Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Quote

The League Pass standard package (which now includes NBA TV access too) will cost $100 for the 2022-23 season, according to renewal notices recently sent to subscribers, down from $230. Fans can also opt to pay $15/month. The premium package, which allows for multiple streams and doesn’t include commercials, will see its price lowered from $280 to $130, according to a league source.

 

ako nekoga interesuje league pass.

Edited by gggggggg
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

nzm da l je bilo, ali legue pass pojeftinio (ne kod nas) dosta
čak se i dobija uz kupovinu 2k23

nem pojma, meni dovoljno što ide na areni svako veče poneka tekma

a dopunim program piraterijom:
freestreams-live1 .com
sve u 720p, skroz korektno sa laptopa
ima sad i za EP strimovi
nmnčm ❤️

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Horium said:

Bese se i Rubio vratio u Kli?

Čini mi se da je opet negde trejdovan proletos, ako ne videćemo kako će izgledati posle još jedne povrede, šteta za njega pošto je bio baš dobro počeo za Klivlend 

Edited by Milos 3.14
Link to comment
Share on other sites

interesantan trejd. cudi me da su odlucili dati ovaj ugovor sextonu. cleveland nije zeleo platiti toliko.

 

videcemo koliko su se knicksi zajebali sto nisu platili ono sto je ainge trazio. da je stara garnitura™ jos u knicksima ovaj deal bi vec odavno bio odradjen, ovako sa ovim novim i boljim foom, oprez je veci. barrett-brunson-randle trio ne uliva vere u neki rezultat.

 

utah ocigledno nisu zeleli barretta i njegov ugovor. to je jasno vec nedeljama...takodje cene da ce cleveland biti slabiji nego knicksi, sa cime se ne bih slozio, al ajde. sada bi trebalo da se rese i ostatak veterana. mozda lakersi ulete sa westbrookom.

 

da sam cavs, raspitivao bih se za anunobyja i dao allena za njega. verovatno su sada u top 6 ekipa na istoku. cavsi se jos nadaju da mitchell nece zatraziti trejd za godinu-dve kada se smori u ohiou.

Edited by gggggggg
Link to comment
Share on other sites

i shemsa tvrdi nesto slicno, samo za finalnu ponudu: rj, iq, 2-3 unprotected pikova i kusur.

 

sta znam, meni je okej sto knicksi nisu pristali na bilo sta, tj da su imali neku liniju koju ne prelaze.

 

za mene bi barrett bio deal breaker, ne zato sto mislim da je svemirski igrac, vec zato sto ima nyk identitet, i to ne po nba rodjenju, vec po mindsetu i pristupu igri.

 

donovan je jako dobar igrac, potcenjen lately ali ne i dovoljno dobar da bi ove knickse obavezno ucinio top 5-6 ekipom na istoku. drago mi je da se otvara prilika za quickleyja i grimesa, samo jos kada bi negde julija utopili.

___

sto se trejda tice, cavsi su napravili dobar tj odlican posao, pogotovo ako donovan odluci da igra defanzivu, jer za napad imaju dovoljno sposobnih igraca, nije sam pa da se steka.

 

nisam siguran da je ovo dobar dil za jutu, tj mislim da nije: pikovi cavsa ne bi trebalo da su vredni anytime soon a markkannen, sexton nit' su neki prospecti, nit'su dovoljno losi da ih pustis da igraju a da na miru tankujes.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Bobby Shurda, preigrao se danny, nije mu prvi put. sad treba da vidi šta će sa sejom sextonom i marakanenom a tek treba negde da zavali baboa, clarcksona, conleyja i koga već. cavsi su bez allena, rubia i na kraju mobleyja došli na korak do plejofa, ne znam kakav pomor treba da se desi da ti pikovi postanu korisni.

pri svemu tome, donovan je najstariji sa 25 godina (aka mlad), ostali nosioci su mlađi.

 

@Milos 3.14, šta znam za backcourt, tj nisam siguran da se slažem. jazzeri u prajmu su imali conleyja koji je dobar defanzivac kada je zdrav i inglesa. 

cavsi imaju rubia koji nakon valjda acl-a ne može da bude jednako dobar defanzivno a ionako je ušao u određene godine i koga još, okoroa? pitanje je da li je to defanzivno jače, neće ni rubio ni okoro imati neke spektakularne minute. svakako odličan posao za cavse, kao što rekoh. još nisu bacili sextona, nego su ga iskoristili za trejd.

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...