Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

Ja ne znam ko radi marketing SNS-u. Ovo sa "I ja sam bot" je toliko ogavno. Od lokalne samouprave do ministarstva sistem nije efikasan. Ljudi umesto da rade, resavaju problem gradjanima oni botuju i time se penju u stranackoj hijerarhiji. Stite drzavu a razaraju drustvo. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, suptil said:

Ja ne znam ko radi marketing SNS-u. Ovo sa "I ja sam bot" je toliko ogavno. Od lokalne samouprave do ministarstva sistem nije efikasan. Ljudi umesto da rade, resavaju problem gradjanima oni botuju i time se penju u stranackoj hijerarhiji. Stite drzavu a razaraju drustvo. 

I ne samo to vec zabijaju prst u oko.Znaju da su pogresili i da su razotkriveni pa jos vise pokusavaju da spinuju i da okrenu narativ kako je dobro biti SNS bot.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Dusko said:

I ne samo to vec zabijaju prst u oko.Znaju da su pogresili i da su razotkriveni pa jos vise pokusavaju da spinuju i da okrenu narativ kako je dobro biti SNS bot.

То је идентично понашање сваке власти од 90-е на овамо. Као да су они богом дани. После њих потоп. Штити систем. положај, сутра не постоји. И онда дођеш до закључка да Србијом влада невиљива рука службе која све креира, за све се пита. Да је служба велики кум и спонзор свега овога што се дешава у земљи. Нема суштинских реформи.

Питао бих ја те ботове да ли ботују из убеђења или за паре.  Ова тема је крајње инспиративна. Доста може да се напише, али да не гушим тему.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, DJ_Vasa said:


Verovatno neki 'ekspert' sa njihove akademije. A možda i neki 'doktor' kao Siniša Mali.

Замислите епизоду Државног посла у којем Ђорђе Чварков и екипа снимају епизоду ботивање на послу. Предмети нека чекају, странке нека дођу сутра. Неефикасна јавна управа. И ја сан бот, Невероватне ствари,

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Jelena Jerinić, poslanica zeleno- levog poslaničkog kluba NDB, upitala je na početku sednice Skupštine Srbije premijerku Anu Brnabić da li je i dalje zvanična politika vlade Srbije da zvaničnicima nije mesto u Srebrenici dok se ne pronađe počinilac napada na Aleksandra Vučića.

„Ja ne opravdavam taj napad, ali da li je moguće da jedne slomljene naočare stavljate u ravan sa ubistvom osam i proterivanjem 20.000 ljudi na današnji dan u Srebrenici“, upitala je Jerinić.

Dodala je šta se takvom politikom konkretno postiže i šta se postiže kada kažemo da je to bio samo običan ratni zločin, a negiramo da je bio genocid.

„Istina je da negiranje genocida ne čini dobro ni srpskim žrtvama koje su brojne i bolne. Nema takmičenja u broju ratnih zločina, svaka žrtva je mnogo. Priznanje genocida nam omogućava da krenemo dalje“, rekla je Jerinić, dok su poslanici vlasti negodovali, dobacivali i glasno uzvikivali – sram te bilo.

 

Ne mogu da nadjem video, mnogo je efektniji od ovog transkripta.

Link to comment
Share on other sites

Jelena Jerinić, poslanica zeleno- levog poslaničkog kluba NDB, upitala je na početku sednice Skupštine Srbije premijerku Anu Brnabić da li je i dalje zvanična politika vlade Srbije da zvaničnicima nije mesto u Srebrenici dok se ne pronađe počinilac napada na Aleksandra Vučića.
„Ja ne opravdavam taj napad, ali da li je moguće da jedne slomljene naočare stavljate u ravan sa ubistvom osam i proterivanjem 20.000 ljudi na današnji dan u Srebrenici“, upitala je Jerinić.
Dodala je šta se takvom politikom konkretno postiže i šta se postiže kada kažemo da je to bio samo običan ratni zločin, a negiramo da je bio genocid.
„Istina je da negiranje genocida ne čini dobro ni srpskim žrtvama koje su brojne i bolne. Nema takmičenja u broju ratnih zločina, svaka žrtva je mnogo. Priznanje genocida nam omogućava da krenemo dalje“, rekla je Jerinić, dok su poslanici vlasti negodovali, dobacivali i glasno uzvikivali – sram te bilo.
 
Ne mogu da nadjem video, mnogo je efektniji od ovog transkripta.


Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Klotzen said:

Ovo zviždanje Koluviji ma koliko zvučalo seljački to je ono čega se naprednjaci boje više od bilo čega. Zato što to njihov prosečni glasač odlično razume. Zato bizon danas nije smeo da uđe na glavni ulaz.

Ko bi mogao da zameni Vulina, Kuluvija ili Darko Saric? Sigurno su kvalifikovani.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, fancy said:


1. Čovek je poslao legitiman spisak botova SNS, potpuno ažuran. Legitimnost spiska potvrdili ljudi iz mnogih mesta.
2. Kako je došao do njega ne zanima me.
3. Taj spisak radi najbolju moguću stvar - trese im temelje. Gomila posranih botova su u situaciji da komšije / sugrađani tačno znaju ko im je kad uvredio dete, roditelja, supružnika... Imenom i prezimenom.

Upravo je najbolja fora što je do sada 3 priče plasirao o tome kako je došao do spiska - hakovao, platio 15000 evra, dao mu Vučić... Oni sad ni ne znaju gde su bušni. Gledaju jedni u druge i pitaju se ko je izdao.

Tako da... Čovek ne da nije lud, verovatno nije ni sâm u celoj ovoj priči, nego vrlo smisleno radi to što radi, pa, osim ako nemaš nekih ličnih razloga da si protiv najbolje stvari koja se u političkoj sferi desila u Srbiji od 2012, ne razumem tvoj rant.

I da, da pobedimo ovu pošast u Srbiji neće nam mnogo pomoći razni Đilasi, Ćute, Lutovci, (njihovo je da na izborima dobiju glas) nego ovakvi gerilci i sumanute akcije koje ih udaraju u glavu. Bez rukavica.

Sent from my phone using their app

 

 

Na tom spisku su uglavnom sns funkcioneri, od krupnijih do onih sitnih lokalnih. Nije to nista nepoznato. Vecina njih se kacila na objave opozicionih politicara ili su pisali za vlast. I ono sto sam pirmetio ima puno stvarnih profila. Ima i laznjaka, ali njih ima i opozicija. Za siru javnost irelevantna tema. Radi se o klasicnom internet obracunu, gde je sns baza masovnija, ali i daleko manje kreativna.

Edited by Profesor
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...