Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Sto kaze grof Steph Curry 2 sezone nije igrao plejof, ajde ovu prvu otpisujem na povredu i sve, druge je imao sasvim dobru i ispao je u plejinu. Sledece godine, zdraviji i jaci tim -> titula.

 

 Stvarno mi je muka vise da citam ove besmislice, po ko zna koji put igrac se ceni samo na osnovu timskih rezultata bez ikakvog konteksta.

 

 To je isto kao i kad se Wiggins blatio iz godine u godinu, a onda sad je kao sazreo odjednom i bio drugi najbolji igrac sampionske ekipe...  Reci da je Bron koji je opet bio kapiten na allstaru, 3rd all-nba team losiji od jednog Krisa Midltona je blasphemy, barem dok se isto ne dokaze u praksi.

 

 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, delgado said:

Sto kaze grof Steph Curry 2 sezone nije igrao plejof, ajde ovu prvu otpisujem na povredu i sve, druge je imao sasvim dobru i ispao je u plejinu. Sledece godine, zdraviji i jaci tim -> titula.

 

 Stvarno mi je muka vise da citam ove besmislice, po ko zna koji put igrac se ceni samo na osnovu timskih rezultata bez ikakvog konteksta.

 

 To je isto kao i kad se Wiggins blatio iz godine u godinu, a onda sad je kao sazreo odjednom i bio drugi najbolji igrac sampionske ekipe...  Reci da je Bron koji je opet bio kapiten na allstaru, 3rd all-nba team losiji od jednog Krisa Midltona je blasphemy, barem dok se isto ne dokaze u praksi.

 

 

Nigdje nije napisao da je Middleton bolji igrac od Dzejmsa vec da je Middleton drugi najbolji igrac vecini ekipa koja juri titulu.

Middleton 2021 sampion sa Bucksima kao 2 najbolji igrac ekipe.

Middleton 2022 povreda, Bucksi ispadanje. 

 

Lejkersi sa Lebronom kao br 1 ne mogu da uzmu titulu. Nije 2016 vise. Sa Lebronom kao 2 ili 3 igracem ekipe mogu.

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, gggggggg said:

 

ovo je smejurija. kao sto je i sto sada duranta smatraju bezveznjakom jer je dobio metlu.

 

ne znam zasto vadis duranta za poredjenje. vozd ima sada tu tricu kada se pravi kao da vodi loptu pa je potegne iz kuka kao revolveras.

 

ne znam da li se prosto smara ili je ostario kao sto ja mislim i godine kazu, tek, ne moze da pretrci puno cuvara 1na1 a da brani nikoga ni ne pokusava.

 

dzejms je legenda i u 50oj ce moci da doprinese ako bude u sampionskoj ekipi ali godine prolaze nervoznim korakom, sto bi reko bajaga. ili zhika.

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, uini said:

 

ne znam zasto vadis duranta za poredjenje. vozd ima sada tu tricu kada se pravi kao da vodi loptu pa je potegne iz kuka kao revolveras.

 

ne znam da li se prosto smara ili je ostario kao sto ja mislim i godine kazu, tek, ne moze da pretrci puno cuvara 1na1 a da brani nikoga ni ne pokusava.

 

dzejms je legenda i u 50oj ce moci da doprinese ako bude u sampionskoj ekipi ali godine prolaze nervoznim korakom, sto bi reko bajaga. ili zhika.

Ostario ali jbg, ocekivano. Sve vise i vise poteze te Steph Curry trojke. 

 

Njegov doprinos ove i naredne 2 koliko je potpisao produzenje, treba da se svede na neki malo veci CP3 nivo. 20/8/8

Link to comment
Share on other sites

Ma Melo je tu kozmetika. Ne bih imao nista protiv, ali neki konkretan potez mora da se povuce. Ukoliko Puma ne postane preko noci top3 centar, ispadamo iz top5 zapada. Uguziti se nekako u Mitchell2Knicks trejd i uzeti Beybladea. Ok, nije idealno, ali cekam bolji iole izvodljiv predlog. 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, uini said:

zar nije mitch lobinson prvi takav od warda?

 

enivejz, ako je prime minister of canada trebalo da bude deo trejda, dobro je sto se nije ni desio. idemo kod frensisa da ga prevarimo za julija.

Robinson je ako se dobro sjecam pik 2 runde?

Koga cete zajebat za Evana silnog?

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Miki28 said:

Robinson je ako se dobro sjecam pik 2 runde?

Koga cete zajebat za Evana silnog?

 

da, second round. promaklo mi je da razlikuju pika prve i druge runde u charlie ward podatku.

 

neki lik je izredjao po tackama woj i berman izvestaje o statusu nyk-jazz pregovora i barrett produzetku. ima zanimljivih stvari ali ne bi bio prvi put da se danny boi preigrao. stavicu u spoiler

 

Spoiler

A few things from Woj's article on the extension about the effects on the Mitchell trade:

 

1. Barrett was a staple of Mitchell trade talks. The Jazz valued him greatly and he was to be the centerpiece of any deal. Barrett could still be traded to the Jazz, but it would mean finding a third team to take Evan Fournier's contract.

 

2. The Jazz were being exceptionally greedy in trade talks. As talks intensified ahead of Monday's deadline set by Rose, the Jazz still insisted they get both Barrett and Grimes along with more unconditional first round picks, likely meaning 4 unconditional picks as that was the previously reported number.

 

3. Neither the Jazz nor Knicks have said that they're done discussing a Mitchell trade. However, the Knicks know that the path towards a deal is much more difficult now.

 

4. Jazz aren't talking Mitchell with anyone else, which makes it seem like he's going to be in camp with them.

 

5. Woj seems to be making it pretty clear that there is no path to a Mitchell deal without Barrett heading to Utah. Everything he's saying about a deal for Mitchell getting done is revolving around the poison pill now that Barrett is extended. He also makes sure to point out that the only time a poison pill player was traded was Devin Harris in the Jason Kidd trade.

 

The key thing to remember here is that even without Barrett, the Knicks still have by far the best assets to get a deal done. If Ainge is serious about tanking for Wenbanyama, which it seems he is, he has little leverage here. Either he keeps Mitchell and the team becomes too good to have a serious shot at the #1 pick but isn't good enough to do anything other than make the play-in, or he trades Mitchell and gets to re-set the roster by having a legitimate chance at a franchise altering talent while adding a ton of young players and draft pick ammo. It would be one thing if there was another team who had the ammo to pull of a Mitchell trade, but since there isn't this doesn't really change anything.

 

To join that report, here's one from Berman

 

1. The extension takes Barrett off the table, but that doesn't end negotiations. In fact, Berman points out that this seems to be a poker move. Considering Woj said a Mitchell trade was close, and Berman has reported before that the Jazz don't care about what players they take back, just the draft picks.

 

2. Berman goes in-depth into a three-team trade package that involves the Lakers. Saying the Jazz are targeting both the Lakers 2027 and 2029 1st round picks and that Cam Reddish would be heading to the Lakers in the deal.

 

3. Berman believes the Knicks basically bullied Barrett into this extension. Barrett's agent had previously been all-in on a max contract extension and that Barrett signing this contract is actually just Barrett saying how much he doesn't want to go to Utah rather than how much he wants to be a Knick.

 

If Berman's report is true it seems to be a masterful move by the Knicks on a few fronts. First, they got Barrett to sign for cheaper in years and term than he otherwise would have. Second, they keep their hopes of getting Mitchell alive while potentially lowering what they had give up. Three, by backing both Barrett and the Jazz into corner, Rose has put himself in the most advantageous position possible.

 

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, delgado said:

To je isto kao i kad se Wiggins blatio iz godine u godinu, a onda sad je kao sazreo odjednom i bio drugi najbolji igrac sampionske ekipe...  

Nisam baš neki fan automobila, ali jbg ovo je malo kao da porediš - nebitno Golf 6 ili Maserati ili Formulu 1 ako je vozi moja komšinica Živana ili ako je vozi Rubens Barikelo. Nije on odjednom sazreo nego je došao kod Kera i Stefa i Dreja koji su ga naučili kako da igra šampionski basket.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, freethrow said:

Nisam baš neki fan automobila, ali jbg ovo je malo kao da porediš - nebitno Golf 6 ili Maserati ili Formulu 1 ako je vozi moja komšinica Živana ili ako je vozi Rubens Barikelo. Nije on odjednom sazreo nego je došao kod Kera i Stefa i Dreja koji su ga naučili kako da igra šampionski basket.

Upravo tako i ne samo na primjeru Wigginsa nego i drugih kosarkasa, recimo Bjelice. Decku se zgadila kosarka posle Wolvsa i Kingsa a ono odjednom ima rolu u ozbiljnoj ekipi, sampionskoj ekipi. 

Na tome svaka cast Kerru i ostalima iz GS.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, freethrow said:

Nisam baš neki fan automobila, ali jbg ovo je malo kao da porediš - nebitno Golf 6 ili Maserati ili Formulu 1 ako je vozi moja komšinica Živana ili ako je vozi Rubens Barikelo. Nije on odjednom sazreo nego je došao kod Kera i Stefa i Dreja koji su ga naučili kako da igra šampionski basket.

 

 Jeste, zato i kazem da kontekst uvek treba da se gleda. Svakako je Wiggins uvek imao kvalitet, jer da nije, ne bi dosao u situaciju ni pod jednim okolnostima da bude 2. najvazniji igrac sampionske ekipe..  Niko ne moze da me ubedi da King nije pokidao proslu sezonu igracki, nba je surova liga i nije bas toliko ogroman jaz od neulaska u plejof do titule -> videti bas pod GSW primerom. No dobro, druzimo se, diskutujemo & stuff, jedino Miki preteruje, al to je i razumljivo zasto 😄 

 

 Cuj ne zeli da trejdujemo Vestbruka, ali moram priznati veoma inovativan jinx not fantasy wise ;D

Link to comment
Share on other sites

Lebron je i dalje top 10 igrač lige. Naravno da više ne može da bude lik koji ekipu nosi na krkačama već mora biti integralni deo nekog sistema.

Tu nastaje problem, postavio je letvicu previsoko i u odnosu na percepciju javnosti i u odnosu na svoje viđenje sebe.

Ovaj Lebron je idealan dodatak na dobro posloženu ekipu, u divljaštini koja su trenutno LAL i on je štetočina jer čini mi se nema dobru percepciju sebe

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

Dobro je pa Lejkersi ne stoje najbolje sa tim pikovima.

Na stranu to sto djecica mece ni biti prvi pikovi

@delgado mozda mislis da se zajebavam ali ja uopste nemam problem da Russ ostane.

Ham ce mu naci ulogu za razliku od onog sarlatana na klupi prosle sezone, pustio da se princeza izuvljava nad loptom, bez ijedne jedine smislene akcije.

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, freethrow said:

Pažnja! Da se javi forumaš koji je vlasnik Twitter naloga JokicBrothers na šalter.

 

ovo mora biti neki prevejani i iskusni stendap komicar, odbijam da poverujem kako su ovako neposredni i flamboyant online.

 

STOP TALK i YOU FAKE INJURY su mi favoriti ali sve su premium kvalitete

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...