Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

Pa neka i je i tako..ali kada je rekao (Oskar): "Nadam se da će Saša imati još dece.."..a Sašina deca imala 19.i 21.godinu..pa to je jezivo sa koje god strane da pogledaš..
Ma,samo se potresam bezveze..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Patrik Hoksteter said:

Nije nista jezivije od onoga kad je patrijarh Pavle govorio kako da su majke koje žale za jedincima izgubljenim u ratovima u kojima Srbija nije učestvovala imale više dece, imao bi ko da ih teši. Svi su oni isti.

"Onaj" patrijarh(namjerno malim slovovom) sto je blagosiljo one sto idu u rat da ubijaju a poslije se sjetio palih Srba tek na desetogodisnjicu Srebrenice.Dotle nije ni znao da su Srbi ginuli u tom dijelu Bosne. Sto ti rece svi su oni isti, na sve strane.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nadamo se da ce danas konacno svanuti u Nisu i ostalim gradovima Srbije. Ono što posle moze sa stopostotnom sigurnoscu da se ocekuje je osveta govnara. Posto je rec o psihopati, on ce sve da uradi da zagorca zivot ljudima u gradovima gde je izgubio. Konretno za Nis, bukvalno ce zatvoriti aerodrom, svaku investiciju blokirati, slati sve moguce inspekcije, ni dinar nece dati za kulturne manifestacije. 

Mozemo samo da zamislimo sta ce da se desava kada bude potpuno padao sa vlasti. Bukvalno ce pucati na narod. Rec je o opasnom umobolniku.

Kako god, danas je prvi korak u bukvalnom oslobađanju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, berti said:

Kako god, danas je prvi korak u bukvalnom oslobađanju.

Ne bih ja bio toliki optimista, od jutros je u Nisu glasalo vise ljudi nego na parlamentarnim i predsednickim izborima. Meni to izgleda kao da glasaju ljudi iz Pirota, Leskovca I Vranja, gde su lokalni izbori bili decembra.

Link to comment
Share on other sites

Kao u decembru oni bosancerosi....jao ne znamo rekli nam da dodjemo glasamo sine...ne znam gde treba da idem.... bukvalno ne da ne kapiraju da krse zakone nego jos ako mozes da im pomognes.

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, djura.net said:

Ne bih ja bio toliki optimista, od jutros je u Nisu glasalo vise ljudi nego na parlamentarnim i predsednickim izborima. Meni to izgleda kao da glasaju ljudi iz Pirota, Leskovca I Vranja, gde su lokalni izbori bili decembra.

Videcemo, ja se nadam da ce da padne.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, berti said:

Videcemo, ja se nadam da ce da padne.

 

Jel imate u Nišu nešto organizovano da sprečavate i raskrinkavate padobranske glasače?

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, fancy said:

 

Jel imate u Nišu nešto organizovano da sprečavate i raskrinkavate padobranske glasače?

 Narodni poslanik Đorđe Stankovic, kao najozbiljniji kandidat opozicije za gradonacelnika, je upozoravao da ce se ponovo dovoditi biraci iz drugih gradova. Imenovao je Jelenu Zaric Kovacevic iz SNS kao lice zaduzeno da sav taj prljavi posao zavrsi. Sad, dokle se stiglo sa organizovanjem oko sprecavanja toga i totalnog raskrinkavanja... Mislim da i pored tog muljanja opozicija ima  sanse da dobije jer su ljudi strahovito kivni. Sotirovsku svi u gradu zovu komšikom jer je za građjevinske dozvole od mnogih investitora trazila stan u zgradi. Videcemo...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, berti said:

 Narodni poslanik Đorđe Stankovic, kao najozbiljniji kandidat opozicije za gradonacelnika, je upozoravao da ce se ponovo dovoditi biraci iz drugih gradova. Imenovao je Jelenu Zaric Kovacevic iz SNS kao lice zaduzeno da sav taj prljavi posao zavrsi. Sad, dokle se stiglo sa organizovanjem oko sprecavanja toga i totalnog raskrinkavanja... Mislim da i pored tog muljanja opozicija ima  sanse da dobije jer su ljudi strahovito kivni. Sotirovsku svi u gradu zovu komšikom jer je za građjevinske dozvole od mnogih investitora trazila stan u zgradi. Videcemo...

Djordje Stanković drži vratiće "Meda". Majka mu je u SNS i svake godine dobija 7-8 miliona donacije.

 

Eno ih kutije na Željinom stadionu, pod nadzorom Bojzija, pa koliko bude trebalo, ubaciće se kad dodje vreme.

 

Znači dobićemo u Nišu, od tri, najdugačko. Ja se uzdam u Novi Sad, tamo Žvalavi nije kupio nikog, tipa "žuto govno"...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Constantin said:

Djordje Stanković drži vratiće "Meda". Majka mu je u SNS i svake godine dobija 7-8 miliona donacije.

 

Eno ih kutije na Željinom stadionu, pod nadzorom Bojzija, pa koliko bude trebalo, ubaciće se kad dodje vreme.

 

Znači dobićemo u Nišu, od tri, najdugačko. Ja se uzdam u Novi Sad, tamo Žvalavi nije kupio nikog, tipa "žuto govno"...

Do kurca onda

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Napadalo je dosta kise, grad. Vetar je sibao. Videcu do sutra sta je sve bilo. Ali bilo je gadno.

 

Bukvalno je napadalo kise.Za 10minuta poplava sto bi se reklo...

Edited by Don Dusko
Link to comment
Share on other sites

Dobro veče i na topiku koji je opšteg karaktera o politici u nas.

Srbijom vlada i upravlja polusvet. To znači individue koje su pola ljudi pola nešto drugo. Tako je u svim segmentima društvenog života i to smo se uverili juče,danas,a bojim se da ćemo i sutra.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Naim Besiri: primjenjujemo matematiku SNS iz UN:

 

Za SNS glasalo: 347,284 

PROTIV SNS glasalo 1,254,866 

 

https://twitter.com/NaimLeoBesiri/status/1797574743614439929

 

SNS izgubio izbore u Beogradu - potucen do nogu. Jos da nadjemo 1,254,866 stepenica da popisemo imena onih koji su glasali protiv SNS ili nisu izasli na izbore (bili uzdrzani)...

Edited by ters
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, ters said:

Naim Besiri: primjenjujemo matematiku SNS iz UN:

 

Za SNS glasalo: 347,284 

PROTIV SNS glasalo 1,254,866 

 

https://twitter.com/NaimLeoBesiri/status/1797574743614439929

 

SNS izgubio izbore u Beogradu - potucen do nogu. Jos da nadjemo 1,254,866 stepenica da popisemo imena onih koji su glasali protiv SNS ili nisu izasli na izbore (bili uzdrzani)...

 

Ma lepo je to ta tim Tnjiterima, nego da li taj izlazi na ulice i razgodni SNS-ovce na buljuke. Lepo je vršiti nuždu na Tnjiteru, ali može lepo da krene na lokalne kancelarije. Spremam kokice da to vidim, ali teško da že se desiti. Šta kaže tnjiteraš, hoće li sutra da štrajkuje glađu?

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
15 minutes ago, DJ_Vasa said:

 

Ma lepo je to ta tim Tnjiterima, nego da li taj izlazi na ulice i razgodni SNS-ovce na buljuke. Lepo je vršiti nuždu na Tnjiteru, ali može lepo da krene na lokalne kancelarije. Spremam kokice da to vidim, ali teško da že se desiti. Šta kaže tnjiteraš, hoće li sutra da štrajkuje glađu?

 

Koliko se sjecam Besiri je ucesnik raznih protesta do sada. Nije nasilan tip, tako da ne vjerujem da bi "krenuo na lokalne kancelarije" ali ce vjerovatno biti ispred istih ukoliko bude mirnih protesta. Strajk gladju? To bas nema prolaza, nakon sto je opozicija sramno ocutala kako je rezim i njihovi mediji izvrgnuo Marinikin strajk podsmijehu... Dok su drugi opozicioni lideri bili na "strogom postu"... 

Edited by ters
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Samo da kazem ovo.

Moj gradic se nije ni oporavio od prosle godine i sad ova oluja.

 

Samo steta sto nije dosla 2-3 dana pred izbore da se narod podseti koliki su ovi nesposobni(da im bude knedla kada glasaju) a ovako dan posle izbora gde su uzeli preko 60% glasova.

  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Moja prijateljica ponovo iscitava skotskog lekara i pisca Arcibalda Dz. Kronina pa se krti levom i desnom i kaze:"Kako je moguce da su engleski rudari, nepismeni, gladni, izmrcvareni surovim zivotom, u tako neravnopravnoj borbi ipak uspeli u svojim namerama i promenili lice sveta a mi danas, siti, obrazovani, slobodni, mi ne vidimo laz u kojoj zivimo i pristajemo na nju?" 

Nemam odgovor, samo mi se u glavi vrti stih Internacionale "Ustajte svi prezreni na svetu, svi suznji koje mori glad"...po cenu zivota niko danas ne bi priznao da je gladan, prezren i da mu zivot nije Holivod....taman posla, na sta bi takav FB profil licio, ko bi to lajkovao.....

 

 

Edited by Pletilja
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...