Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

Pa super sto su nasli da je prevod. Meni je i licilo to pismo danas kad sam ga video u medijima na nesto stvarno, na tekst koji je pisao pravi psihopata, a ne na zajebanciju, sto eto i jeste. Ali je i dokaz da se neko zajebava i negde umire od smeha. Mada postoji i mogucnost da je ovo sto Klotzen kaze. Sta god da je, svakako drma kavez, pa je onda korisno :lol_2:

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Milenko Puzigaca said:

pa je onda korisno

 

Nije korisno i nije smešno. Deca su se uznemirila zbog bombe, tako mi kažu ovi klinci iz kraja. Samo o tome pričaju. 

 

Ne mogu ni da zamislim paniku koja je nastala pre neki dan u Zoo vrtu ..tu su bila mala deca sa roditeljima.

 

I starijim, zrelim ljudima nije baš svejedno.

 

Te dojave, iako lažne,  ometaju svakodnevni život svih nas. 

 

 

Edited by Devojka Luke Razića
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Devojka Luke Razića said:

 

Nije korisno i nije smešno. Deca su se uznemirila zbog bombe, tako mi kažu ovi klinci iz kraja. Samo o tome pričaju. 

 

Ne mogu ni da zamislim paniku koja je nastala pre neki dan u Zoo vrtu ..tu su bila mala deca sa roditeljima.

 

I starijim, zrelim ljudima nije baš svejedno.

 

Te dojave, iako lažne,  ometaju svakodnevni život svih nas. 

 

 

 

Ja ne znam da li ti zreli ljudi žive pod staklenim zvonom ili su toliko glupi. Čujem i od ljudi čija su deca bila u školi da jedva čekaju još zbog pismenih i kontrolnih. Nešto mi se čini da dolazi iz domaće kuhinje zbog sankcija. Na to mi ukazuju providna objašnjenja režima. Imao sam prilike da malo sačekam da uzmem auto u TC Rajićeva kada je pre 2-3 nedelje bila jedna od prvih dojava. Ostali koji su stajali ispred su j*** mater upravi centra što ne mogu da uzmu svoj auto, a naplaćuju im sate tokom kojih ne mogu da preuzmu auto.

 

Kad su se pojavile prve dojave o bombama u školama pre više godina, čuo sam da je jedan old school direktor to veoma lako rešio: javi se klipan koji prijavljuje bombu, a direktor mrtav 'ladan odgovara da se dovlači na pismeni kako mu ne bi izvukao uši.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, DJ_Vasa said:

Nešto mi se čini da dolazi iz domaće kuhinje zbog sankcija.

 

I meni se čini. Zanimljivo je da nije bilo nijedne dojave u Beogradu na vodi. I tamo postoji Tržni cenar, kafići..

  

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Devojka Luke Razića said:

 

I meni se čini. Zanimljivo je da nije bilo nijedne dojave u Beogradu na vodi. I tamo postoji Tržni cenar, kafići..

  

Ne znam da li je bila za onaj veliki tržni centar, znam da je dosta takvih imalo dojavu, ali ne mora da bude indikator. Air Serbia je proizvod režima i direktno mu donosi novac, zapošljava botove (kao i sve državno), a imali su dojave. I ostali tržni centri nisu baš neka opozicija. Koliko znam, i Rajićeva je nešto imala sa Vesarom, otvarao im je valjda Starbucks.

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, DJ_Vasa said:

 

Ja ne znam da li ti zreli ljudi žive pod staklenim zvonom ili su toliko glupi. Čujem i od ljudi čija su deca bila u školi da jedva čekaju još zbog pismenih i kontrolnih. Nešto mi se čini da dolazi iz domaće kuhinje zbog sankcija. Na to mi ukazuju providna objašnjenja režima. Imao sam prilike da malo sačekam da uzmem auto u TC Rajićeva kada je pre 2-3 nedelje bila jedna od prvih dojava. Ostali koji su stajali ispred su j*** mater upravi centra što ne mogu da uzmu svoj auto, a naplaćuju im sate tokom kojih ne mogu da preuzmu auto.

 

Kad su se pojavile prve dojave o bombama u školama pre više godina, čuo sam da je jedan old school direktor to veoma lako rešio: javi se klipan koji prijavljuje bombu, a direktor mrtav 'ladan odgovara da se dovlači na pismeni kako mu ne bi izvukao uši.

šta bi bilo sa direktorom da ner daj bože bomba stvarno eksplodira?

niko ne bi trebalo da se junači i pametuje preko tuđih života a pogotovo ne kad su deca u pitanju

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  

Quote

Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić ocenila je danas da su dojave o bombama u Srbiji pritisci iz inostranstva zbog neuvođenja sankcija Rusiji.

„Jedina smo zemlja u Evropi koja nije uvela sankcije Rusiji i pritisci su neverovatni iz dana u dan, i ove dojave o bombama su pritisci iz inostranstva zbog neuvođenja sankcija Rusiji”, rekla je ona za TV Pink.

Ona je rekla da su dojave o bombama pažljivo planirane i da „sigurno” dolaze iz inostranstva, što pokazuje činjenica da je dojava stigla i u beogradski tropikarijum, za koji većina građana ne zna i da postoji.

„Neko je gledao šta bi sve mogle da budu turističke atrakcije. Kod nas je tropikarijum mali i većina i ne zna za njega, to vam pokazuje da je neko planirao i da to dolazi iz inostranstva, jer da su to smislili neki iz Srbije, nikada ne bi poslali dojavu u tropikarijum”, objasnila je Brnabićeva, prenela je Beta.

Takođe je rekla da je neuvođenje sankcija Rusiji „izuzetno skupo”, jer je i investitorima glavno pitanje postalo zašto Srbija još uvek nije uvela sankcije Rusiji, a kako je istakla, to dodatno usporava dalji rast zemlje.

https://www.politika.rs/sr/clanak/507379/Brnabiceva-Dojave-o-bombama-su-pritisci-iz-inostranstva-zbog-neuvodenja-sankcija-Rusiji

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Perkos2 said:

šta bi bilo sa direktorom da ner daj bože bomba stvarno eksplodira?

niko ne bi trebalo da se junači i pametuje preko tuđih života a pogotovo ne kad su deca u pitanju

S njim ne bi bilo ništa jer je član „biblioteke”, ali ionako je u pitanju obična prevara. Baš me zanima šta je sa direktorima onih škola kojima je pisamce završilo u spamu.

 

Jes', sad će terorista da najavi šta će da uradi, da postavi tolike bombe i da ga niko ne vidi, a pravi teroristi imaju i ozbiljne motive i ozbilje mete, a ne neke tamo tržne centre što prodaju šarene gaće.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nova lažna dojava o bombi – u Policijskoj upravi u Kragujevcu

 

Policijskoj upravi u Kragujevcu prijavljeno je telefonskim putem da je u njihovoj zgradi postavljena bomba, javlja RTS.

 

Dojava je upućena oko 11 sati i 30 minuta.

Objekat je bio evakuisan, a kontradivizionim pregledom je utvrđeno da je dojava bila lažna.

Iz kragujevačke Policijske uprave potvrdili su za RTS ovu informaciju i rekli da je istraga u toku.

 

Ovo već liči na vest sa Njuza ili skeč na kome bi pozavideo i Monti Pajton.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nema to nikakve veze sa Srbima nego je dobra zajebancija, a može da misli ko šta hoće. Mogu misliti, neko se uznemirio, ometaju život, kako da ne. I treba da ometaju. Zasto se ta masa nikad spontano ne oglasi da traži nešto normalno, nego samo kad treba da se dere ludosti. Takvima i treba drmati kavez.

 

Evo ovo sto izjavljuje Ana Brnabić, i ovi ostali, ma zasto oni drobe o tome? Kome se pravdaju? Degenima koji pisu peticije? Pa oni su svi do poslednjeg na drzavnoj sisi i ni jedan na tom spisku nema koji nije sisatelj. Ima da ćute ili paljba pa neka prodaju te njihove knjige da vidimo koliko će ih prodati. Da li se pravdaju "glasacima" ? I oni ima da ćute, ili ima da plaćaju struju redovno. Uostalom, oni tu vole ovnove predvodnike, onda ima samo da bleje kad im se kaže, i to je to.

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam šta se zajebavaju po provinciji. Ako hoće neku veću zajebanciju treba maltretirati državu Beograd, a ne ovu sirotinju ovamo. NATO da je bio pametan, prva tri dana rata da su bacali kasetne bombe oko Knez Mihajlove i na Dedinju, četvrtog dana bi bio potpisan kumanovski sporazum....

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Perkos2 said:

pojedini ne znaju ni duhoviti da budu

 

Svasta, kao da je biti duhovit nesto najlakse na svetu, pa eto, neki cak ni to ne znaju....Bolje da si pokazao primer duhovitosti u nekom svom postu a ne da ovako nesto nalepis ispod posta devojke od Luke - jer niko nema obavezu duhovitosti samo onaj ko mora jer mora.

 

Eto kad je doslo do toga da moram da branim cast duhovitosti jedne devojke ...ma briga me pisite sta hocete jer to radim i ja.

 

ps. ovo s a-bombama je pocelo na letovima za moskvu pa se prosirilo...to sigurno EU preti srb - ili cete na silu da nam se pridruzite ili cemo vas bombardovati laznim dojavama...

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Milenko Puzigaca said:

Nema to nikakve veze sa Srbima nego je dobra zajebancija, a može da misli ko šta hoće. Mogu misliti, neko se uznemirio, ometaju život, kako da ne. I treba da ometaju. Zasto se ta masa nikad spontano ne oglasi da traži nešto normalno, nego samo kad treba da se dere ludosti. Takvima i treba drmati kavez.

 

Evo ovo sto izjavljuje Ana Brnabić, i ovi ostali, ma zasto oni drobe o tome? Kome se pravdaju? Degenima koji pisu peticije? Pa oni su svi do poslednjeg na drzavnoj sisi i ni jedan na tom spisku nema koji nije sisatelj. Ima da ćute ili paljba pa neka prodaju te njihove knjige da vidimo koliko će ih prodati. Da li se pravdaju "glasacima" ? I oni ima da ćute, ili ima da plaćaju struju redovno. Uostalom, oni tu vole ovnove predvodnike, onda ima samo da bleje kad im se kaže, i to je to.

Ovde je jedino zajeb što se krivica prebacuje na Ukrajince bez ikakvog dokaza i što podstiču bezmozgašku masu da misli da neki 007 sedi za kompjuterom i šalje pretnje.

 

3 minutes ago, Constantin said:

Ja ne znam šta se zajebavaju po provinciji. Ako hoće neku veću zajebanciju treba maltretirati državu Beograd, a ne ovu sirotinju ovamo. NATO da je bio pametan, prva tri dana rata da su bacali kasetne bombe oko Knez Mihajlove i na Dedinju, četvrtog dana bi bio potpisan kumanovski sporazum....

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

Jedan dan oranja Dedinja bi odradio sve. Milošević je zavisio od tajkuna i državnih direktora koji su poštenim radom i nošenjem gajbica stekli te kuće, usput finansirajući njegov režim. Da su najavili da će prvo preorati Dedinje, mislim da ne bi morali ni praćku da iskoriste.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Mama_mia said:

 

Svasta, kao da je biti duhovit nesto najlakse na svetu, pa eto, neki cak ni to ne znaju....Bolje da si pokazao primer duhovitosti u nekom svom postu a ne da ovako nesto nalepis ispod posta devojke od Luke - jer niko nema obavezu duhovitosti samo onaj ko mora jer mora.

 

Eto kad je doslo do toga da moram da branim cast duhovitosti jedne devojke ...ma briga me pisite sta hocete jer to radim i ja.

 

ps. ovo s a-bombama je pocelo na letovima za moskvu pa se prosirilo...to sigurno EU preti srb - ili cete na silu da nam se pridruzite ili cemo vas bombardovati laznim dojavama...

Totalno je promašaj ovo što ste napisali, nisam pisao o duhovitosti jedne devojke već puzigaće, možda se komentar našao ispod njenog komentara ali ne odnosi se na nju ni zrno.

ovo sa bombama neki komentarišu kao da apsolutno znaju ko šalje dojave    

  

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Perkos2 said:

Totalno je promašaj ovo što ste napisali, nisam pisao o duhovitosti jedne devojke već puzigaće, možda se komentar našao ispod njenog komentara ali ne odnosi se na nju ni zrno.

  

 

pa nisam ni ja pisala o duhovitosti jedne vec odredjene devojke i to devojke od Luke. Ali tacno je da si to napisao ispod nje pa sam pomislila iju sada moram da skacem da je branim... inace sam se bas zacudila, znam da je beskrajno duhovita a ovaj nas Puzo znamo da je smor, samo nas drzi u stavu mirno, nedajboze da se osmehnes, nasalis, kazes nesto sto lici da bi mogao da se nasmejes i odmah te stavlja na ignore... zato sam se zacudila sta ti bi

 

ali razjasnismo -  ni zrno nema veze ovo sa onim ....a i kao da je sve to bitno dok ove bombe i dojave uznemiruju narod sto je zaista cilj svakog manijaka - da izazove uznemir i strah. Sto dalje proizvodi -

 

nula otpora + nula duha = 00

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Milenko Puzigaca said:

Mogu misliti, neko se uznemirio, ometaju život, kako da ne. I treba da ometaju. Zasto se ta masa nikad spontano ne oglasi da traži nešto normalno, nego samo kad treba da se dere ludosti. Takvima i treba drmati kavez.

 

Gospodine @Milenko Puzigaca da li Vi imate porodicu? Da li imate decu, da li Vaša šira porodica ima decu? Da li Vi živite u Beogradu?

 

Da li znate šta znači kada dojava o bombi stigne u 100 škola, stigne u Tržne centre, u preduzeće "Beogradski vodovod" i u sve pogone za vodu?

 

Šta znači "Treba da ometaju".... Ometa se rad učitelja, nastavnika, profesora, ometa se rad svih zaposlenih u TC.

 

Po Vama je sve to u redu? 

 

Što se tiče boldovane rečenice, na koju tu masu mislite? Ima nas dosta koji smo protestvovali zbog normalnih stvari, ali Vi nas uopšte ne primećujete.

 

Ovim postom pokazujete da nemate ni trunku empatije, čak ni prema deci.

 

Prijatno popodne.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Znam sta znaci - neki koji sve previse ozbiljno shvataju se napale pa napune gaće, školarci jedva dočekaju da hvataju zjala, a negde se neko ko šalje te poruke smeje. Jedino je ono pismo delovalo stvarno, zato sto je i bilo stvarno.

 

Dosta su samo peticionasi i pisci raznih memoranduma pisali pisma koja "odjekuju u javnosti". Sad malo drugi. Eto taj ko salje te poruke, ako postoji, i ako ih ne šalju sami sebi, taj nije ni doktor ni filozof, najmanje je "pravi Srbin" i veliki patrijota koji bi da se opire mrskom svetskom poretku, ne trazi da sisa drzavnu sisu, i nista slicno, nego su mu motivi iskreni. Kao Prletu i Tihom.

 

U stvari bi bilo bolje da te poruke stvarno salje neki random lik koji se zajebava, nego da ih oni salju sami sebi. Ovo prvo je normalna pojava, ovo drugo bi bilo bolesno.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...