Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

Republika "Valjda se nece desiti" Srbija.

Ima za stadione,za razne Kopernikuse, Tanjuge i Arene,ali nema za nasipe i sisteme za odbranu od poplava. Zato se u bujicama nadju oni koji tamo ne bi zeleli da budu,dok se istovremeno sirom zemlje dobrovoljno raja baca u reke za "casni krst". Za SPC joga jeste opasnost po drustvo i ljude,ali zatucanost i sveopsta nazadnost,beda i siromasija nisu.

Republika "Valjda se nece desiti" Srbija.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DJORDJE said:

Zezaj se ti, ali Vendi dobila blagoslov da misionari, to valjda  znaci da siri pravoslavlje. 

 

https://www.kurir.rs/zabava/kultura/3980073/vesni-vukelic-vendi-patrijarh-porfirije-poverio-vazan-zadatak

 

Lepo je što je Vendi dobila misionarsku pozu, ovaj, poziciju, ali mi čini da će Vendi širiti nešto drugo, pa će dermatovenerolozi imati pune ruke posla. :lol_2:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je najveci utisak danas, posle ove tragedije u Pazaru, vidis direktora njihovog JKP koje je odgovorno za vanrednu odbranu od poplava, iza njega nabujala reka, bukvalno fali manje od pola metra da se izlije i iz tog zastitnog korita, tu je odmah put, ulice, kuce, nigde ni dzakova nema, lik prica trebalo bi da padne vodostaj, nadamo se da nece vise da raste.

 

Znaci bukvalno kadar nevera.

 

Pre toga vidis ljude ispred nekog stovarista kako pune dzakove, pitaju za to, kaze mi smo se sami organizovali i komsija nam je ustupio pesak, koga da cekamo vise.

 

Setite se ovoga pa glasajte sledeci put.

 

Znam da necete.

Edited by McLeod
  • Like 10
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites





Setite se ovoga pa glasajte sledeci put.



Novi Pazar? To onaj grad što je 2020. u leto imao prepune mrtvacnice zbog covida, što su zdravstveni radnici na kraju protestvovali jer nikakvu pomoć nisu dobili dok su padali i bukvalno usred epidemije, dok je načelnik dr. Djerlek unapređen u državnog sekretara posle toga?

Ko bre da se seti?

(znam da si napisao, samo sam morao da napišem i ja nešto)

I nije mi zao nikoga sem tih što su izgubili život u poplavi.
2014. je bila pre (hiljadu) 8 godina. Nije da nije bilo vremena da se uradi nešto na poboljšanju zaštite od poplava. Za početak, da se bar malo počiste korita vodotokova.
Dakle, ko vas hebe, birate lopove i kriminalce a i mnogi ste takvi isti.

Sent from my SM-A525F using Tapatalk

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, freethrow said:

https://www.danas.rs/vesti/drustvo/pacijent-se-veze-za-stolicu-prekrije-carsavom-i-prska-alkoholom-doktori-laze-o-inovativnom-lecenju-koje-pominje-uprava/

 

Mislim da čak ni većina nas, na ovako uskospecijalizovanom forumu, nismo svesni koliko je zlo uzelo maha.

Ha,ha,ha . Vi u Srbiji mnogo znate ali koliko zlo vam je u dvoristu, niste svesni ni pod tackom razno.  

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Drug Crni said:

Republika "Valjda se nece desiti" Srbija.

Ima za stadione,za razne Kopernikuse, Tanjuge i Arene,ali nema za nasipe i sisteme za odbranu od poplava. Zato se u bujicama nadju oni koji tamo ne bi zeleli da budu,dok se istovremeno sirom zemlje dobrovoljno raja baca u reke za "casni krst". Za SPC joga jeste opasnost po drustvo i ljude,ali zatucanost i sveopsta nazadnost,beda i siromasija nisu.

Republika "Valjda se nece desiti" Srbija.

 

Upravo tako - i ne samo Srbija, nego sve istocno od Sutle. Vidim poslanika iz Novog Pazara na TV (da ne kazem gdje ga treba poslati) - Jahja Ferhatovic koji kaze da su znali da su bujice prijetnja, ali kada nema bujica  zaborave da urade bilo sta... SPC i IVZ su ruku pod ruku u stvaranju te zatucanosti i nazadnosti, zajedno sa populistickim pokretima, liderima i strankama koji zare i pale vec 30 godina... A eksperti iz emisije su posebna prica... 

 

 

 

 

 

Edited by ters
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, ters said:

 

Upravo tako - i ne samo Srbija, nego sve istocno od Sutle. Vidim poslanika iz Novog Pazara na TV (da ne kazem gdje ga treba poslati) - Jahja Ferhatovic koji kaze da su znali da su bujice prijetnja, ali kada nema bujica  zaborave da urade bilo sta... SPC i IVZ su ruku pod ruku u stvaranju te zatucanosti i nazadnosti... A eksperti iz emisije su posebna prica... 

 

 

U jednom javljanju reportera iz, mislim, Prijepolja, sagovornik kaže da je najgor što neznaju šta se dešava u Crnoj Gori, koliko vode još može da dođe jer tamo je nepredvidiva situacija. Mislim se, pa što ne ode da vidi.

Edited by Div
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...