Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

2 minutes ago, 40Wins said:

 

Ja sam razumeo da zbog dogadjaja iz proslosti Andjela nece da glumi sa Lecicem? Zato je sada protestvovala. Znaci smarao je pre ovog slucaja. 

 

Lečić u svojoj izjavi kaže da su se videli samo jednom pre deset godina, kad je režirao neku predstavu pa radio kasting. Anđela se nije javno izjasnila da je ikada komunicirala sa Lečićem ni na koji način. Protestovala je i odbila da snima s njim zbog Lečićevih najblaže rečeno zločina.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Stiletto said:

Anđela se nije javno izjasnila da je ikada komunicirala sa Lečićem ni na koji način.

 

Ona vest sa linka na prethodnoj strani kaže da je Blic (znam, znam) preneo:

Quote

„Da, tačno je da me je Branislav Lečić tužio sudu jer sam odbila da igram s njim u seriji ‘Radio Mileva’. Odbila sam da igram zbog neprijatnog događaja iz prošlosti koji sam imala s njim. Ni sada ni bilo kada u budućnosti ne želim da budem u istom kadru s tim čovekom, kako zbog onoga kroz šta sam ja prošla, tako i principijelno, zbog onoga za šta su ga moje koleginice optuživale“, rekla je ona za pomenuti medij, ali nije želela da komentariše o kakvim neprijatnostima se tačno radi.

 

 

Edited by Smrtokapa
Link to comment
Share on other sites

Lečić je eklatantni seksualni nasilnik,a pride verovatno i sociopata kojem je mesto u bajboku.

Što se tiče eventualne kandidature Bodiroge za be-ge gradonačelnika: ne vidim zašto bi on napuštao čelno mesto Evrolige? Stoga mi ta priča nije realna,iako ga je Oskar prozvao na nedavnom mitingu..čak i vređao nešto,a iz prvog reda mu aplaudirali vojvoda Kešelj i Dejan Tomašević kojem je Bodi bio kapiten u repki.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, 40Wins said:

 

Ja sam razumeo da zbog dogadjaja iz proslosti Andjela nece da glumi sa Lecicem? Zato je sada protestvovala. Znaci smarao je pre ovog slucaja. 

devojka čak i da nije imala ličnog iskustva sa "pastuvom" ima nesigurnost kad je on u blizini znajući šta je dotični radio njenim koleginicama i s'punim pravom ne želi da sa njim sarađuje.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 3/4/2024 at 6:51 PM, Maharaja said:

Onda nek im vlada SNS ako im je to bitnije...

 Da li im je bitniji odmor od izbora - pa naravno da jeste, tu nema mesta dvoumljenju. Sad' ce neko da se odrekne turistickog  aranzmana od par hiljada evra, da bi glasao, ma hajde ljudi... Vec je svima nama ta ideologija oduzela 30 godina zivota, pa sada jos i mi da se odricemo dodatno - to se jednostavno ne moze desiti.  Ovde je odavno  preovladao slabo zasluzeni konformizam (narocito u Beogradu), i to se nece promeniti bar za par decenija.  Ako iko veruje da ovo nije tacno, onda taj ne poznaje stanovnike Beograda

Edited by Edinburgh
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Moguće je da je Anđela imala neku neprijatnu situaciju s njim o kojoj nije govorila ocu, kao što ni mnoge glumice nisu progovarale do pre par godina. Naravno, upitno je šta Blic prenosi, ali svakako puna podrška Anđeli čak i ako je to uradila "samo" iz solidarnosti sa koleginicama. Carski potez. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Edinburgh said:

 Da li im je bitniji odmor od izbora - pa naravno da jeste, tu nema mesta dvoumljenju. Sad' ce neko da se odrekne turistickog  aranzmana od par hiljada evra, da bi glasao, ma hajde ljudi... Vec je svima nama ta ideologija oduzela 30 godina zivota, pa sada jos i mi da se odricemo dodatno - to se jednostavno ne moze desiti.  Ovde je odavno  preovladao slabo zasluzeni konformizam (narocito u Beogradu), i to se nece promeniti bar za par decenija.  Ako iko veruje da ovo nije tacno, onda taj ne poznaje stanovnike Beograda

Pa dobro, pošteno. Kad se vrate sa odmora umesto sa glasačkog mesta, nema kukanja.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Maharaja said:

Pa dobro, pošteno. Kad se vrate sa odmora umesto sa glasačkog mesta, nema kukanja.

Eh, kad' bi bilo posteno ne bismo kukali, ali eto nije.  Ukradeno je. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Maharaja said:

Pa dobro, pošteno. Kad se vrate sa odmora umesto sa glasačkog mesta, nema kukanja.

 

Ako Radomir Lazović ili Ivanka Popović kažu da je datum nebitan, ko smo mi da im to sporimo? Uostalom, u fotelju uvaljuju* sopstvene guzice, pa ako smatraju da izlaznost nije toliko bitna, nikom ništa.

 

* Ovde ne mislim na Ivanku Popović niti na ProGlas jer ne učestvuju na izborima.

Link to comment
Share on other sites

Chale zavrsava svoj tenure kao premijer. Taman cemo malo manje slusati mutavu spodobu, ali ziv nisam ko uskace na fikus mesto, plasim se da bi to mogla biti rokada sa nosatom orlushinom. 

Link to comment
Share on other sites

Logično bi bilo da premijer bude predsednik najjače stranke, tj. ćelavi Lord Varis, ali nisam siguran da će Vrhovni komandant dozvoliti takvu jednu veću koncentraciju moći kod bilo koga ko nije on.

Link to comment
Share on other sites

Ako je mogla debil od Brnabić, može i debil od Đurića. U suštini, može bilo ko. Svejedno je. 

 

Njihov položaj u klanu se ne određuje po tome na kojoj su političkoj poziciji, nego se njihova politička pozicija određuje prema tome gde su u klanu i koja im je funkcija u klanu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ana je u zadnje vreme ušla u vulin mode i sama sebu delegitimisala na zapadu. Mislim da ću sigurno biti Vučević. To mu je jedini izbor od trenutno aktivnih koji može da se nada da će ga makar neko na zapadu primiti na razgovore. Ostali su ili suviše sirovi ili rusofili.

Link to comment
Share on other sites

Ne verujem da Vucic sme da dodeli premijersko mesto coveku koji je ujedno i predsednik stranke. Jedino ako imaju neki gej snimak na lageru pa mogu da ga ucenjuju kako hoce. 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Vučević je predsednik stranke, dosta mu je. Sa dve jake funkcije bio bi de fakto drugi čovek u državi, odmah iza Firera. A svaki Iznogud prirodno želi da postane kalif umesto kalifa. To mu Oskar neće dopustiti.

 

Moj tip su Mali ili Vesić. A moguće i neko sasvim nepoznat, kao što je Burn a Bitch bila kad je stupila na funkciju.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Stiletto said:

Vučević je predsednik stranke, dosta mu je. Sa dve jake funkcije bio bi de fakto drugi čovek u državi, odmah iza Firera. A svaki Iznogud prirodno želi da postane kalif umesto kalifa. To mu Oskar neće dopustiti.

 

Moj tip su Mali ili Vesić. A moguće i neko sasvim nepoznat, kao što je Burn a Bitch bila kad je stupila na funkciju.

Jedno malo naivno pitanje. Ko bese Oskar?

Link to comment
Share on other sites

Just now, JohnnyDragon said:

Navodno Vučić prema novinarima...Pogledaj Danas, imaš bas temu.

https://www.danas.rs/vesti/drustvo/skaj-prepiska-oskar/

Ma procitao sam danasnji clanak i pomislio sam na njega ali sam mislio da malo pokrenem pitanje bas oko toga ovdje. Koliko moze biti tacno ono sto stoji u onom izvjestaju KRIKA. Iako me gotovo nista ne iznenadjuje u Srbiji ali opet nesto mislim da li je moguce ono sto stoji u Danasu danas.  

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...