Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

24 minutes ago, Drug Crni said:

Ja sam,naravno,duzan napisati da je gore receno moja pretpostavka,bazirana na predjasnjim primerima iracionalnog ponasanja vladajucih. 

 

Teza da Vucic licno sa crvenog telefona salje ove dojave je srpska realnost.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, DJ_Vasa said:

Zato da bi tzv. javno mnjenje, koje od obrazovanja ima više sezona Zadruge i IQ prosečnog šimpanze, moglo da prihvati odluku o uvođenju sankcija.

Vidi.

Ja mislim da je njemu dupe u procepu. I znam da ce sebe uvek najpre predstaviti najvecom zrtvom,a onda spasiteljem. Medjutim,ako iza ovoga stoji drzava (o,da,postoji kategorija drzavnog terorizma i poznaju je i kriminalistika i kriminologija) postoji mogucnost da se sve preduzima da bi se zadrzao status kvo. Ni to ne treba iskljuciti.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sto s edojava tice, sta stoji iza njih, ne znam, mozda je neki bolesnik, mozda su i decurlija,a mozda je i sama vlast..ako je vlast, izmice mi sta pokusavaju, sem d askrneu paznju sa eventualnih sankcija..ako pak ne uvide sankcije,a oni su, ne znam sta je cilj, ali, od bolesnika me nista ne cudi..i ova zastrasivanja gladju i slicnim, smao sluze  dabi on opet ispao spasilac, vidite ds  sve imate, ja sam vam obezbedio fazon..ne znam kako statisticki stojimo po ludacima po glavi stanvnika, ali najvse ih je na slobodi, i nigde ovakav patolski slucaj nije predsedni..ko god vam pada na pamet, nema veceg ludaka od Vucica, jer znam da vec  mnogi mrmljjau Lukasenko, putin, ili Putler, kako vam je draze, neki i Orban..nekau sus vi oni i ludi, ovaj je najludji, ne treba diploma da bi se vidleo..i nije jeidni, mnogo ludaka vidjam, sto po netu, sto u stavrnosti, koji nisu na lecenju, ali, nijedan od njih mi nije vladar..

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Drug Crni said:

Dakle,dokaze nemam..kao sto ih nema niko,ali cini mi se da ih nemaju ni oni. Pa,kad mogu zvanicni organi danima da nagadjaju,mogu i ja kao jedan obican forumas.

Ja čak i ne bih rekao da nagađaju, već da svesno rade to što rade. Još odavno u političkom diskursu postoji neki neimenovani neprijatelj, neke strane službe, strani faktor, strani plaćenici i slično. Ovde je najbitnija reč „neimenovani” jer je prosečni konzument ovih gluposti naprosto programiran da ih poistoveti sa „tradicionalnim” neprijateljima. Kod najnovijih pretnji bombom su kao nalogodavci spomenute samo „strane službe”, što teorijski može da znači da su u pitanju kenijska, čileanska, japanska, marokanska, španska, meksička ili namibijska tajna služba. Ukoliko bi zaista otkrili terorističku zaveru, to bi objavili celom svetu na sva zvona ili bi bar ozbiljno tražili pomoć Interpola, što po svoj prilici nije slučaj. Terorizam je ozbiljan međunarodni problem i nijedna zemlja se ne bi igrala time. Ova pisamca gde samo fali još matični broj Zelenskog su smešna.

51 minutes ago, Drug Crni said:

Vidi.

Ja mislim da je njemu dupe u procepu. I znam da ce sebe uvek najpre predstaviti najvecom zrtvom,a onda spasiteljem. Medjutim,ako iza ovoga stoji drzava (o,da,postoji kategorija drzavnog terorizma i poznaju je i kriminalistika i kriminologija) postoji mogucnost da se sve preduzima da bi se zadrzao status kvo. Ni to ne treba iskljuciti.

 

Ne bih rekao da je status kvo ovde realan. Od Putlera nema pomoći u neko skorije vreme, a finansijska slavina je na drugoj strani sveta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jedino što je tu stvarno je ono prevedeno pismo, pa i to nisu umeli da pogode kao ljudi. Zato sto je ono ocigledno pisao neko ko nema nikakav politicki cilj, ali je potpuno ozbiljan i odlucan da izvrši "gnusno ali po njemu neophodno delo". Trebalo je da malo prelistaju autora ovog izraza, tj Breivikov manifest, i tu bi nasli dovoljno citata koje mogu da salju, da ne deluje sve bas skroz amaterski.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Milenko Puzigaca said:

Jedino što je tu stvarno je ono prevedeno pismo, pa i to nisu umeli da pogode kao ljudi. Zato sto je ono ocigledno pisao neko ko nema nikakav politicki cilj, ali je potpuno ozbiljan i odlucan da izvrši "gnusno ali po njemu neophodno delo". Trebalo je da malo prelistaju autora ovog izraza, tj Breivikov manifest, i tu bi nasli dovoljno citata koje mogu da salju, da ne deluje sve bas skroz amaterski.

 

A jel misliš da je za niški ZOO vrt "namerna" greška...?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Milenko Puzigaca said:

Pa verovatno :classic_smile: Ima jos gluposti u toj poruci. Kao ono "sve prodavnice u Subotici i železnicka stanica u Zrenjaninu" :lol_2:

 

 

Pa da, ali u Subotici ima prodavnica, u Bečkereku železnička stanica, ali u Nišu nema ZOO....

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Constantin said:

Pa da, ali u Subotici ima prodavnica, u Bečkereku železnička stanica, ali u Nišu nema ZOO....

Kakva ste sirotinja, nemate ZOO i Anonimusi vas zajebavaju😄

 

Spoiler

Nemamo ni mi u NS😀

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stiletto said:

https://rs.n1info.com/posts/mup-o-laznim-dojavama-pretnje-stigle-iz-poljske-gambije-irana-nigerije

 

Ja ne znam da li da se smejem ili da plačem. Sad sam 100% ubeđen da pitomci SNS akademije rade sav ovaj džumbus. 

 

Uh, ala ima materijala za Kesića u subotu... 

 

Diplomirani mladi lideri haman naucili kako funkcionise VPN. 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Amigo said:

 

Zasto bi to radili, koji bi bio motiv?

 

 

Ako drzava tj. sluzba ovo radi onda je jasno - najlakse se upravlja ljudima koji su u strahu. To je motiv, a cilj je da se stvore razne vrste pritisaka kako bi se ublazio efekat donosenja nepopularnih odluka. 

 

Medjutim jedna stvar me brine, a neki se ovde i dalje smeju na te lazne dojave. "Mete" su i zdravstvene ustanove. To nikako nije dobro. Hajde deca da izgube koji dan u skoli, odradice online ili ce nadoknaditi, ali sta da radi neko ko je bolestan a ne moze da primi terapiju, ili koji lezi u bolnici a cimaju ga tamo-vamo zbog evakuacije. Ne primaju se novi pacijenti, ne rade se pregledi. To nije ni malo smesno. 

 

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Kooineeperk said:

Ako drzava tj. sluzba ovo radi onda je jasno - najlakse se upravlja ljudima koji su u strahu. To je motiv, a cilj je da se stvore razne vrste pritisaka kako bi se ublazio efekat donosenja nepopularnih odluka. 

 

Medjutim jedna stvar me brine, a neki se ovde i dalje smeju na te lazne dojave. "Mete" su i zdravstvene ustanove. To nikako nije dobro. Hajde deca da izgube koji dan u skoli, odradice online ili ce nadoknaditi, ali sta da radi neko ko je bolestan a ne moze da primi terapiju, ili koji lezi u bolnici a cimaju ga tamo-vamo zbog evakuacije. Ne primaju se novi pacijenti, ne rade se pregledi. To nije ni malo smesno. 

 

 

Da, malo sto se zbog korone vec godinama ceka, a i ovako anm je zdravstvo u kurcu...smesno   je i dopada se  decurliji nezreloj i mentalnim bolesnicima sve ovo..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovi koji vam pomeraju dupe na takve reakcije i računaju, zato i rade takve stvari. I vi uvek padnete. Treba njima da se obratite i da ih pitate zašto vas ne poštuju kao ljude i nikad i nisu, pa vas zajebavaju decenijama, a ne da prozivate nekolicinu zlih forumaša koje ovo zabavlja. Evo i ovo saopštenje iz mupa, kao da je pisano za retardirane. Zašto bi kvalitetan sociopata koristio gmail da šalje te poruke, još pa sa 20 naloga? Sociopata koji drži do sebe ne bi slao te poruke sa gmail-a iz principa, a još manje bi ih slao sa 20 naloga. Pravi sociopate kad rade takve stvari vole da se urče, i da se zna da su to oni, osoba X, a ne prave se da su više lica. Zle "strane službe" bi još manje koristile gmail. Znači, obratite se vašim poslanicima, pa ih pitajte ko to i zašto u Srbiji (kakvog li čuda i kakve li promene) zajebava "narod", i tretira ga kao decu kojima se da bona da im se skrene pažnja kad treba da dobiju bocu.

 

To je kao kad neko "nestane" pa ga "traže". Po statistici, najčešće se dešava da onaj ko je "našao" leš, taj je već znao da je tu.

Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...