Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Možda bi mogla ova sezona da mu bude brutalna? :sleep_1:

 

Sviđaju mi se njihovi dodaci u vidu Meltona i Takera. Dosta jača ekipa za regularku, sigurno će da podele prva dva mesta sa Bostonom, ali već u plej ofu će sve da zavisi od zdravlja Embida.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 said:

 

Zbog ovoga

 

Ma dobro, bez brige, zna se kakve su legende bili Kobe i Dirk i da se Haslem ne može porediti sa njima ni po čemu sem po toj info. 

 

19 minutes ago, uini said:

kontam da riley potpisuje ugovor samo da bi nervirao lebrona, imaju isti br sezona 😱

 

Naslov za Balkan info:

 

CEO SVET SE UROTIO PROTIV KINGA, DAJU SE UGOVORI MAHAČU PEŠKIRA SAMO DA BI IMAO ISTI BROJ SEZONA, ZAVERA APOKALIPTIČNIH RAZMERA 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, freethrow said:

Denveru ne dajem neke velike šanse, kao ni Klipersima tbh.

 

ako izuzmemo povrede čave i đorđa, meni je ta slabašnost na centru jedini razlog zbog kojih ih ne bi uvrstio u top3 favorita.

teorijski bi mogli da izvozaju regulare bez da ova dvojica cepaju svaku tekmu, jer ni ne mogu. samo što za igru bez centra treba baš ubitačan šut.

 

s'druge strane, imaju najviše mesa da bace nekom ko želi da se takmiči a ima centra viška. biće trejdovanja kod njih sigurno.

edit: već vidim goberta kako putuje prvom prilikom u clipperse 🙃

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, uini said:

 

jesu ako pršte trice ali ja ipak mislim da će ovi koje si pomenuo i mnogi drugi, na dedlajnu ući u obzir za ozbiljnog centra

 

na kojeg ozbiljnijeg centra mislis? ja mislim da ima dva igraca koji su kao moguci za trejd ako se tako poklopi...

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, gggggggg said:

 

na kojeg ozbiljnijeg centra mislis? ja mislim da ima dva igraca koji su kao moguci za trejd ako se tako poklopi...

 

ne mislim na nekog centra posebno, jer se nisam ni bavio rosterima nba timova, daleko je fantazi sezona.

ali eto, napisao sam gore u prvom postu kako mislim da bi gobert bio idealan za clipperse.

6 minutes ago, Magia said:

 

I nijedan od njih nije centar 🙂

 

čak su i četvorke situaciono  ( :

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Magia said:

 

I nijedan od njih nije centar 🙂

 

pa nisu ni durant, james, jeff green ili kyle anderson, ali su igrali. kao i batum i morris a igrace ga i covington siguran sam.

 

8 minutes ago, uini said:

 

ne mislim na nekog centra posebno, jer se nisam ni bavio rosterima nba timova, daleko je fantazi sezona.

ali eto, napisao sam gore u prvom postu kako mislim da bi gobert bio idealan za clipperse.

 

e sad. gobert bi bio idealan za sve ekipe, kao i jokic ili embiid ali nisu realni.

 

capelu i turnera mogu videti kao neke koje bi ciljali za centra ako bi se na to odlucili.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

ako izuzmemo povrede čave i đorđa, meni je ta slabašnost na centru jedini razlog zbog kojih ih ne bi uvrstio u top3 favorita.

teorijski bi mogli da izvozaju regulare bez da ova dvojica cepaju svaku tekmu, jer ni ne mogu. samo što za igru bez centra treba baš ubitačan šut.

 

s'druge strane, imaju najviše mesa da bace nekom ko želi da se takmiči a ima centra viška. biće trejdovanja kod njih sigurno.

edit: već vidim goberta kako putuje prvom prilikom u clipperse 🙃

Ne slazem se, Klipani su dobro poslozeni. Tu je Zubac na C ali imaju niska krila i igrace small ball. Ipak ako dodje do toga o cemu ti pricas postoji nekoliko centara koje mogu ciljati u trejdu.

 

Opasna ekipa. Ako zdravlje posluzi, medju prva 3 favorita za titulu.

 

Inace, Memfis se raspitivao za KD. Zanimljivo bi bilo.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...