Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

27 minutes ago, Darko said:

Kakva šamarčina ostatku Srbije, odzvanja u Australiji. 

 

Ne, sve je "nirmalno"...pa svi politički analitičari su bili gosti kod Žeksa Koksa. Jedino ne znam da li je Darko Obradović bio sam ili je njegoca supruga bila s njim i davila sa Pašanjanom negde po ćoškovima. Naravno, za one koji ne znaju, radi se o Biljani Šahramanjan Obradović. Ćk je bio i onaj, mislim da je iz Telegrafa, sa bradicom nalik ženskom polnom organu. Jedino nisam u spotu primetio Jovanu Jeremić. Razumljivo, ko će primetiti svi su bili višlji od 1,50 m....

Link to comment
Share on other sites

Pisete u siframa. Zasto svi moramo da budemo upuceni u sve? Ono je zeljko mitrovic nesto proslavlja, verovatno pubertet i to je sve sto se moze razumeti. Kakav odjednom bracni par Obradovic to tek nije jasno, ali ni uplitanje `pukija` (za one koji su bezali sa indonezanskog to je zenski polni organ na tom jeziku).

 

Samo malo da je jasnije nista vise.

Edited by Mama_mia
o
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Mama_mia said:

Pisete u siframa. Zasto svi moramo da budemo upuceni u sve? Ono je zeljko mitrovic nesto proslavlja, verovatno pubertet i to je sve sto se moze razumeti. Kakav odjednom bracni par Obradovic to tek nije jasno, ali ni uplitanje `pukija` (za one koji su bezali sa indonezanskog to je zenski polni organ na tom jeziku).

 

Samo malo da je jasnije nista vise.

 

Ma nisu šifre, nego slabo pratiš, ali i ništa ne propuštaš:

 

Ovo je "puki"...

 

spacer.png

 

Ovo je Bilja:

 

spacer.png

 

Ovoj gu muž, Darko:

 

spacer.png

 

Ostali, koje sam pomenuo, svakog jutra idu od Pinka, preko B92, TV Prve, Kurira, Blica, K1 zajedno sa Obradovićima, i svi završavaju na Informer TV i hvale mudru politiku Vodje....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...