Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Ne.

Chris Haynes says Jordan Poole was asking for it - Draymond apologized, but someone let Yahoo’s senior insider know that Jordan Poole was acting cocky about his impending contract

 

Poole and Draymond had a yelling match that escalated to a chest-to-chest staredown to pushing and shoving. Then Draymond delivered an “escalation of the physical altercation”, which we assume means he punched Poole. Maybe he kicked him in the groin, which was Draymond’s classic finishing move in 2016. Still, “escalation of the physical altercation” feels like when the police kill a suspect and journalists call it an “officer-involved shooting.”

Mrze ga jer je talentovaniji od svih ostalih.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Meni su i Orlando i Detroit zabavni u najavi, ima tu šta da se vidi. Orlando ima finu mladu ekipu sa par korektnih veterana. OKC je sami podrum lige, ako im skloniš SGA ostatak je klasična vreća za nabijanje. Spursi close second worst. Rocketsi makar imaju nekog pucačkog potencijala mada verujem da će Spursi igrati smisleniju košarku od njih. Najdepresivnija ekipa su mi def Hornetsi - oni su se baš zaglavili i kretenčina Bridges ih je dosta sjebao i ostavio rupu na rosteru.

 

Nagradno pitanje - ko će u Majamiju igrati na PF? Deluje mi da nemaju nijednog igrača koji je primarno ta pozicija osim upravnika teretane Haslema, mada je i on verovatno petica dok igra sa ortacima na terminu.

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, LordOfTerror said:

Jel ce ovaj Wambanjamba  da se bavi profesionalno kosarkom ili ce da odradi reverse oprostajnu turu godinu dana dok ga ne draftuju? Produzena kombajna, kucanje preko cunjeva i skokovi u prazan bazen?

:roflmao:

 

Gde si Terrore, nedostajao si nam.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Uini Knicks uradio

Freethrow GSW  uradio

Delgisa Lakersi i Heat 

Dametime Portland 

Chaos Spursi i Cavsi 

Steve Francis Sunsi 

Manu Dallas uradio

Agrolaki Kingsi 

Mr clutch Klipani i Wizardsi 

Lmx Grizzlies 

Igor Orlando 

Avodzobi je napisao za 76erse i Hawkse a uzeo je raditi i Denver, Detroit i Buckse 

Grof Pelikane i Netse

Greenenvy Celticse 

Budzak Raptorse 

Threepwood Bullse 

Zorex Thunder i Wolvsi 

 

Ostali su Pacersi, Hornetsi, Rocketsi posto se @Alex_Serbia ne javlja i Jazz tako da cu to ja. Ne mogu se rijesit Pacersa, proganjaju me😀

Edited by Miki28
typo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

E @Miki28, vazi, odradi ti ovog puta za Rakete...ja se nesto mucim zdravstveno pa nisam bas u stanju da se fokusiram lepo...

 

Samo budi fer i pohvali sto se pohvaliti moze, i ne preskaci cinjenicu da imamo najgoreg i najškrtijeg vlasnika u ligi, koji ce da pre nego kasnije da mi ogadi voljeni tim  😁😟

Link to comment
Share on other sites

Razmišljam već par dana kako se pojavilo to pitanje i iako sam veliki fan igre Tajlera Hiroua sve više mislim da je ipak suludo porediti ga sa Pulom...

 

Mislim, jbt, klinac je jedan od najtalentovanijih napadača u NBA. Malo bacam kurč jer se ložim na njega od kada je došao u ekipu.

 

Spoiler

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pa nema tu nekog iznenađenja oko ovog sukoba: Poole je poleteo u nebesa i tripuje da je važniji igrač nego što jeste, nije mu strano da se puva; Draymond je i dalje najveći ljomber u ligi, plus uplašen za svoj status s obzirom da mu igračka moć lagano kopni. Dovoljno je pametan da zna da Steph i Klay ne mogu da mu budu mete jer će izvući deblji kraj, pa diže frku na skorojevića u odnosu na koga ipak ima mnogo jaču reputaciju. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, uini said:

ma gluposti, nadrkani likovi se posvadjali, jaka vest. to se desava kod mene u kuci periodicno.

....

nemamo chest2chest interacton, doduse, to je zajebano

 

Istina, nedostatak chest to chest interaction-a u braku je svakako zajebano

  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

sad sam malo pregledao rostere i jebote kurac ala su jadni spursi i rocketsi. ainge bi trebao bar malo da se potrudi da posalje ove korisne igrace negde jer nece biti ni blizu najgorih ekipa. indiana je isto veliko dno, jos ako daju hielda i turnera bice jos dnoiji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...