Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

@Miki28odgledao od polovice treće kod +13 za Lakerse. A onda se ukazao Shamet i Landale. A u zadnjoj igrali sve mahači peskira. Neke nisam ni prepoznao iskreno. Kod Lakersa Nun se isticao ovo što sam ja gledao. Run n' gun basket uglavnom.

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, uini said:

 

 a glorified scrimmage.

Vero baš. Bolje obrane se igraju kad igram na PS protiv 11 godišnjaka, sina od mog najboljeg prijatelja. Nema ništa do PO. Ovo sve in-between je trla baba lan da je prođe dan. Dobro ne baš bukvalno ali nije baš ni overstatement.

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@delgado JTA je već počeo da se bori za mesto u prvoj 8orki... Dobar momak, svideće ti se.

 

 

Spoiler

Komšija radio honorarno za Dunav Film koji je sada kao neki poluprivatni DOO i dolazi razbijen kući pre par dana, noga u gipsu, glava otečena, na jedno oko ne vidi, sreli se u ulazu, šta je bilo Miloje - ističe mi ugovor sa Dunav Filmom, veli komšija, i naletim na parkingu u Lidlu na Drejmonda i on samo uze i krene da me nabada bez reči...

 

Edited by freethrow
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Miki28 said:

@freethrow ja da sam na mjestu GS, trejdovao bi i Greena i Poole. Nebitno ko je zapoceo a ko izvukao deblji kraj. 

Myles Turner i Buddy Hield i milina. Bili bi jos jaci😀

@bodo nisam gledao ali vidio sam hajlajtse. Mogu reci da smo se iznenadjujuce dobro drzali. 

Ceracemo se jos u regulare😀

 

Bolje neka im montiraju oktogon odmah pored terena samo da kanaliziraju višak energije 😁

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, uini said:

 

zato i imas wet dreams o buyoutu, umesto da si lepo utopio te pikove i wbrooka za hielda i turnera

Ae reci mi jel bi ti dao 2 pika za ta 2 igraca? Posebno kad znas da skoro 2 godine ta ista Indijana pokusava da utopi Turnera bez uspjeha i kome isto istice ugovor.

5 minutes ago, AgroLaki said:

Ko da se bajoutuje?

Draymond Green. Vidis da tuce saigrace i remeti mir Stephu i ostalima sa svojim potezima

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Miki28 said:

Ae reci mi jel bi ti dao 2 pika za ta 2 igraca? Posebno kad znas da skoro 2 godine ta ista Indijana pokusava da utopi Turnera bez uspjeha i kome isto istice ugovor.

 

 

ja bih dao 5x pikova i dva mlada igraca za mitchella, pa da knicksi udju u plejof i ispadnu casno u drugoj rundi tops

lakersi bi imali priliku za nesto vise predajom ta dva pika ali ocigledno FO misli da ima jos vremena

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, delgado said:

One-legged three pointer, logo three pointer, jedan fantasticno izvucen layup levom rukom, sjajna asistencija u kontri za alejap kucanje Gabriela aha Herela za sirotinju

King krece..

 

 

 

izgleda friško i brzo vožd. uzeću ga sa pozicije br.6, u čast njegovog dresa.

3 minutes ago, freethrow said:

Rispek za Kralja, ali koliko je pod stare dane počeo igrom da podseća na kasnog Karla Malonea...

 

osim što ima range veći nego klej tompson otprilike

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Miki28 said:

@uini pa i ja mislim da treba da sacekaju jer 2 pika prve runde za 1 solidnog prangijatora i hodajucu bolnicu je pljacka. 

 

Ipak ce se voziti ozbiljan tenkic u ligi za Webanyamu

OKC, Orlando i Detroit najbliži. Čini mi se da ni Indiana nije daleko. Možda Charlotte. @uiniKnicksi?

Možda i Spursi ulete u konkurenciju.

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

@uini nisam to mislio kao dis kralja - naravno da je range tu, t je i masa drugih stvari. Jednostavno se sa godinama malo usporio a old man stregth je sada dostigla nivo Malonea u (kasnom, Juta) prajmu. Meni je LBJ ina;e uvek bio neki ludi miks Medžika i Poštara, tako da mi ovo sve ima smisla.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...