Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

15 hours ago, Smrtokapa said:

80% njih je iskreno za Putina, nije baš da botuju jer od toga imaju koristi, za razliku od botovanja za SNS, što je rekao bih bitna stvar u ovom slučaju.

Onda im tim pre treba ulivati antirusifiliju u šuplje glave i to vaspitnim palicama, sve dok cela ta teritorija ne postane kao sto je u nekim delovima USA. Ako upadne neki stranac sa istocnoevropskim naglaskom postoji velika verovatnoca da bude izmlacen. Ono sto je vazno je da to treba uraditi u jednoj generaciji, za nekoliko godina, i nemilosrdno, vaspitnim palicama, kao drugovi svojevremeno, zato da bi u svojim brlozima bio samo plač i škrgut zuba, a na javnom mestu ovako kako je opisano, inače osveta neće biti kompletna. Neće njima smetati da budu licemeri, u stvari im je to u prirodi.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Milenko Puzigaca said:

Onda im tim pre treba ulivati antirusifiliju u šuplje glave i to vaspitnim palicama, sve dok cela ta teritorija ne postane kao sto je u nekim delovima USA. Ako upadne neki stranac sa istocnoevropskim naglaskom postoji velika verovatnoca da bude izmlacen. 

Prvo: ma gde se to dešava u USA?

 

Drugo: jel ti to opravdavaš ili mi se učinilo? Mlatiti ljude na osnovu akcenta je čist razisam. U svim normalnim demokratskim zemljama jebao si ježa u leđa ako si za tako nešto osuđen. Kako i treba.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 6/9/2023 at 11:10 AM, freethrow said:

Dejan Bulatović je nažalost sjajan primer kompromisa koji se prave i koji, u tom trenutku, deluju kao odlično ili barem najmanje loše rešenje. Nije neko veliko iznenađenje doduše njegov trip, ne radi se o preterano staloženom čoveku.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Darko said:

Prvo: ma gde se to dešava u USA?

 

Drugo: jel ti to opravdavaš ili mi se učinilo? Mlatiti ljude na osnovu akcenta je čist razisam. U svim normalnim demokratskim zemljama jebao si ježa u leđa ako si za tako nešto osuđen. Kako i treba.

Ne znam gde, na forumu su pisali kad su isli poslovno na takva mesta. U nekom od "belt" ova gde te likalni dziberi gledaju sa mrznjom ako si 100% Amer koji je dosao Mejflauerom, ali si iz grada, pa i takav mozes da budes bijen.

 

Na nekim mestima opravdavam, i prizivam. Pendrekom sve to treba, nemilosrdno, zato sto postoji. Prvo ove sto ce oni ovo i ono "samo na pet minuta". Zakoni su za ljude a ne za zveri koji zakone ne priznaju. Da se mi ne zavaravamo ovde, postoji mesto u Evropi gde 90% njih uopste i nece institucije i zakone, a kad se bune, bune se samo zato sto oni nisu age i begovi. Takve treba pendrekom nemilosrdno mlatiti dok se ne useru, a onda ih treba mlatiti zato sto su se usrali. Sve ostalo se pokazalo neefikasnim, samo je to ostalo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Smrtokapa said:

Ponovo traume iz pošte 😕

Ono sto vecina ne razume, a vezano je za to sa postom jeste da se tu radi o nepostovanju cak i sopstvenih zakona, te takodje i o nepostovanju gradjana, njihovog novca i privatne imovine. 

Edited by FrediB
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, DameTime said:

Izašla mi uspomena na FB da sam pre 8 godina pisala nešto pozitivno o Rusiji. Stvarno sam bila debil...

1. Siguran sam da bi se o tolikoj zemlji i dalje imalo dosta pozitivnog napisati kada bismo izašli iz sfere trenutnih političkih dešavanja (koja su nažalost svakako u fokusu);

2. Ako osoba pogleda sebe od pre nekoliko godina i ne pomisli "jbt koji debil", to znači da stagnira kao ličnost. 🙂

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Smrtokapa said:

1. Siguran sam da bi se o tolikoj zemlji i dalje imalo dosta pozitivnog napisati kada bismo izašli iz sfere trenutnih političkih dešavanja (koja su nažalost svakako u fokusu);

2. Ako osoba pogleda sebe od pre nekoliko godina i ne pomisli "jbt koji debil", to znači da stagnira kao ličnost. 🙂

 

Nažalost, nije bilo vezano za kulturu, jezik, običaje, ljude itd, već baš za politiku. Zato i kažem da sam bila debil jelte 😆 Inače sa drugom tačkom se slažem. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Moram priznati da sam šokiran ovom ispovešću SNS bota iz Surdulice.  Tragedija šta ovaj režim radi ljudima. Nije toliko do onoga što je radila, to smo mi svi ovde znali, nego ona dok je to pričala. Pogledajte večerašnji Newsnight kada se pojavi na YT kanalu N1.

Edited by Klotzen
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Klotzen said:

Moram priznati da sam šokiran ovom ispovešću SNS bota iz Surdulice.  Tragedija šta ovaj režim radi ljudima. Nije toliko do onoga što je radila, to smo mi svi ovde znali, nego ona dok je to pričala. Pogledajte večerašnji Newsnight kada se pojavi na YT kanalu N1.

Tragično i imam utisak da nije rekla sve, ko zna koliko je još stvari prevalila preko sebe.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Smrtokapa said:

Ja moram da priznam da mi nije najjasnija poenta koju ovaj tviter dingospo pokušava da napravi.

 

Jel može neko da mi prevede na jezik kruga dvojke?

Jebo te, ovo je spisak SNS botova, jebo te. Neko ga je žacnuo, jebo te, pa on uzvraća udarac, jebo te. 

Spoiler

Izvini za ovo jebo te...:classic_rolleyes:

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Constantin said:

Moj utisak, potvrdjuje ovaj twitteraš....Vučić se ratosiljava svoje stranke, a ovo je jedan lakši deo.

 

 

 

Jel možeš da prestaneš da kačiš ovu psihički obolelu osobu i patološkog lažova? Svako ko mu je jednom ušao na profil video je da se radi i običnom ludaku. 

 

Da li ti veruješ da je Aleksandar Vučić sa svog broja telefona preko WA poslao spisak botova SNS-a?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, medobrundo said:

 

Jel možeš da prestaneš da kačiš ovu psihički obolelu osobu i patološkog lažova? Svako ko mu je jednom ušao na profil video je da se radi i običnom ludaku. 

 

Da li ti veruješ da je Aleksandar Vučić sa svog broja telefona preko WA poslao spisak botova SNS-a?

Neko jeste ? Ljudi postoje, a nešto se dešava, a ne vidim da je lik bolesnijio od npr. Orlića, jOvanova, Glišića....ali, nema problema. Jebote ovde svi uredjuju forum.

Važi....neću više da kačim, iz poštovanja prema podnosiocu zahteva, ali koliko vidim, bar prema onome što vidim na N1, izgleda sve poprilično tačno. Reaguje, ali ne demantuje, Jovanov danas na Skupštini i buni se zbog narušavanje privatnosti i pita se šta radi Poverenik za zaštitu ličnih podataka. Bolje da se zanimao za rad Tužioca....

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Smrtokapa said:

Ja moram da priznam da mi nije najjasnija poenta koju ovaj tviter dingospo pokušava da napravi.

 

Jel može neko da mi prevede na jezik kruga dvojke?

 

Ima jedan pijanac koji se uradi ispred lokalne prodavnice i počne da lupeta o svemu i svačemu, a danas je pričao o smislu života. Pita ga vlasnik zašto mora da lupeta baš ispred njegove prodavnice, a pijanac odgovara da ne vidi nikakav problem jer to ljudi ionako rade na FeZbucima, Tnjiterima i ostalim sranjima. Vlasnik mu je odgovorio: „Da znaš da si u pravu".

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Klotzen said:

Moram priznati da sam šokiran ovom ispovešću SNS bota iz Surdulice.  Tragedija šta ovaj režim radi ljudima. Nije toliko do onoga što je radila, to smo mi svi ovde znali, nego ona dok je to pričala. Pogledajte večerašnji Newsnight kada se pojavi na YT kanalu N1.

 

Ima ovde ceo snimak.

https://n1info.rs/vesti/jovana-brajovic-zbog-posla-sam-botovala-za-sns-vredjala-i-omalovazavala-ljude/

 

 

  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...