Jump to content

KK Budućnost


goldberg

Recommended Posts

Interesantno da klub nije potvrdio Miskovu objavu da su Aleksa i MJK produzili ugovor. Na zvanicnom sajtu Evrokupa koji doduse nije mjerodavan, nisu u rosteru. Sad je li to previd ovih sto vode nase stranice ili je nesto drugo u pozadini, nemamo informaciju. [emoji16]
Ne znam da li ce biti para, ali bih volio Dzigija kao trecu opciju na pleja, jer sa njim tesko da mozemo ista postic u EC. Rejnoldsa i Kabu jos nismo uspjeli da uvaljamo nekom(citaj Misko).
Greena smo htjeli da zadrzimo, al je trazio dosta jak ugovor, ispala nam je ova opcija za beka, tako da od Greena nece biti nista, a dugo se pregovaralo. Da vidimo sta se sprema dalje. Nadam se jakim potpisima na pleju, cetvorci i petici.

Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока



  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ilic jos i ima smisla, MJK nije za ovaj nivo, kao ni Atic. Sta je sa Lazicem i Kamenjasem?

 

Drobnjak ima potencijala i bolje juriti nekog sa jakom minutazom i platom na pleju nego dovesti dva Bell Haynesa.

 

Green sad svakako nema smisla, ali i Freeman je odlican igrac, mladji je i moze biti ubica. Tu je i Magee koji ima fenomenalan sut. Kaba valjda ide u Joventut.

 

Samo bez D. Nikolica ako moze, treba da se pravi jaka petorka + sesti igrac + svi ostali koji odmaraju nosioce.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Nemam_ti_kad said:

Marvin i JaCorey, i Ilic su na 5. znaci vjerovatno da je Kaba izasao iz ugovora, sto se i ocekivalo. Sa tim sto JaCorey moze igrati i na 4. 

 

Nesto sumnjam da moze da igra na toj poziciji bez ijednog pokusaja za tri poena u prethodne dve sezone u EC (Trento i Bourg).

 

Covek je klasicna skracena petica koja bi trebalo da dobro brani pik, da se otvara iz pika, prikucava, a zna i da napadne licem kos. Mana mu je to sto ne ume da poentira van reketa.

 

Dakle, sta sada imamo?

 

?, Drobnjak

Freeman, Magee, Popovic

?, Slavkovic

?, MJK?, Grbovic

Williams, Jones, Ilic

 

Nije bas da mi se dopada ovo gomilanje stranaca na dve pozicije dok preostale tri zvrje prazne. Morace neko da iskopa ex SFRJ ili bar evropsku opciju na 1, 3 i 4 i da to budu vrhunski igraci jer su im izmene uzasno neiskusne i bez nekog kvaliteta. Ivanovic bi bio idealan, a ako navijacima smeta, pa neka oni nadju evropskog pleja istih kvaliteta.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, goldberg said:

 

Nesto sumnjam da moze da igra na toj poziciji bez ijednog pokusaja za tri poena u prethodne dve sezone u EC (Trento i Bourg).

 

Covek je klasicna skracena petica koja bi trebalo da dobro brani pik, da se otvara iz pika, prikucava, a zna i da napadne licem kos. Mana mu je to sto ne ume da poentira van reketa.

 

Dakle, sta sada imamo?

 

?, Drobnjak

Freeman, Magee, Popovic

?, Slavkovic

?, MJK?, Grbovic

Williams, Jones, Ilic

 

Nije bas da mi se dopada ovo gomilanje stranaca na dve pozicije dok preostale tri zvrje prazne. Morace neko da iskopa ex SFRJ ili bar evropsku opciju na 1, 3 i 4 i da to budu vrhunski igraci jer su im izmene uzasno neiskusne i bez nekog kvaliteta. Ivanovic bi bio idealan, a ako navijacima smeta, pa neka oni nadju evropskog pleja istih kvaliteta.

Pa u pravu si. Tesko da ce on igrati na 4 osim ako bude situacija kad mora.

Mislim da MJK biti 13.igrac.

 

Sto se broja stranaca tiče, mislim da nijedan domaci igrac nece biti potpisan vise. Ovi sto imaju kvalitet su svi potpisani ili su bili preskupi za nas. Ako si na to mislio.

 

Sto se pozicija tice, mislim da je ostalo 1, 3 i 4 da se dovede. Vidjecemo....

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Nemam_ti_kad said:

Sto se broja stranaca tiče, mislim da nijedan domaci igrac nece biti potpisan vise. Ovi sto imaju kvalitet su svi potpisani ili su bili preskupi za nas. Ako si na to mislio.

 

Sta je sa Radovicem na 4?

 

Sedam stranaca bi bilo bas mnogo i neki od njih bi morali da budu evropski igraci - tipa Della Valle, Kuzminskas (koji je bio zelja ranije, sad jok) ili Meiers. Ako vec nema Crnogoraca, tu su igraci iz BiH, Slovenije, Hrvatske i naravno Srbije koji su skoro kao domaci.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, goldberg said:

 

Sta je sa Radovicem na 4?

 

Sedam stranaca bi bilo bas mnogo i neki od njih bi morali da budu evropski igraci - tipa Della Valle, Kuzminskas (koji je bio zelja ranije, sad jok) ili Meiers. Ako vec nema Crnogoraca, tu su igraci iz BiH, Slovenije, Hrvatske i naravno Srbije koji su skoro kao domaci.

Radovic je mislim medju prvima produžio sa svojim klubom.

Danilo Nikolić valjda ima neku ponudu iz Rusije za dosta para.

Nekoliko mladjih je u SC.

Jedino bi mozda Fedor mogao. Njegov slucaj je zanimljiv i za nauk mladim igračima. Das mu minute sa 16 godina, sa 17 mu das 20min i mjesto startera i on na punoljestvo napusti klub. Za dvije godine dobije manje minuta nego sto ih je dobio sa 17 god. Ali ajde svako bira onako kako misli da treba.

 

Nemam nista protiv regionalnih igraca naravno ali mi nije to bitan faktor.

 

Link to comment
Share on other sites

Joj, Fedor je bas oscilirao u Ulmu, imao je jedno bar 6 meceva gde mu je indeks korisnosti zavrsio u minusu. Ako hoce da bude opcija sa klupe moze, ako trazi minute, neka ih trazi na drugom mestu.

 

Danilo Nikolic - hell no.

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

Super, neka nastavi dalje da se razvija, za Buducnost trenutno nije.

 

Ovaj Williams je pogadjao oko 43% izvedenih bacanja prosle sezone, bas je kamenjar. Zato je bio drugi skakac u ligi, a i u EC je imao dobre brojke. Moze da bude zanimljivo pojacanje, jos samo da dovedu pleja koji ce da ga hrani loptama.

 

Kad smo vec kod plejmejkera, od evroligaskih tu su jos Wolters, Pangos i Calathes (mislim, ovi su realni koliko i Mirota da obuce plavi dres), tu je i Ivanovic (ali njega nece navijaci :yawn2:), od EC plejmejkera nema niko. Mozda da se vrati Della Valle sad kad Brescia ne igra EC?

Link to comment
Share on other sites

Ako moze bez Amerikanaca na 3 i 4, vec ih je petorica u ekipi. Dakle, traziti dobra ex yu resenja, ako toga nema, neke evropske igrace. Trenutno:

 

Wright, Drobnjak

Freeman, Magee, Popovic

               , Slavkovic

               , Grbovic, MJK

Williams, Jones, Ilic

 

Sto se tice pozicije krila - verujem da ce doci neko ko moze da bude nosilac, a ostatak da podele postava sa tri beka (gde bi Popovic igrao na 3) i Slavkovic. Na 4 ce biti kockanja sa Grbovicem, ali tu je i MJK da pokrpi tih par minuta.

 

U svakom slucaju "Moraca" mora biti mnogo vise popunjenija na mecevima EC, da se stvori jak domaci teren i da se odpocetka ide u borbu za prva dva mesta na tabeli. Sve drugo je samo ponavljanje sumornih prethodnih sezona - poluprazna hala, skripa parketa i blamiranje na terenu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ne, nego clanove prve petorke, ali se eto potrefilo. :lol_2:

 

Pobeze Kulboka u Prometey (prave bas mocan tim - Reed, Kulboka, Keene, Marsh, Balvin, Agada...), steta, bio bi idealan kao strec cetvorka. Ostaju Amerikanci tipa Cavanaugh ili Hommes.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, goldberg said:

Ne, nego clanove prve petorke, ali se eto potrefilo. :lol_2:

 

Pobeze Kulboka u Prometey (prave bas mocan tim - Reed, Kulboka, Keene, Marsh, Balvin, Agada...), steta, bio bi idealan kao strec cetvorka. Ostaju Amerikanci tipa Cavanaugh ili Hommes.

Mislim da smo bili u priču sa njim i da smo slali ponudu. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...