Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

31 minutes ago, uini said:

 

koji još centar osim jokića ima leđnu tehniku ovih dana ili provodi vreme u reketu osim goberta (koji usput nema leđnu tehniku)?

Miki ti je odgovorio u međuvremenu. Da bi stvarno bio nezaustavljiv, trebaće mu bar neka igra u postu, glupo bi bilo to ne znati sa takvom visinom i dužinom. Zato je i Jokić MVP, nema slabosti što se tiče ofanzive. Što ce tiče pukog potencijala, Viktor je u samom vrhu, tu nema dileme. Ako bude pravilno radio i ako ga zaobiđu povrede, budući MVP. 

 

7 minutes ago, Miki28 said:

Zalosno ali istinito. Za mene je uzivanje gledati nekog sa odlicnom lednjom tehnikom.

I meni. Zato mi je i Jokić toliko drag, ne samo zato što je naš. I drago mi je da se ugleda na pravu legendu post igre - Tim Duncan-a.

Edited by Darko
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Darko said:

Miki ti je odgovorio u međuvremenu. 

 

pročitaj i ti nešto u međuvremenu, da ne ponavljam postove.

da ne pominjem kako na kraju svog posta pišeš kako mu par stavki fali da bude MVP budućnosti.

 

šta je ovde nova normala, da cenimo isključivo igrače koji su u konverzaciji za MVPa ili GOAT status?

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, uini said:

pročitaj i ti nešto u međuvremenu, da ne ponavljam postove.

da ne pominjem kako na kraju svog posta pišeš kako mu par stavki fali da bude MVP budućnosti.

 

Ako ne bude MVP u budućnosti, znači da nije ispunio potencijal koji ima. Onakvu kombinaciju visine, dužine i okretnosti ne videh, a još ima šut i kontrolu lopte. Ali čini mi se da izbegava reket i tu me podseća na Porzingisa. Jebi ga, žalosno mi je kada vidim onolikog čoveka (Porzingisa) koji ne može da postuje nekog ko je za glavu manji od njega. Nadam se da Viktor neće ići tim stopama. 

Edited by Darko
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Darko said:

 

Ako ne bude MVP u budućnosti, znači da nije ispunio potencijal koji ima. 

 

ma daj, kakvo je to razmišljanje?

samo "naj-naj" samo neko da bude prvi i najbolji

 

kada si među najboljih 30 igrača u nba, ti si praktično kao neki svetac, sveti nikola npr. ne može puno ljudi da izvede čuda koja ti možeš

 

ti si u fazonu, isushrist ili propast :lol_2:

 

edit typos

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, mr clutch said:

Gde ste braćo. Pratim vas odavno, još od ledenog doba, pa sam rešio da više ne budem nemi posmatrač i da se uključim u diskusiju i svojim pisanjem obogatim ovaj sveti topic. 

 

Pisao bih Bulletse i Klipane, ako niko nije uzeo te timove. 

E svaka ti cast dobri coece

Moze, nije niko

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uini Knicks 

Freethrow GSW 

Delgisa Lakersi i Heat 

Dametime Portland 

Chaos Spursi i Cavsi 

Steve Francis Sunsi 

Manu Dallas 

Agrolaki Kingsi 

Mr clutch Klipani i Wizardsi 

Lmx Grizzlies 

Igor Orlando 

Avodzobi je napisao za 76erse i Hawkse a uzeo je raditi i Denver, Detroit i Buckse 

Grof Pelikane i Netse

Greenenvy Celticse 

Budzak Raptorse 

Threepwood Bullse 

 

Ostali na istoku Hornetsi i Pacersi.

Na zapadu ostali Jazz, Wolvsi, Thundersi i Rocketsi. @Alex_Serbia hoces ti Rakete?

 

Edited by Miki28
typo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, gggggggg said:

 

:default_sofa:

Henderson odličan

Viktor sa ovom građom ne može da igra centra jer osnovnu stvar , def skok , neće moći da radi kako treba. Naravno, povremeno u nekim varijantama može.

Izjava Henderson bi bio prvi pik da se ja nisam rodio je 🤮

Link to comment
Share on other sites

@Miki28 večeras prvi duel od mnogih koji nas očekuju ove sezone.ali kako sam od rođenja unuka postao više diurnalan tip a manje nokturalan ovaj put ću preskočiti live gledanje. Jest preseason ali rivalitet je izrazit. Daleko su mi najdraže  tekme sa vama a odmah zatim sa Denverom.

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni nesto nisu vise drage utakmice protiv Finiksa, prvi tim jos od Warriosa koji je izbacio/pobedio Kinga u plejofu u poslednjih 7 sezona

edit/ A i prosle sezone su nas ozbiljno prali. I pored Pola koji je sve stariji, osnova je dobra : Booker - Mikal - Cam - Ayton, tako da nema zime za njih, iskreno na mestu Finiksa ne bih trejdovao nigde Crowdera, svaki 3D igrac zlata vredi, ali ako su resili da ga daju Rileyu, Majami ce ga sigurno zesce dobro uklopiti, igrao je i finale kao starter sa njima tako da... 

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

Notes

Other than Derrick Rose and Emmanuel Mudiay, I can’t think of a Knick guard since Stephon Marbury who could make this shot Brunson did.

 

https://mobile.twitter.com/nyknicks/status/1577450297928163335

 

OAKAAKUYOAKs Alec Burks (fractured left foot), Kevin Knox (strained right calf) and Nerlens Noel (sold his soul to a robot devil for vastly superior robot devil hands) were all DNPs.

 

Link to comment
Share on other sites

@bodo mislim da cu i ja preskociti gledanje mada nisam siguran. S obzirom da ste izgubili duel od nekih 36ersa, bicete vcrs naostreniji. Sto se nas tice, da se uigraju starteri i naravno da bude bez povreda. Svakako preseason nista ne znaci osim ako su Kingsi u pitanju. Tu su sampioni

@Dracarys ostali su Hornetsi, Pacersi, Jazz, Wolvsi, Thunder i Rocketsi ako ih nece Alex. Biraj 1,2,3 koliko hoces i koje hoces a sta ostane cu ja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...