Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Just now, Miki28 said:

Sto bi uvaljivali Wbrk-a? Nek Lebron malo pusti jurenje statsa i prepusti loptu Russu i da se iskoriste njegove vrline. 

hahaha, Vestbruk ima vrline

 

Nije ni čudo što će u 3 godine biti šutnut 3 puta, ne računajući OKC, kada je sam zatražio trejd, ali bi ga vrlo verovatno i oni šutnuli kad tad.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Dracarys said:

hahaha, Vestbruk ima vrline

 

Nije ni čudo što će u 3 godine biti šutnut 3 puta, ne računajući OKC, kada je sam zatražio trejd, ali bi ga vrlo verovatno i oni šutnuli kad tad.

Da, ima. Kao sto sam vec pisao, nemam problema da ostane i ovu sezonu.

 

E sad sto kraljici i idolopoklonicima to ne odgovara, zalim slucaj. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Chaos Is Me said:

Dobra je to logika, da se Lebron odrekne svoje ipak efikasne košarke da bi se Russ malo sigrao sa loptom. 

39 godisnji starac da malo smanji kur.... i izivljavanje nad loptom. 

Nema potrebe da on sutira 22 puta prosjecno na mecu, od cega 8+ trojki i to tako sto 20 sekundi tapka loptu i onda o aj njegov korak unazad koji toliko ruzno izgleda.

Sad sto vi i dalje mislite da je 2016 godina i da taj stil kosarke njegov prolazi, nije moj problem.

Rezultati kazu drugacije.

Ako vec imas Russa u ekipi onda ga iskoristi najbolje sto mozes, nemoj da  od njega pravit Kyle Korvera.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Miki28 said:

Lebrona opisujes?

LeBron ima 60TS na 30ppg. Jedan od najboljih igrača u ligi sa napadačke strane sa 38 godina. 

 

Ili ne vidiš ili ignorišeš. 

 

Bron da igra odbranu, ne znam da li bi Lejkersi davali 80 poena po meču sa ovako neefikasnim Vestbrukom. Rešio da sam povuče ekipu šalabajzera i ostvari neke pobede.

Edited by Dracarys
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Miki28 said:

Sto bi uvaljivali Wbrk-a? Nek Lebron malo pusti jurenje statsa i prepusti loptu Russu i da se iskoriste njegove vrline. 

 

 Dobar jinx 👍

 

 Kod Turnera mi se najvise ne svidja pored pomenute staklenosti sto je ocajan defanzivni skakac, a znamo da Davis tu ne briljira isto, za onoliku telesinu i ruke sramota koliko je i on slab defanzivni skakac. U off skoku i blokadama bi bili jak tandem, kao i u odbrani. Problem je sto je Davis od kad se preselio na 5 izgubio jumpshot, ali ovo su svakako sve slatke muke, zamislite kad bi stvarno dobili Badija Hilda i Tarnera, pa ne bi bilo srecnijeg coveka od mene u tom trenutku. Ono sto je realnije je da nekako dovedemo Srudera i zamolimo ga za oprostaj, pa da bar malo unapredimo tim sa njim i Bevom u defanzivni i sa ovim novim momcima pa da igramo kakvu takvu takmicarsku kosarku a ne da nas svaku tekmu neko polupa do poluvremena i resi...

 

  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Dracarys said:

LeBron ima 60TS na 30ppg. Jedan od najboljih igrača u ligi sa napadačke strane sa 38 godina. 

 

Ili ne vidiš ili ignorišeš. 

 

Bron da igra odbranu, ne znam da li bi Lejkersi davali 80 poena po meču. Rešio da sam povuče ekipu šalabajzera i ostvari neke pobede.

Wow. Gdje ga dovede taj TS? Koje su mjesto bili? 

 

Ni odbranu ne igra. Pa majku, nek radi nesto na terenu osim sto juri svoje statse na ustrb saigraca i rezultata ekipe.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Miki28 said:

39 godisnji starac da malo smanji kur.... i izivljavanje nad loptom. 

Nema potrebe da on sutira 22 puta prosjecno na mecu, od cega 8+ trojki i to tako sto 20 sekundi tapka loptu i onda o aj njegov korak unazad koji toliko ruzno izgleda.

Sad sto vi i dalje mislite da je 2016 godina i da taj stil kosarke njegov prolazi, nije moj problem.

Rezultati kazu drugacije.

Ako vec imas Russa u ekipi onda ga iskoristi najbolje sto mozes, nemoj da  od njega pravit Kyle Korvera.

 

Ne možeš da ga iskoristiš jer sve što on može, neko drugi u ekipi može bolje. Kao kad bi tražio u reprezentaciji da Jokić malo stane u stranu da bi se Jagodić Kuridža iskoristio. Lebron i kad siluje to radi dosta efikasno. Ne bi bio problem da i Russell to može ali više ne može. 

Link to comment
Share on other sites

Izvini, pa ni prajm Kari sa dosta boljim saigračima nije uspeo da uvede GS u plej of, ali hoće Bron pri kraju karijere sa Evrokup ekipom, hoće ali malo sutra.

 

Nemaš argumenata Miki, ovo izgovaraš po koji put, ali polako počinješ da botuješ, jer nemaš argumenata. Besmislice.

 

Vestbruk napadački ne spada ni u prvih 200 igrača u ligi, a Bron ipak ima TOP5 mesto.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Ne možeš da ga iskoristiš jer sve što on može, neko drugi u ekipi može bolje. Kao kad bi tražio u reprezentaciji da Jokić malo stane u stranu da bi se Jagodić Kuridža iskoristio. Lebron i kad siluje to radi dosta efikasno. Ne bi bio problem da i Russell to može ali više ne može. 

 

bottom line, lebron za fantazi kida, ne sumnjam da ce tako biti i ove sezone.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Ne možeš da ga iskoristiš jer sve što on može, neko drugi u ekipi može bolje. Kao kad bi tražio u reprezentaciji da Jokić malo stane u stranu da bi se Jagodić Kuridža iskoristio. Lebron i kad siluje to radi dosta efikasno. Ne bi bio problem da i Russell to može ali više ne može. 

Jesu se potrudili da uspiju, da se uklope? Ne bih rekao... 

I

mas Wbrk cija ti je jedina uloga da prenese loptu i da stoji u cosku? Ae da razumijem u plejofu ali u regularnoj sezoni da ne mozes iskoristit nesto od njega? Evo uini sto kaze, odlican je Lebron za fantasy. 

39 godina, 22 suta, od toga 8 trojki, lopta non stop kod njega. Odlicno nema sta.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, delgado said:

 

 Dobar jinx 👍

 

 Kod Turnera mi se najvise ne svidja pored pomenute staklenosti sto je ocajan defanzivni skakac, a znamo da Davis tu ne briljira isto, za onoliku telesinu i ruke sramota koliko je i on slab defanzivni skakac. U off skoku i blokadama bi bili jak tandem, kao i u odbrani. Problem je sto je Davis od kad se preselio na 5 izgubio jumpshot, ali ovo su svakako sve slatke muke, zamislite kad bi stvarno dobili Badija Hilda i Tarnera, pa ne bi bilo srecnijeg coveka od mene u tom trenutku. Ono sto je realnije je da nekako dovedemo Srudera i zamolimo ga za oprostaj, pa da bar malo unapredimo tim sa njim i Bevom u defanzivni i sa ovim novim momcima pa da igramo kakvu takvu takmicarsku kosarku a ne da nas svaku tekmu neko polupa do poluvremena i resi...

 

  

Jel bi sastavili Turner i Davis zajedno jedno 20 utakmica? Jedina nada za to sto ti pricas je bio Kyrie 

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, uini said:

 

ne znam, kada bi imao bolji tim, bilo bi smisleno da pricamo na temu i mozda bih se slozio.

 

meni je sada on impresivan za njegove godine ali ne i generalno.

 

nema neke prevelike razlike izmedju brojki doncica i jamesa pa o jednom se moze pricati a drugom ne bas.

Link to comment
Share on other sites

zato sam u startu napisao da kida za fantazi. pretprosle godine su otprilike decimale delile jokica, julija rendla i sabonisa u brojkama.

 

lebronu treba ozbiljnija ekipa od ove grand parade. ko je kriv nije bitno ali on je, imo, sada neki treci igrac takve ekipe u najboljem slucaju.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

zato sam u startu napisao da kida za fantazi. pretprosle godine su otprilike decimale delile jokica, julija rendla i sabonisa u brojkama.

 

lebronu treba ozbiljnija ekipa od ove grand parade. ko je kriv nije bitno ali on je, imo, sada neki treci igrac takve ekipe u najboljem slucaju.

👀

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

middleton je drugi igrac vecine ekipa koje jure titulu, nisam siguran da je to i dzejms. mozda gresim, tj mozda sam gresan.

Nijesi gresan👍 

Lebron James ni u bubble tituli nije bio najbolji igrac ekipe. To je bio Anthony Davis. Lebron James kao najbolji igrac ekipe ne moze plejof da izbori.

Kao 2 ili 3 igrac ekipe moze da prodje

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, uini said:

middleton je drugi igrac vecine ekipa koje jure titulu, nisam siguran da je to i dzejms. mozda gresim, tj mozda sam gresan.

 

ovo je smejurija. kao sto je i sto sada duranta smatraju bezveznjakom jer je dobio metlu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...