Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

8 minutes ago, Doc Holiday said:

30 godina od zavrsetka Vukovarske bitke..  naravno , nigde u njegovim medijima o tome... glupo im...

 

6 minutes ago, Accuphase said:

Pre bih rekao da ih je sramota pred narodom što nisu "dovršili posao" pa se prave mutavi.

 

Ja ne znam da li volontirate ili serete onako "na slepo"....

https://beta.rs/vesti/vesti-region/155206-u-vukovaru-obelezavanje-30-godisnjice-stradanja-od-srbije-se-traze-podaci-o-nestalima

https://www.telegraf.rs/vesti/jugosfera/3420220-milosevic-srbi-uvek-za-prevazilazenje-podela-u-vukovaru

 

ima i drugih medija, koji pominju Vukovar, ali na žalost iz nekog sasvim drugog ugla, koji ne bih komentarisao kao npr. Vučelićeve novosti :

 

https://www.novosti.rs/vesti/drustvo/1056490/grad-zrtva-tudjmanove-mrznje-pre-30-godina-razruseni-vukovar-usle-jedinice-jna-oslobodile-zatocene-civile

 

I kakva je razlika izmedju njih i vas....nikakva. Nije vas sramota...ne verujem, ali se dobro kotirate zar ne ? Kod poslodavca, na forumu, možda u okruženju? Svakako bih vas "zaobišao" u životu...ne vredite, kao ljudi, ni pišljiva boba....

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Apelacioni sud u Nišu smanjio je Saši B. iz Gornje Vrežine zatvorsku kaznu sa sedam na šest godina 

 

Saša B. je prvostepenom presudom Višeg suda u Nišu septembra ove godine osuđenjer je vozeći pijan sa 1,3 promila alkohola u krvi i bez položenog vozačkog ispita, u kružnom toku u Bulevaru Nikole Tesle, BMW-om izleteo sa kolovoza i udario u zgradu „Nišauta“, usled čega je Živković, koji je bio suvozač, stradao na licu mesta.

https://niskevesti.rs/smanjena-kazna-vozacu-bmw-a-za-udes-na-bulevaru-nikole-tesle/

 

 

Quote

 

Lažnom Vučićevom savetniku šest godina zatvora

 

Zvonko Cvetković (65), poznatiji kao „lažni Vučićev savetnik“ osuđen je danas u Višem sudu u Nišu na šest godina zatvora i novčanu kaznu od 100.000 dinara.

 

Cvetković se našao pred sudom jer je 2015. godine N. R. iz Niša, poznanici V. M. iz Ćuprije sa kojom je bio u emotivnoj vezi, lažno predstavio kao savetnik premijera za bezbednost i visoki funkcioner BIA Miroslav Milenković i predočio joj da će biti uhapšena po optužnici od 400 strana jer se „zamerila političarima“.

 

Tereti se takođe da joj je tada zapretio da ako preko njega ne plati „autoritetima iz Beograda“ koji su „opasni igrači“ može ostati bez porodice te da će se „nešto podmetnuti u njen auto ili auto njenog sina“ i da „opasni igrači“ mogu da lako nameste šta god žele…

 

U strahu za porodicu, N. R. mu je dala 6.500 evra a njen muž 2.090 evra i 400 švajcarskih franaka, ali se Cvetković, ljutio što nisu doneli još novca ističući da mora „od Gašića iz Kruševca“ da uzme ostatak novca jer je toliko obećao da će odneti u Beograd.

 

Za dva dana N.R. mu je dala još 6.010 evra pa joj je rekao da ostatak spremi za dve nedelje jer u međuvremenu „putuje u Brisel sa premijerom“. Tereti se da je zatražio da novac stavi u kutiju od viskija i preda V.M. koju je kasnije pokupio.

https://niskevesti.rs/laznom-vucicevom-sa-savetniku-sest-godina-zatvora/

 

 

bez komentara...

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Constantin said:

 

 

Ja ne znam da li volontirate ili serete onako "na slepo"....

https://beta.rs/vesti/vesti-region/155206-u-vukovaru-obelezavanje-30-godisnjice-stradanja-od-srbije-se-traze-podaci-o-nestalima

https://www.telegraf.rs/vesti/jugosfera/3420220-milosevic-srbi-uvek-za-prevazilazenje-podela-u-vukovaru

 

ima i drugih medija, koji pominju Vukovar, ali na žalost iz nekog sasvim drugog ugla, koji ne bih komentarisao kao npr. Vučelićeve novosti :

 

https://www.novosti.rs/vesti/drustvo/1056490/grad-zrtva-tudjmanove-mrznje-pre-30-godina-razruseni-vukovar-usle-jedinice-jna-oslobodile-zatocene-civile

 

I kakva je razlika izmedju njih i vas....nikakva. Nije vas sramota...ne verujem, ali se dobro kotirate zar ne ? Kod poslodavca, na forumu, možda u okruženju? Svakako bih vas "zaobišao" u životu...ne vredite, kao ljudi, ni pišljiva boba....

 

 

 

malo pre na rtsu ni pomena, na mnogim njihovim sajtovima ni pomena... 
  Iskreno, i ja bi vrlo rado zaobisao sve koji sve takve stvari kao sto je Vukovar i mnoge stvari nakon toga ili negiraju il umanjuju...  ili " su samo usle da spasu zatocene civile"- pritom sravnavsi ceo grad..

 Zbog takvih kao ti i slicnih , milioni ,najvise i Srba, odlaze iz zemlje da vas sve zaobidju... od toga kakvi ste ljudi...

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Doc Holiday said:

 

malo pre na rtsu ni pomena, na mnogim njihovim sajtovima ni pomena... 
  Iskreno, i ja bi vrlo rado zaobisao sve koji sve takve stvari kao sto je Vukovar i mnoge stvari nakon toga ili negiraju il umanjuju...  ili " su samo usle da spasu zatocene civile"- pritom sravnavsi ceo grad..

 Zbog takvih kao ti i slicnih , milioni ,najvise i Srba, odlaze iz zemlje da vas sve zaobidju... od toga kakvi ste ljudi...

 

RTS nije Srbija....o tome imaš i na N1 .... i ne podmeći mi, kao što to često radiš, zbog mene niko nije napustio Srbiju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Doc Holiday said:

 

ja sam u postu lepo naveo  "njegovi mediji"... procitaj , ali sa razumevanjem...  N1 nije njego medij

 

Ja sam ti kvotovao linkove onih koji jesu "njegov" medij...N1 sam ti posle pomenuo, za slučaj da nisi imao gde da nadješ bilo kakvu informaciju iz Srbije, samo što si ti zaslepljen nekom mržnjom, ne znam šta je motiv i ne zanima me, ali ne možeš svakog, s kojim se ne slažeš ili ti nešto protivureči, da etiketiraš.....

 

Kad sam ja negirao bilo koji zločin, koji je svakako dokazan kao takav ili bilo šta drugo ? I nemoj ti meni "sa razumevanjem" to kako ti pišeš i kako želiš da te razumeju ljudi je za temeljnu analizu....nego kad zasereš, kad te "ponese" to što gajiš u sebi, posle se vadiš na .. čitaj sa razumevanjem.

 

Tako su mi se ogadili, tokom ovih dvadeset godina na forumu, pojedini moderatori koji su branili uvek jedno te isto govedo s tom floskulom da ga treba čitati "sa razumevanjem"..... jasno je da jasnije ne može biti...i zajebi me više*

 

* to ti je na nišlijski književni jezik - ostavi se dalje rasprave da dokazuješ nedokazivo.

3 minutes ago, Perkos2 said:

Ali je zato on najprisutniji od svih politicara iz Srbije na N1

Video si kampanju koju u koju su krenuli DJ Vučićević i Marić....pljuju celo jutro po Oliveri Kovačević. Ne brani Koluviju, ne citira Nemce (Weiss) koji govori kako je neznata količina u granicama dozvoljenog u Jovanjicinoj marihuani, nego dovodi policajca u emisiju koji je učestvovao u razotkrivanju...i plače krezavi DJV kao Vučić nije bio na RTS-u od Aprila. I kaže još, nije Bujke kriv, Olja se za sve pita i još je u ljubavnoj vezi sa nekim opozicionim političarem....

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Constantin said:

 

Ja sam ti kvotovao linkove onih koji jesu "njegov" medij...N1 sam ti posle pomenuo, za slučaj da nisi imao gde da nadješ bilo kakvu informaciju iz Srbije, samo što si ti zaslepljen nekom mržnjom, ne znam šta je motiv i ne zanima me, ali ne možeš svakog, s kojim se ne slažeš ili ti nešto protivureči, da etiketiraš.....

 

Kad sam ja negirao bilo koji zločin, koji je svakako dokazan kao takav ili bilo šta drugo ? I nemoj ti meni "sa razumevanjem" to kako ti pišeš i kako želiš da te razumeju ljudi je za temeljnu analizu....nego kad zasereš, kad te "ponese" to što gajiš u sebi, posle se vadiš na .. čitaj sa razumevanjem.

 

Tako su mi se ogadili, tokom ovih dvadeset godina na forumu, pojedini moderatori koji su branili uvek jedno te isto govedo s tom floskulom da ga treba čitati "sa razumevanjem"..... jasno je da jasnije ne može biti...i zajebi me više*

 

* to ti je na nišlijski književni jezik - ostavi se dalje rasprave da dokazuješ nedokazivo.

 

ako nisi primetio , ja tebe nisam pominjao, a ti si mene prozvao... u smislu da sam neciji volonter ( glupo ti bilo da kazes strani placenik i domaci izdajnik ).  Ja sam nakon onog prvog naseg spora pokusavao da spustim loptu, da ne ulazim u konflikt sa tobom... cak sam se i sa nekim tvojim postovima i slagao... ali ti ne prestajes da me prozivas...pa kad ti uzvratim onda ti  problem....

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Doc Holiday said:

 

ako nisi primetio , ja tebe nisam pominjao, a ti si mene prozvao... u smislu da sam neciji volonter ( glupo ti bilo da kazes strani placenik i domaci izdajnik ).  Ja sam nakon onog prvog naseg spora pokusavao da spustim loptu, da ne ulazim u konflikt sa tobom... cak sam se i sa nekim tvojim postovima i slagao... ali ti ne prestajes da me prozivas...pa kad ti uzvratim onda ti  problem....

Uzvrati ti meni onako kako treba a nemoj da izmišljaš...i naravno...podmećeš.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Constantin said:

Uzvrati ti meni onako kako treba a nemoj da izmišljaš...i naravno...podmećeš.

 

a to "volontiranje " nije podmetanje ? 

  I nisam izmisljao...  zaista ceo dan nista na njegovim medijima-  a rekao sam ti da N1 i druge nezavisne medije ne smatram njegovim

  cak i taj link od "Novosti" koji si postavio , gde su eto pomenuli , je jasno na koji je to nacin pomenuto...

 

 

1 minute ago, Perkos2 said:

Moras mnogo da učiš i pratiš medije

 

jbg...  te Pinkolike dezinformere ne mogu da pratim... nemam stomaka za to...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Doc Holiday said:

 

a to "volontiranje " nije podmetanje ? 

  I nisam izmisljao...  zaista ceo dan nista na njegovim medijima-  a rekao sam ti da N1 i druge nezavisne medije ne smatram njegovim

  cak i taj link od "Novosti" koji si postavio , gde su eto pomenuli , je jasno na koji je to nacin pomenuto...

Postavio sam ti Betu i Telegraf....a Večernje novosti...i to sam ti objasnio, ali ne čitaš sa razumevanjem.

 

Volontiranje....svi mi volontiramo na Forumu....znaš nekog ko prima platu za pisenje na forumu ? čitaj s razumevanjem...

Link to comment
Share on other sites

spacer.png

 

Na vest da je prešla u SNS, ministarka Zorana Mihajlović joj poželela “toplu dobrodošlicu”, ali i dodala da se “na neki čudan način divi ljudima sa kamenim stomacima i gumenim obrazima”. Jovanović je odgovorila da je to preterano ne tangira, jer njen ulazak u stranku “ima pravo da ospori predsednik Vučić”, naglašavajući da se ne stidi nijedne svoje reči koju je izrekla u Skupštini.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Constantin said:

spacer.png

 

Na vest da je prešla u SNS, ministarka Zorana Mihajlović joj poželela “toplu dobrodošlicu”, ali i dodala da se “na neki čudan način divi ljudima sa kamenim stomacima i gumenim obrazima”. Jovanović je odgovorila da je to preterano ne tangira, jer njen ulazak u stranku “ima pravo da ospori predsednik Vučić”, naglašavajući da se ne stidi nijedne svoje reči koju je izrekla u Skupštini.

Jel to beše ona drusna što kune, proklinje a oće i da bije po potrebi?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Accuphase said:

Jebote pa oni već dostigli proklamovanih 900 evra iz Srbija 2025, kolimo mi kaskamo za njima strašno...

 

https://rs.n1info.com/vesti/tomislav-momirovic-vijetnamski-radnici-linglong-uslovi-srbija/

 

Nego zna li se, čiji je sin ovaj mali rakunookoliki?

a ljudi kažu nije valjala Jugoslavija, a Toma moma ministar. O bože.

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da je AV nezadovoljan kako napreduju nevena i oatalemlade snage naprdnjaka pa je pred izbore doveo iskusnog igrača iz kradikala. Nataša moze da klepeta 24h bez prestanka a ima mozda nesto i u tome sto joj je rođeni brat bio vođa na tuznoj tribini grobarskoj.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Perkos2 said:

Izgleda da je AV nezadovoljan kako napreduju nevena i oatalemlade snage naprdnjaka pa je pred izbore doveo iskusnog igrača iz kradikala. Nataša moze da klepeta 24h bez prestanka a ima mozda nesto i u tome sto joj je rođeni brat bio vođa na tuznoj tribini grobarskoj.

Skupe baterije, a nestašica litijuma. Nevenica radi na velikom broju obrtaja, pa baterije brzo "odu".

Link to comment
Share on other sites

 

12 hours ago, Constantin said:
12 hours ago, Accuphase said:
Jel to beše ona drusna što kune, proklinje a oće i da bije po potrebi?

Da...ona što lepše izgleda od pozadi, nego od napred.

"Neka je proklet do sedmoga kolena ...", tako nekako.

 

Zar to nije bila Vjerica Radeta (ako se dobro sećam imena)?

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Eddard pinned this topic
  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...