiti toliko glasova zato što se zalažu za nešto civilizacijski, onda ne treba ni da postoje.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, JohnnyDragon said:

Ma ni EU neće ništa uraditi žvalavcu...

Samo nema otvaranja klastera i to je to...pa ista priča već 11 godina na žalost 😞

vide i oni kakav je tu narod, ne možeš pomoći nekome ako on to ne želi ( a narod u Srbiji, čast izuzecima, sebe ne vidi kao deo Evrope i zapadne civilizacije).

Ali zato hoce zapadni standard I plate! 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Helena said:

Ovde se slažem s perkosom i devilom -ona misli da je emancipovana, ali nije ni blizu.

 

 

Kakve to veze ima slagati se sa forumasima po irelevantnim pitanjima koja se ticu privatnog zivota karleuse....te nelogicnosi su bile samo skretanje sa onoga sto je navedeno

 

npr.  umesto karleuse neko NN lice javno stalo na stranu lgbt i osudilo javne licnosti koje su imale svoj anti-pride defile -

to je bila poenta za slaganje ili neslaganje,  a ne zivot i delo neke pevacice i njeni muzovi....

Dalje je bila druga poenta - kako je takvim stavom moguce pribaviti popularnost (kako se tvrdilo u postu forumasa) u srbiji - pa nikako.

 

I da kazem nesto o cemu nisam bila upucena a to je da JK zaista pevala na trgu za novu godinu, to sam videla u guglu, ali tamo pise da je zapravo ona sama sebe finansirala kako bi se pojavila....sto takodje nije uopste bitno jer rec o njoj je sasvim slucajno pokrenuta i to samo zbog onog stava.

 

Da se jos neko osim nje tako javno izeksponirao - sada bismo pominjali tog nekog, a ne bismo razvlacili familiju tog nekog. Kad kazem razvlacili, imali smo i besmisleno pominjanje oca od karleuse za koga citam, pise nesto ovako:

 

Počeo je u Upravi za informatiku (1975). Kasnije je prešao u Kriminalističku operativnu službu gde je radio na imovinskim deliktima, teškim krađama i razbojništvima. Posle izvesnog vremena (od 1983) radi na poslovima suzbijanja šverca kulturnog blaga i krijumčarenja arheološkog blaga. Na tim poslovima bio je do februara 2001. godine, kada je na predlog ministra policija Dušana Mihajlovića postavljen za zamenika general-majora Radovana Kneževića, načelnika Uprave za borbu protiv organizovanog kriminala. Medijsku popularnost stekao je maja 2001. godine kada je postao šef Radne grupe MUP-a za ispitivanje slučaja "hladnjača". Dobio je zaduženje da na konferencijama za štampu koje organizuje MUP Srbije govori o istrazi koja se vodi o leševima bačenim u Dunav i o ekshumaciji ljudi sahranjenih u kolektivnim grobnicama.

Karleuša je optužio Miloševića da je lično naložio "preduzimanje mera kako bi se uklonili svi tragovi koji mogu da ukažu na postojanje dokaza o izvršenim zločinima" na Kosovu i Metohiji i precizirao da je Milošević to uputstvo izdao bivšem ministru unutrašnjih poslova Srbije Vlajku Stojiljkoviću u martu 1999. godine. Prema njegovim rečima, Stojiljković je taj slučaj proglasio državnom tajnom i zaveo ga pod službenom šifrom "Dubina dva".

itd

 

Sada da li je otac od karleuse umesan u ove likvidacije ili mu se zamera sto je razotkrivao iste....ali to je vec retorika, odgovori su poznati. Sta koga briga o bilo cijem ocu ako je samo bilo potrebno reci - da slazem se ili ne slazem se sa onim sto je napisala.

 

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Pletilja said:

Draga, Karleusa vodi privatan medijski rat sa Raznatovicima, otud ta njena drcnost, nikad ne propusti priliku da udari po njima i meni je to uvek bilo + za nju kao osobu, bar nesto normalno od i kod nje. Medjutim, neko ko se slizao sa Vesicem da bi, konacno, dobio show za docek 2022, sa Vesicem obilazio skloniste za zivotinje, od vakcinisanja (sa Vesicem) pravio show, posle toga treba da umukne,  Vesic, Arkan, meni je to isto - ratnotranzicijski profiteri. O veganu koji otvara rostiljijadu - necu, toliko je licemerno da je apsurdno. 

 

A kome je bitno da li je JK u dobrim odnosima sa Cecom, Arkanovim mladuncem, da li je pevala na kobasicijadi, roštiljijadi ili pasuljijadi, da li jede meso, povrće ili nešto treće? Za razgovor o Prajdu je bitno da već godinama ima hrabrosti da ih podrži, a što se tiče njenog lika i dela, ima deo foruma koji se bavi muzikom, pa tamo može lepo da se piše i o njenoj šminki, ljubavnim avanturama, kako je ukomponovala haljinu i torbu ili kad je pila kafu sa Lepom Brenom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Pletilja said:

Draga, Karleusa vodi privatan medijski rat sa Raznatovicima, otud ta njena drcnost, nikad ne propusti priliku da udari po njima i meni je to uvek bilo + za nju kao osobu, bar nesto normalno od i kod nje. Medjutim, neko ko se slizao sa Vesicem da bi, konacno, dobio show za docek 2022, sa Vesicem obilazio skloniste za zivotinje, od vakcinisanja (sa Vesicem) pravio show, posle toga treba da umukne,  Vesic, Arkan, meni je to isto - ratnotranzicijski profiteri. O veganu koji otvara rostiljijadu - necu, toliko je licemerno da je apsurdno

 

Mene nemalo iznenadjuje da niste razumeli da poenta nije Karleusa nego to sto "niko drugi, niko ”bolji”, niko pozvaniji od nje nece/ ne sme/ ne zna/ ne moze" da kaze. Ta sramna totalitarna tisina  koja je njenim istupom (ona kao persona i njeni motivi uopste nisu relevantni u ovom kontekstu) sevnula i zinula kao neka drustvena Nakaza pred kojom pozvaniji od nje mufljuski cute dajuci time carte blanche Srbiji sa dna kace - znaci, sistemski problem. Vrlo jasna signalna politika, i spoljna i unutrasnja. A Vi i svi drugi "vi" slobodno pucajte u postara. I isto tako slobodno stavite odgovarajuci pridev i na to. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...