Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

nisam salty, napisao sam još pre nedelju dana da bi me trejdovanje barretta zaista nateralo da porazmislim emotivno o navijanju za knickse (a svašta sam video)

ne znam, sve nešto stičem utisak da je dil lošiji nego onaj koji bi dobili od knicksa (2-3 unprotected pika plus neke mlade igrače)

 

al' okej, zato i pitam. meni iskreno ni markanen nije neki zgoditak, više da se popuni do plate donovana

Link to comment
Share on other sites

On 8/24/2022 at 8:55 AM, delgado said:

Juce razmisljam, pa jebote Lakersi nemaju postenog beka, ko ce tu da bude starter -> olupani Nunn je definicija gunnera sa klupe, Loonie je vise SF u danasnjem basketu, mada naravno moze na 2, otisli su Monkic, Bredli, Elington, Baze... Ova trojica pa pitanje je da li vise mogu da nadju angazman u ligi. I onda dodjem do zakljucka -> Pa mali Reaves. Par sati kasnije, iskacu linkovi gde insajderi javljaju da se ocekuje da Austin bude starter, stvarno. Mali jeste veliki fajter i ima taj neki Caruso vibe, ali zar je moguce da smo tako tanki na bekovima... 

:classic_sad:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sad citam da ce Cavsi biti u problemu oko Mobleya jer vec imaju 2 igraca koji su potpisali 5godisnje max ugovore posle ruki ugovora tako da Mobley ukoliko nastavi da se razvija kao do sada, novi 5godisnji max ugovor moze potpisati tek na ljeto 2025 kad bude RFA. Na ljeto 2024 moze uzeti samo manje od maxa i na 4 sezone.

Edited by Miki28
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 said:

Nista se ne sjekiram, docice vec neko. 

 

Lejkersi i Sakramento nisu slicnog kvaliteta, nevezano za Russa. Mislim jesu kad su povrijedjeni AD i Lebron.

 

Jbg, Lebron je sve stariji, samo AD moze da bude velika stvar, ako ga posluzi zdravlje. Sa druge strane stize uigraniji Fox-Sabonis duo, tu je Barns, onda Mari koji je NBA najspremniji od draftovanih igraca. Vi imate Beverlija, mi imamo Micela. Bice ozbiljan fajt. 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, uini said:

 

uz rizik da zvučim salty (a zaista nisam), voleo bih da čujem kako tj u čemu je juta dobro prošla.

 

U pikovima za ribild. Nezasticeni su, pa ih Juta moze neograniceno koristiti na lutriji, ako tamo budu imali srece.

 

 

Jedino ako sam pogresno shvatio nezasticene pikove. A shvatio sam da ce ih Juta sada koristiti kao svoje jer to i postaju? Ako zavise od rezultata Kavsa, onda je to ipak neka doza kockanja.

 

Plus pick swaps.

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

U pikovima za ribild. Nezasticeni su, pa ih Juta moze neograniceno koristiti na lutriji, ako tamo budu imali srece.

 

 

Jedino ako sam pogresno shvatio nezasticene pikove. A shvatio sam da ce ih Juta sada koristiti kao svoje jer to i postaju? Ako zavise od rezultata Kavsa, onda je to ipak neka doza kockanja.

 

Plus pick swaps.

Da, to su nezasticeni pikovi koje ce Juta imati na raspolaganju tih godina ali koji zavise od Cavsa odsnosno njihovog plasmana. Znaci svakako ce ici Juti ali ce raspored biti u zavisnosti od plasmana Cavsa. Mogu ih i koristiti u trejdu.

 

A swapsi znaci da te 2 godine mogu da biraju pik koji je povoljniji za Jutu dok nepovoljniji ide Klivlendu.

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

kao sto ti je miki pojasnio @Alex_Serbia; dobili su tri nezasticena pika od ne znam koliko ukupno. 

 

sa knicksima je isla prica da nude 2-3 unprotected a ukupno 5. to mu ovako okvirno, bez da znamo detalje, izgleda isto, s'tim sto ce knicks pikovi verovatno biti bolje plasirani. na sve to nekolicina iz grupe barrett, mitch, grimes, quickley, obi (koga licno ne cenim posebno).

 

opet kazem, drago mi je jer barretta ne bih davao ali ne vidim da su ovi cavs pikovi bolji od onih koje imaju nyk, izuzev neki neocekivan twist realnosti.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni Anthony Davis izgleda kao onaj klasičan tip koga zanesu svetla velikog grada, krenuo da se tetovira i pravi frizurice umesto da se fokusira na košarku i bogom dan talenat. Nadam se da ćemo ga još koji put videti kako mu je stalo do košarke jer je stvarno ludilo igrač kad je zdrav i naoštren.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Chaos Is Me said:

Meni Anthony Davis izgleda kao onaj klasičan tip koga zanesu svetla velikog grada, krenuo da se tetovira i pravi frizurice umesto da se fokusira na košarku i bogom dan talenat. Nadam se da ćemo ga još koji put videti kako mu je stalo do košarke jer je stvarno ludilo igrač kad je zdrav i naoštren.

I da se manje povredjuje pritom. 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Chaos Is Me said:

Meni Anthony Davis izgleda kao onaj klasičan tip koga zanesu svetla velikog grada, krenuo da se tetovira i pravi frizurice umesto da se fokusira na košarku i bogom dan talenat. 

 

kako ga ne zanesu hajlajci velkog geada da sredi te obrve, beats me.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, gggggggg said:

pitam se da li bi minnesota bolje prosla da su paket ili deo paketa koji su dali za goberta dali za mitchella...

 

Mitchell je nekompatibilan sa Diangelom, a pretpostavljam da ako trejdujes Rasela da je KAT nezadovoljan.

Link to comment
Share on other sites

ma russell je (nadam se) nebitan u celoj ovoj prici. ionako mu istice ugovor i bas cu se neprijatno iznenaditi ako i sledece sezone bude igrao u wolvesima. 

 

a karl townsu je valjda sada vec jasno da mu drugar nije nista vise od nekog solidnog sestog igraca. 

 

mitchell-edwards backcourt bi bio zanimljiv ali ukupno gledano opet bi bili losi u odbrani, zato cenim da su bolje prosli sa gobertom... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...