Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

34 minutes ago, berti said:

Od 49:40 valja pogledati. Odnos Srbije i Hrvatske i uloga AV u tome

Lepo govori. Ne znam mnogo o njemu ali čim vidim da ga mrze HDZ-ovci, mora da ima nekog poštenja u njemu. 

Link to comment
Share on other sites

Eno, traje zasedanje skupštine. U onakvu skupstinu je opozicija pristala da uđel, u onakavu sramotu posle pokradenih izbora. Ne mogu ni reč da dobiju više. A nisu znali da ih to čeka, kako da ne. Svima lepo, samo se glasacii opozicije osecaju kao budale najvece..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 3/17/2024 at 8:51 AM, zobla84 said:

Ma ja čitam ovaj forum 15 godina, još od kad je bio b92, najviše zbog sporta. Moram da priznam da me je uvek intrigirao taj autošovinistički duh koji provejava ovim forumom i ta umišljenost i isključivost većine najaktivnijih članova na političkim temama. Uključio sam se da vam malo prodrmam kavez zato što živite u nekom svom svetu i retko dajete da ovse opstane neko ko misli drukčije od vas. Jer ako volim Srbiju, poštujem crkvu, ne glasam za Mariniku i društvo, bliži sam Rusiji nego zapadu, navijam za Novaka kao da mi je rod, navijam za Zvezu, po nekom vašem difoltu znači da sam krezubi sendvičar. Vi ste u stvari iskljičiv deo društva isto kao ultrancionalisti nego tripujete kako ste neke demokrate i liberali dok ste učaureni sami medju sobom.

 

Ja sam neka srednja generacija(rodjen sredinom osamdesetih), cist Beogradjanin po jednom dedi i obe babe, porodičan čovek, u životu nisam glasao za SNS(to mnogo nervira jer bi mnogo voleli to da mi prikace), Zvezdas po rodjenju, cenim i branim cirilicu a pisem i nemam nista protiv latinice, jako postujem tradiciju i crkvu u koju odem mozda nekoliko puta godisnje. Eto, ukratko i o meni, stvar ne opsteg vaspitanja. 

"porodičan čovek, u životu nisam glasao za SNS"

 

Kako stojimo sa glasanjem za SRS ili mozda Zavetnike?   (ili ne daj Boze za SPS?)

Edited by Edinburgh
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Kad ne odgovara agenda koju fura N1 odmah i nakaradan clanak.

Prvi ne podnosim pojavu kakva je Bikovic, po meni nije cak ni osrednji glumac, ali ovakav tekst moze samo da mu imponuje.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Crni said:

Kad ne odgovara agenda koju fura N1 odmah i nakaradan clanak.

Prvi ne podnosim pojavu kakva je Bikovic, po meni nije cak ni osrednji glumac, ali ovakav tekst moze samo da mu imponuje.

 

A šta je nakaradno u članku? Može li neki citat?

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Constantin said:

Meni ima nešto u postu, ali nisi me pitao, pa....

 

Ne razumem. U prethodnom postu spominješ kladionicu vezano za reklamu, ali ne vidim veze sa tvrdjom koju sam spomenuo.

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Crni said:

To sto izgleda kao da je pisao apgrejdovani vucicevic.

 

Misliš na ovo?

 

Quote

Biković, koji je karijeru gradio paraleleno u Srbiji i Rusiji, u reklami ne može da se odluči za koju reprezentaciju da navija. Ne pomaže ni bacanje novčića (rublje), ni čupanje latica na cveću, ni odlazak kod psihijatra. Njegov um i srce su u rascepu između Srbije i Rusije, a zaključak je da ima podvojenu ličnost.

 

Ovo je samo opis reklame. To ne menja činjenicu da je dotična osoba podržavalac jednog Hitlerovog učenika.

 

Ako sam promašio deo teksta koji ti se ne sviša, molim te da navedeš šta je konkretno problem u tekstu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Predsedavajuci skupštine kaze opozicionim poslanicima da treba da zasluže da dobiju reč. A sigurno ce opozicija dobiti fer izbore, kako da ne.

Edited by berti
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, berti said:

Predsedavajuci skupštine kaze opozicionim poslanicima da treba da zasluže da dobiju reč. A sigurno ce opozicija dobiti fer izbore, kako da ne.

Uz dužno poštovanje, za sav pohvaljeni naučni rad i reputaciju, matori je teško govno od čoveka koji glumi nekog naivnog dedicu...U usta mu se...nasmejem, baš.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Constantin said:

Uz dužno poštovanje, za sav pohvaljeni naučni rad i reputaciju, matori je teško govno od čoveka koji glumi nekog naivnog dedicu...U usta mu se...nasmejem, baš.

 

Rekao bih čak da si ga i pohvalio tim imenom 🙂

 

Đilas je odlčno odabrao pesmicu za naprdnjake, bila je milina slušati kako arlauče njih desetak dok je čitao. Ali ono na kraju što je rekao je i meni palo na pamet kada je parizer na njihovom skupu rekao da bez njegovog imena ne bi ništa postigli a oni arlauču "Tako je, bravo!" 🙂 To se dobro setio da iskoristi, tu su zaćutali 🙂

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lepo je to što je rekao, nema šta, nego šta kaže, hoće li da nastave da učestvuju u rijalitiju i da uđu u odbore?

 

Ako im odgovara da dobiju mrvice zarad par fotelja, onda nema svrhe ni gubiti vreme sa budalama. Treba to da se kaže ispred Skupštine, da se pozovu birači da kažu šta misle, ali ne tako da ih šetkaju zarad rekreacije, već da stanu ispred zgrade dok traju za sedanja. A mogle bi da uslede akcije poziva na bojkot državnih firmi, kao što si MTS, Air Šustikla i slični, da se svake nedelje spamuje neko ministarstvo i tome slično.

 

Ako očekuju da se građani mnogo cimaju zarad njihovih guzica u foteljama, čini se da će se načekati, a posle će biti kriv đavo.

Link to comment
Share on other sites

Tek sad sam ispratila dramu između Caneta i Olje Bećković. Nisam nešto luda za njim (osim što povremeno probam da ga izimitiram), ali je ona prepotentna novinarka koja umilnim glasićem (loše) prikriva tu svoju prepotentnost. Ima užu ciljnu grupu nego Jovana Jeremić, ali kao i dotičnoj, Olji emisija služi da potvrdi svoj osećaj elitizma. I kao i dotična, da nemamo na vlasti bagru kakvu imamo već 30+ godina, žena ne bi imala posao.

Link to comment
Share on other sites

Još jedan od dokaza da su ovde navijačke grupe deo sistematm ^

Da ne trolujem i pre svega ne vređam tanana osećanja kolega sportista na pdf fudbal...Ja volim sport i volim fudbal.
Međutim,bruka i sramota je što smo rado pristali da odigramo utakmicu protiv države sa kojom niko neće da ima posla..niko normalan makar. Klasičan primer guranja prsta u oko moćnijima. Provokacija jačih.
Pa kad se dobije po pičci,sledi plač,kuka i dreka. Već viđeno.

Ovaj put imamo sreću što su UEFA I FIFA debelo korumpirane organizacije,a na čelu prve je balkanizirani Slovenac i ortak neimara Dekija Stankovića,pa nećemo snositi konsekvence. Inače,EURO bi trebali gledati na telki,a fudbal igrati po raznim Sibirima i Kamčatkama. 

I kukati na nepravdu.

Ovo je još jedno pišanje Srbije po Ukrajini koja nam nikada ničim ništa loše nije učinila. Navikli Srbi na sedenje na dve stolice,a ne razumeju da se ne može biti i na strani agresora i na strani žrtve.

  • Like 14
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Drug Crni said:

Još jedan od dokaza da su ovde navijačke grupe deo sistematm ^

Da ne trolujem i pre svega ne vređam tanana osećanja kolega sportista na pdf fudbal...Ja volim sport i volim fudbal.
Međutim,bruka i sramota je što smo rado pristali da odigramo utakmicu protiv države sa kojom niko neće da ima posla..niko normalan makar. Klasičan primer guranja prsta u oko moćnijima. Provokacija jačih.
Pa kad se dobije po pičci,sledi plač,kuka i dreka. Već viđeno.

Ovaj put imamo sreću što su UEFA I FIFA debelo korumpirane organizacije,a na čelu prve je balkanizirani Slovenac i ortak neimara Dekija Stankovića,pa nećemo snositi konsekvence. Inače,EURO bi trebali gledati na telki,a fudbal igrati po raznim Sibirima i Kamčatkama. 

I kukati na nepravdu.

Ovo je još jedno pišanje Srbije po Ukrajini koja nam nikada ničim ništa loše nije učinila. Navikli Srbi na sedenje na dve stolice,a ne razumeju da se ne može biti i na strani agresora i na strani žrtve.

 

Pa nisu samo navijačke grupe, već i fuZbaleri i oni koji ih podržavaju u ovome. Reprezentaciji želim što veći poraz protiv reprezentacije Putlerstana, a onima što ih podržavaju želim da osete 'blagodeti' Putlerstana.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Drug Crni said:

Još jedan od dokaza da su ovde navijačke grupe deo sistematm ^

Da ne trolujem i pre svega ne vređam tanana osećanja kolega sportista na pdf fudbal...Ja volim sport i volim fudbal.
Međutim,bruka i sramota je što smo rado pristali da odigramo utakmicu protiv države sa kojom niko neće da ima posla..niko normalan makar. Klasičan primer guranja prsta u oko moćnijima. Provokacija jačih.
Pa kad se dobije po pičci,sledi plač,kuka i dreka. Već viđeno.

Ovaj put imamo sreću što su UEFA I FIFA debelo korumpirane organizacije,a na čelu prve je balkanizirani Slovenac i ortak neimara Dekija Stankovića,pa nećemo snositi konsekvence. Inače,EURO bi trebali gledati na telki,a fudbal igrati po raznim Sibirima i Kamčatkama. 

I kukati na nepravdu.

Ovo je još jedno pišanje Srbije po Ukrajini koja nam nikada ničim ništa loše nije učinila. Navikli Srbi na sedenje na dve stolice,a ne razumeju da se ne može biti i na strani agresora i na strani žrtve.


Pa i Rusija je jača od nas, zar ne bi bilo glupo provocirati njih i ne odazvati se pozivu? Treba i od Putina da dobijemo po pičci?

 

Malo što nas je zapadni Ðura tukao double tap tehnikama. Treba sad i Putin fabovkama da nas gadja.

Link to comment
Share on other sites

FS BiH na celu sa Dodikovim sestricem Vicom Zeljkovicem i raznim poltronima je isto tako prosle ili pretprosle godine dogovorio prijateljsku utakmicu sa Rusijom u St. Petersburgu pa je nakon pritiska igraca i kompletne javnosti koja prati reprezentaciju ta utakmica otkazana. U ovom slucaju ocito nije bilo zelje za otkazivanjem ni od javnosti ni od igraca. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Мџе said:

Pa i Rusija je jača od nas, zar ne bi bilo glupo provocirati njih i ne odazvati se pozivu? Treba i od Putina da dobijemo po pičci?

 

A šta vam može Putler zbog neodigrane utakmice? Da se naljuti i odvede Vulina u Moskvu?

 

1 hour ago, Мџе said:

Malo što nas je zapadni Ðura tukao double tap tehnikama. Treba sad i Putin fabovkama da nas gadja.

 

Zbog fudbala?  :roflmao:

 

Doduše, ne bi bilo loše da bar nešto uradi, pa da ga i ovde konačno tretiraju k'o smrdljiv sir.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...