Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

Radio Mileva prenosi da će beogradski izbori biti 28. aprila, kad će pola Beograda (pogotovo mlađeg) zbrisati negde van grada, jer će spojiti prvomajske i uskršnje praznike. Ostaće u gradu samo penzosi, koji većinom glasaju znamo kako.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Stiletto said:

Radio Mileva prenosi da će beogradski izbori biti 28. aprila, kad će pola Beograda (pogotovo mlađeg) zbrisati negde van grada, jer će spojiti prvomajske i uskršnje praznike. Ostaće u gradu samo penzosi, koji većinom glasaju znamo kako.

Bice i dosta  turista izBosne. 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Stiletto said:

Radio Mileva prenosi da će beogradski izbori biti 28. aprila, kad će pola Beograda (pogotovo mlađeg) zbrisati negde van grada, jer će spojiti prvomajske i uskršnje praznike. Ostaće u gradu samo penzosi, koji većinom glasaju znamo kako.

 

Ukoliko je vest tačna, evo prvog zadatka koji treba da ispune - da ne dozvole takav termin za izbore i po cenu bojkota.

 

 

5 hours ago, McLeod said:

Bukvalno imaju zicer, oni sledece izbore ne smeju da izgube, a mogu da ih dobiju i ubedljivo, sa svom kradjom i inzinjeringom Vucica.

Nemoj da ih potcenjuješ. Uspevali su da upropaste mnoge šanse.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ko je kum Dejana Bodiroge? Šta se desilo sa preduzećem "Hleb" iz Novog Sada koje su privatizovali Dejan Bodiroga i njegov kum? Ne postoje više. Treba da budeš ili velika neznalica ili veliki muljator da uništiš najveću industrijsku pekaru u Vojvodini.

 

Zato, nemojmo se zaletati sa Bodirogom. Ne vidim po čemu se on razlikuje od mnogih javnih ličnosti koje su podržale SNS i zajedno sa njima muljaju.

Edited by Vince Carter
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Stiletto said:

Radio Mileva prenosi da će beogradski izbori biti 28. aprila, kad će pola Beograda (pogotovo mlađeg) zbrisati negde van grada, jer će spojiti prvomajske i uskršnje praznike. Ostaće u gradu samo penzosi, koji većinom glasaju znamo kako.

Onda nek im vlada SNS ako im je to bitnije...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bodiroga kao nosioc liste opozicije je vučićev spin. Obzirom da je na prethodnim izborima podržao opoziciju, verovatno će i na ovim pa žele da naprave mini kampanju protiv njega da ga predstave kao delom opozicije a ne ono što on i jeste a to je javna ličnost koji želi da vidi leđa "velikom vođi".

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Quote

Glumica Anđela Jovanović deo je ekipe serije "Radio Mileva", a u ovom ostvarenju trebalo je da se pojavi i Branislav Lečić.

 

Kako piše „Blic“, trebalo je da Lečić u četvrtoj sezoni odigra epizodnu ulogu čoveka koji je lažno optužen za zlostavljanje, ali je Anđela odbila da deli kadar sa njim i tvrdi da ju je on sada tužio za „povredu časti i ugleda“.

„Da, tačno je da me je Branislav Lečić tužio sudu jer sam odbila da igram s njim u seriji ‘Radio Mileva’. Odbila sam da igram zbog neprijatnog događaja iz prošlosti koji sam imala s njim. Ni sada ni bilo kada u budućnosti ne želim da budem u istom kadru s tim čovekom, kako zbog onoga kroz šta sam ja prošla, tako i principijelno, zbog onoga za šta su ga moje koleginice optuživale“, rekla je ona za pomenuti medij, ali nije želela da komentariše o kakvim neprijatnostima se tačno radi.

 

Kako „Blic“ dalje piše, Lečić sada od Anđele Jovanović traži da mu isplati iznos od 300.000 dinara zbog „povrede časti i ugleda“, a pripremno ročište zakazano je za 6. mart.

„Kada je tužena Anđela Jovanović saznala da Lečić treba da bude angažovan na snimanju serije ‘Radio Mileva’, javno je negodovala i izjavila da ne želi da igra sa silovateljem i se*sualnim napasnikom, te da će, ukoliko Lečić bude angažovan na snimanju serije, napustiti projekat iz revolta“, navodi se u tužbi u čiji posed je došao pomenuti medij.

 

https://nova.rs/zabava/showbiz/zbog-neprijatnosti-iz-proslosti-ne-zelim-da-delim-kadar-sa-njim-andjela-jovanovic-odbila-da-glumi-sa-lecicem-on-je-tuzio-i-trazi-od-nje-pozamasnu-sumu-novca/

 

GOSPOĐETINA :Hail:

  • Like 4
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Maharaja said:

Onda nek im vlada SNS ako im je to bitnije...

 

Malo je bitnije da opozicija odbije učešće na takvim izborima jer praznici su ipak praznici. Ako izuzmemo da je neko već uplatio odmor, naravno da će ljudi ići van grada kad ne moraju da rade jer su ionako izašli na izbore, a pristankom opozicije da izađu na nove izbore umesto poništenja starih su praktično priznali krađu. Ako je njima toliko malo stalo da uvale guzice u fotelje, zašto bi običan građanin morao zbog toga da se mnogo potresa?

Link to comment
Share on other sites

Posto nemam mogucnost da pisem na pdf Muzika, a treba mi pomoc, oprostite zbog malog off-a.

 

U pitanju je pesma, sport, pevacica odavno nije na sceni, ima neko umetinicko ime, jedna reč, ne znam pod koji žanr bih je svrstao, možda pop. Onako malo otmenija zena, rekao bih crne kose. Snimila je duet sa nekim valjda Italijanom, plavušan, pevaju na engleskom ili kobinacija srpsko-engleski, spot je na nekoj livadi. Star je mozda i vise od 20 godina. Za nju nisam cuo ne pamtim. 

 

Nadam se da sam dobro opisao 😄

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Unknown said:

Posto nemam mogucnost da pisem na pdf Muzika, a treba mi pomoc, oprostite zbog malog off-a.

 

U pitanju je pesma, sport, pevacica odavno nije na sceni, ima neko umetinicko ime, jedna reč, ne znam pod koji žanr bih je svrstao, možda pop. Onako malo otmenija zena, rekao bih crne kose. Snimila je duet sa nekim valjda Italijanom, plavušan, pevaju na engleskom ili kobinacija srpsko-engleski, spot je na nekoj livadi. Star je mozda i vise od 20 godina. Za nju nisam cuo ne pamtim. 

 

Nadam se da sam dobro opisao 😄

 

Kako nemaš mogućnost da pišeš na muzici? Na koji fazon ti to dopalo

Za pesmu, ovako kako si opisao spot, jedino što mi pada na pamet je Madam Piano - Eternal Love (To se baš vrtelo onda)

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Marko said:

 

Kako nemaš mogućnost da pišeš na muzici? Na koji fazon ti to dopalo

Za pesmu, ovako kako si opisao spot, jedino što mi pada na pamet je Madam Piano - Eternal Love (To se baš vrtelo onda)

 

Tako je bre. Hvala!

 

PS Niti mogu da pišem, a inače ne mogu ni da editujem post 🤷‍♂️

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, DameTime said:

 

Pravda za Leku! Jadan čovek. Sada neće imati 'leba da jede. Kako će da plaća alimentaciju za maloletnog sina i da živi komforno? I da privodi devojke 30-35 godina mlađe? Penzija mu je mala, a ušteđevinu verujem da nema. Zaista ta Anđela nema srca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U čemu je ovde štos?

 

OVO PRERASTA U USTANAK! Glas diglo i MONAŠTVO! Dolaze na veliki miting u Beograd sa svih strana: Planira se totalna OPSADA grada!

 

Ne slušam evropski festival bezveznih pesmuljaka niti znam ko su te dve, ali vidim da tu Breskvicu podržavaju i popovi.

 

Da li se to očekuje da se turbo-vernici koji mašu k'o ventilator kad prođu ispred crkve pomlate sa fanovima te druge?

 

Doduše, koliko se sećam šta se obično desi sa FeZbuk-ustancima povodom Bus Plusa i još nekih sitnica, izgleda da će njih dvadesetak da malo urla ispred PTC-a.

Link to comment
Share on other sites

On 3/5/2024 at 8:02 AM, Vince Carter said:

 

Pravda za Leku! Jadan čovek. Sada neće imati 'leba da jede. Kako će da plaća alimentaciju za maloletnog sina i da živi komforno? I da privodi devojke 30-35 godina mlađe? Penzija mu je mala, a ušteđevinu verujem da nema. Zaista ta Anđela nema srca.

 

Meni je potpuno suludo koju su oni ulogu njemu namenili:

Quote

Kako piše „Blic“, trebalo je da Lečić u četvrtoj sezoni odigra epizodnu ulogu čoveka koji je lažno optužen za zlostavljanje

 

Taj scenarista bi trebalo govnjivu motku da oseti prvo po leđima pa i da je proguta posle toga.

  • Like 7
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, DJ_Vasa said:

U čemu je ovde štos?

 

OVO PRERASTA U USTANAK! Glas diglo i MONAŠTVO! Dolaze na veliki miting u Beograd sa svih strana: Planira se totalna OPSADA grada!

 

Ne slušam evropski festival bezveznih pesmuljaka niti znam ko su te dve, ali vidim da tu Breskvicu podržavaju i popovi.

 

Da li se to očekuje da se turbo-vernici koji mašu k'o ventilator kad prođu ispred crkve pomlate sa fanovima te druge?

 

Doduše, koliko se sećam šta se obično desi sa FeZbuk-ustancima povodom Bus Plusa i još nekih sitnica, izgleda da će njih dvadesetak da malo urla ispred PTC-a.

 

Hljeba i igara, a hljeb poskupio... 

Link to comment
Share on other sites

"javlja tanjug" tj kurir

 

 lako je ovaj zaluđeni narod naložiti a svi kao u fazonu "ja to ne slušam"

 

 pomenutu breskvicu sam slušao leta 2023 u Ohridu u jednom restoranu gde je pevala što bi mi stariji rekli "na uvce" stare makedonske pesme i bila je sjajna

 prethodno je dva-tri dana zaluđivala tamošnju mladeđž nastupima koji su bili ful posećeni

ovde je sad neko iz vlasti lepo procenio da je ubaci u "nacionalni program" i izazove  muzičku struku da pronađe bolju od nje

mada ni pobednička pesma nije bez nacionalnog, moglo bi se i tu naći dosta zamerki od komšija

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

On 3/5/2024 at 10:25 AM, 40Wins said:

Nerealno mi je da je Lecic smarao Andjelu, a da ga mu Gagi nije odlomio glavu o beton. 

 

Ma nisu se ni videli očima, pa nije mogao da je smara. Anđela je dobila scenatio za epizodu da nauči tekst, videla ko sve treba da glumi u njoj pa nazvala producenta da protestuje. Protest urodio plodom, dalje znate.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stiletto said:

 

Ma nisu se ni videli očima, pa nije mogao da je smara. Anđela je dobila scenatio za epizodu da nauči tekst, videla ko sve treba da glumi u njoj pa nazvala producenta da protestuje. Protest urodio plodom, dalje znate.

 

Ja sam razumeo da zbog dogadjaja iz proslosti Andjela nece da glumi sa Lecicem? Zato je sada protestvovala. Znaci smarao je pre ovog slucaja. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...