Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Kod Okc kao da će se nešto promeniti i naredne sezone. Ekipa smrdi na tank, jer još nisu pokupili franšiznog igrača oko kog bi pravili ekipu 10-15 godina. SGA i Gidija ne smatraju dovoljno dobrim za to, Holmgren teško da će postati neki moćan igrač.

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, NikadProtivKaline said:

skoro je neko bas ovde pisao kako ce se neko gadno sjebati na tim pick-up tekmama

kako je ovo regulisano u ugovorima?

koliko se secam, radman je nesto bio gadno najebao sto se polomio na skijanju ili gde vec

trebalo bi da isto vazi i ovde?

A nije kao da ga je neko nabo laktom i polomio mu glavu ili mu naskocio na nogu. Ovo se moze desiti uvek, na svakom treningu. Povreda je bez kontakta. 

 

 

Mislim, slazem se sa tobom oko regulisanja, ali mislim da bu se Holmgren povredio pre ili kasnije. Mozda gresim i povredio se kao sto i svako drugi moze ovako da se povredi - nesrecni slucaj, ali meni deluje da decko nije uopste jos spreman da se bavi profesionalnim sportom sa takvim telom. Ako ikada i bude mogao da bude spreman.

 

Postavih dva puta isti klip, numem obrisem.

 

 

 

Majko mila

 

1417469371.0.jpg

 

IMG-20220825-165537.jpg

 

 

Edited by Snjofko
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Snjofko said:

A nije kao da ga je neko nabo laktom i polomio mu glavu ili mu naskocio na nogu. Ovo se moze desiti uvek, na svakom treningu. Povreda je bez kontakta. 

 

 

Mislim, slazem se sa tobom oko regulisanja, ali mislim da bu se Holmgren povredio pre ili kasnije. Mozda gresim i povredio se kao sto i svako drugi moze ovako da se povredi - nesrecni slucaj, ali meni deluje da decko nije uopste jos spreman da se bavi profesionalnim sportom sa takvim telom. Ako ikada i bude mogao da bude spreman.

 

Postavih dva puta isti klip, numem obrisem.

 

 

 

Majko mila

 

1417469371.0.jpg

 

IMG-20220825-165537.jpg

 

 

Meni iskreno izaziva gađenje kada vidim ove nogice.

 

Ne znam kakav ljudi vide prospekt u njemu. Videli smo već Bol Bola koji je ima strahovit šut, ali sa takvom građom stvari ne idu najbolje, jer košarka je ipak fizička igra.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Snjofko said:

A nije kao da ga je neko nabo laktom i polomio mu glavu ili mu naskocio na nogu. Ovo se moze desiti uvek, na svakom treningu. Povreda je bez kontakta. 

pa nema to nikakve veze sa ovim sto pisem

poenta je da se povredio u off-sezoni, na aktivnosti za koju nisam siguran kako je regulisana u ugovoru

ako si nba kosarkas i odes da vozis bord ili da igras fudbal ispred zgrade, i polomis nogu...sva je sansa da ces za to da snosis neku odgovornost i da ti je ugovorom regulisano koje fizicke aktivnosti mimo kosarke mozes da upraznjavas

 

edit: 

sad vidim da je taj event sanctioned by NBA, tako da to verovatno menja situaciju doste

opet, poenta je ista, ima gomila tih pickup games gde igraci mogu ozbiljno da se sjebu

Edited by NikadProtivKaline
Link to comment
Share on other sites

jel beyblade julije rendl?

dao bih ga veselo ali bi bilo lepo i da dodje neki dobar igrac ili solidan i pikovi a ne da bude istovar plata.

 

u principu, sve zavisi od toga da li se pravi dil sa jutom, jer ako taj dil bude 5xpikova, quickley, obi, fournier za salary match, onda ne bih dilovao julija, jer bi bio treci igrac ekipe, sto mu je prava mera, plus ne bi imali pravog pf-a osim njega [reddish kao neki lucic na pf i hartenstein jer thibs voli da igra minute sa dva centra].

Link to comment
Share on other sites

Nemamo mi solidnog igraca van Armanija, onog sto je losiji od Derona, Kala, Cama i Aytona. Ovo ostalo je uglavnom bogu plakati, izuzev mozda Paynea koji jos uvek moze biti pristojan bekap. Tako da pikovi bi morali, tu nema price jer ovo sto bi islo bi bilo samo u svrhu mecovanja plata, ne vidim zasto bi iko normalan iskao Crowdera ili SHAMEta...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...