Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

Sad će Vučić da preduzme mere u policiji i da zaštiti poštenog stranog investitora od nesavesnih pojedinica koji narušavaju ugled kompanije i napadaju predsednika Vučića i porodicu po nalogu tajkunskih medija i Đilasa i Šolaka.
Krajnje je vreme da neko zaštiti strane investitore!

p.s.
kako mi ide? [emoji846]
Jedini "slobodarski narod" u Srbiji je poreklom iz Vijetnama...[emoji3061]
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo je film o savršenom životu u savršenoj državi. O ljudima novih ideala koji se pridružuju tom savršenom svetu. Videćemo koliko truda Severnokorejci moraju da ulože da bi taj savršeni svet funkcionisao. Svaki Severnokorejac je spreman da da svoj život za taj svet. Videćemo proces stvranja njihovih ideala, videćemo devojčicu u savršenoj školi, ćerku savršenih roditelja, koji rade u savršenim fabrikama i žive u savršenom stanu u centru prestonice Severne Koreje. Ta devojčica se sprema da uđe u dečiju uniju da bi postala deo savršenog društva, koje živi pod večitim suncem, simbolom velikog lidera naroda Kim Il Sunga.

 

https://www.doxtv.rs/tv-raspored/podsuncem-385

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Accuphase said:

Ovo je film o savršenom životu u savršenoj državi. O ljudima novih ideala koji se pridružuju tom savršenom svetu. Videćemo koliko truda Severnokorejci moraju da ulože da bi taj savršeni svet funkcionisao. Svaki Severnokorejac je spreman da da svoj život za taj svet. Videćemo proces stvranja njihovih ideala, videćemo devojčicu u savršenoj školi, ćerku savršenih roditelja, koji rade u savršenim fabrikama i žive u savršenom stanu u centru prestonice Severne Koreje. Ta devojčica se sprema da uđe u dečiju uniju da bi postala deo savršenog društva, koje živi pod večitim suncem, simbolom velikog lidera naroda Kim Il Sunga.

 

https://www.doxtv.rs/tv-raspored/podsuncem-385

Džabe me mamiš nemam gde da gledam 🙂

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, freethrow said:

 

 

Da li OVO radi predsednik Vlade bilo koje zemlje na kugli zemaljskoj?! Ne. Samo je nama zapala ta jedna osoba na svetu.

6 hours ago, Don Juan said:

Kinesko-Vijetnamski rat je započeo u Zrenjaninu.

 

Šalu na stranu, tužno je da se u 21.veku radnici tretiraju kao robovi i to na teritoriji Srbije.

Gde je ministarka rada Kisic-Tepavcevic? Robovi u fabrici u sred Srbije joj nisu predmet interesovanja? Ili je zapela sa oblacenjem nekog skupocenog kompleta i sa friziranjem sveze frizure? Gde joj je sada neka nadmena izjava?

Edit:slova

Edited by Crni Bombarder
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

  • Eddard changed the title to Vox Populi - Vox Dei
40 minutes ago, Crni Bombarder said:

Da li OVO radi predsednik Vlade bilo koje zemlje na kugli zemaljskoj?! Ne. Samo je nama zapala ta jedna osoba na svetu.

Gde je ministarka rada Kisic-Tepavcevic? Robovi u fabrici u sred Srbije joj nisu predmet interesovanja? Ili je zapela sa oblacenjem nekog skupocenog kompleta i sa friziranjem sveze frizure? Gde joj je sada neka nadmena izjava?

Edit:slova

Kisić Tepavčević se bori protiv epidemije Korona virusa, taj nevidljivi neprijatelj teška scenska šminka jedino poražava.
p.s. meni je Kisić bila sumnjiva od početka dobro me niste razapeli kad sam pisao onomad o tome, ispadoh mizogina svinja jer zaboga takvog stručnjaka prozivam zbog opsesije izgledom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Darth Bane said:

Kad rece "Leka" ja pomislio na Branislava Lecica ....

 

iskreno ni newmax adria nije bila nista opsirnija...

 

jos iskrenije...  sto se tice tih investitora , kako iz Kine tako i ostalih  , a pogotovo Rio Tinta... mislim da su tu svi u zajednickom zlocinackom poduhvatu.. ma ko dosao na vlast...  u pravu je bila ona portparolka Ria ...

 

  Sem Cute i par njih, niko iz mainsrim opozicije, iz Djilasovog, Jeremicevog bloka koji bi trebalo da budu nosioci promena , ne govori nista znacajno ni o kinezima ni o rio tintu... da pokusaju da hvataju na nezadovoljstvu naroda oko tih prljavih industrija

Edited by Doc Holiday
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Perkos2 said:

Ja kad budem otvorio restoran žvaće se Priština samo što miša, levijatani i sima tamo nece imati pristup

 

Nema potrebe da im zvanicno zabranjujes pristup, napisi na vratima "Ulaz u Pristinu samo uz PCR test", i neces ih nikad videti 🙂

  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Crni Bombarder said:

Da li OVO radi predsednik Vlade bilo koje zemlje na kugli zemaljskoj?! Ne. Samo je nama zapala ta jedna osoba na svetu.

Gde je ministarka rada Kisic-Tepavcevic? Robovi u fabrici u sred Srbije joj nisu predmet interesovanja? Ili je zapela sa oblacenjem nekog skupocenog kompleta i sa friziranjem sveze frizure? Gde joj je sada neka nadmena izjava?

Edit:slova

Da dodam nesto na temu robovi u Srbiji. Na Pescaniku ima neki profesor ili stali je vec sto pise o radnim odnosima u Srbiji. Ako sam dobro shvatio u Srbiji je vec uveliko neka vrsta robovlasnistva. Covjek se zove Mario Reljanovic. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, koca popovic said:

Da dodam nesto na temu robovi u Srbiji. Na Pescaniku ima neki profesor ili stali je vec sto pise o radnim odnosima u Srbiji. Ako sam dobro shvatio u Srbiji je vec uveliko neka vrsta robovlasnistva. Covjek se zove Mario Reljanovic. 

 

ako cemo realno,   ako radnik ima samo za hranu  i za krov nad glavom  , to su imali i robovi  u starom egiptu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Eddard pinned this topic
  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...