Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

3 minutes ago, AgroLaki said:

Isto je GSW bio jak kontender ove sezone, ali je malo ko ocekivao titulu. Djani Armani je imao 2 MVP priznanja, pa tek posle uzo titulu, tako ce i Dzokic. 

S tom razlikom da je Milvoki bio kontender i tih sezona kad je Djana bio b2b MVP a onda odradjen trejd za Jrua.

 

MPJ napumpa statse i uvale ga nekom za dobre role playere

Link to comment
Share on other sites

Samo da Džama i MPJ budu na nivou. Rotacioni igrači su veliko blago koje Denver ima i baš mi se dopada ova ekipa. Msm da ljudi još uvek ne shvataju kakvi su dodaci Braun i KCP na ovu ekipu. Najbolji mogući dokazani plej of 3D igrači dobijeni skoro besplatno. 

Edited by Dracarys
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dracarys said:

Samo da Džama i MPJ budu na nivou. Rotacioni igrači su veliko blago koje Denver ima i baš mi se dopada ova ekipa. Msm da ljudi još uvek ne shvataju kakvi su dodaci Braun i KCP na ovu ekipu. Najbolji mogući dokazani plej of 3D igrači dobijeni skoro besplatno. 

Gdje se Brown dokazao?

KCP ispusena mustikla iako u najboljim godinama.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

Gdje se Brown dokazao?

KCP ispusena mustikla iako u najboljim godinama.

Dokazao se u prošlom plej ofu, bio je jedan od najboljih igrača Bruklina.

 

KCP je taman ono što Jokiću treba. Da smara protivničke bekove i da čeka na uglu za tricu. Inače ja ne vidim po čemu je ispušena muštikla, neka igra ono što je igrao u Lejkersima kod Brona i biće pun pogodak za Nagetse.

Link to comment
Share on other sites

Denveru se ne žuri, mislim da je za ovu sezonu cilj da se vidi da sve ide u pravom smeru i da eventualno dođu do finala konferencije.

Mnogo bolji off season nego prethodnih godina. Odličan draft ako mene pitaš.

Ovaj Braun je ozbiljna džukela u pozitivnom smislu, brbljivac na terenu je napast, pijavica, skuplja ogroman broj skokova za beka i odličan šuter. Sa tim šutem je imao problema u SL, ali je radio sve drugo.

Dečko iz Novog Zelanda, Vajt mislim i ovaj koji igra pleja ( slomio nogu na žalost) odlični igrači na dvosmernim ugovorima. Kamagate pik druge runde i Votson 30. pik imaju dobar potencijal pre svega defanzivno.

Jokić, Marej, MPJ, Gordon, KCP, Braun, Bones zaključani i kad / ako ovi gore ispune očekivanja biće jaki.

But je uradio baš dobar posao, dodao je bezobrazluka i borbenosti, defanzive , skoka.

Ja se slažem sa @Miki28da su pre  MPJ i Marej nepoznanice i mislim da će ova godina poslužiti da se vidi ko od njih dvojice može da isprati Jokića. Ako budu  na nivou iz babla biće to ok

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Dracarys said:

Dokazao se u prošlom plej ofu, bio je jedan od najboljih igrača Bruklina.

 

KCP je taman ono što Jokiću treba. Da smara protivničke bekove i da čeka na uglu za tricu. Inače ja ne vidim po čemu je ispušena muštikla, neka igra ono što je igrao u Lejkersima kod Brona i biće pun pogodak za Nagetse.

Odlicno dokazivanje prosle sezone, metla.

 

KCP ne moze da pruzi ono iz Lejkersa jer nema Danny boya i nema AD koji je sve stizao i Lebrona koji diriguje i odlican na strani pomoci.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Miki28 said:

Odlicno dokazivanje prosle sezone, metla.

 

KCP ne moze da pruzi ono iz Lejkersa jer nema Danny boya i nema AD koji je sve stizao i Lebrona koji diriguje i odlican na strani pomoci.

Jokić, Gordon, Brown, KCP, Marej je vrlo nezgodna petorka u oba smera. KCP da pruži ono iz Vašingtona i biće to super. Mislim da pomoćno osoblje neće omanuti, pitanje je da li ćemo gledati buble Marejs

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Miki28 said:

Odlicno dokazivanje prosle sezone, metla.

 

KCP ne moze da pruzi ono iz Lejkersa jer nema Danny boya i nema AD koji je sve stizao i Lebrona koji diriguje i odlican na strani pomoci.

lolčina, naravno, on je odgovoran za metlu, a ne Durent i Irving. Ko je gledao seriju, video je da je blago od igrača i Nagetsi su izvršili pljačku dajući mu samo MLE.

 

Deni je u toj šampionskoj sezoni bio manje koristan od KCP-a.

 

Nema sumnje da su Lejkersi igrali fenomenalnu odbranu, ali zato Nagetsi imaju napad za poeziju. Tu im KCP najmanje treba, samo da trči što više u odbrani i u napadu da se kreće u slobodan prostor za Jokića.

 

Problem KCP i Lejkersa je bio taj što je KCP odbijao da ima veću napadačku ulogu usled napadačke inferiornosti ekipe. U Nagetsima taj problem neće imati, jer ima dosta potrošača lopti.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Dracarys said:

lolčina, naravno, on je odgovoran za metlu, a ne Durent i Irving. Ko je gledao seriju, video je da je blago od igrača i Nagetsi su izvršili pljačku dajući mu samo MLE.

 

Deni je u toj šampionskoj sezoni bio manje koristan od KCP-a.

 

Nema sumnje da su Lejkersi igrali fenomenalnu odbranu, ali zato Nagetsi imaju napad za poeziju. Tu im KCP najmanje treba, samo da trči što više u odbrani i u napadu da se kreće u slobodan prostor za Jokića.

 

Problem KCP i Lejkersa je bio taj što je KCP odbijao da ima veću napadačku ulogu usled napadačke inferiornosti ekipe. U Nagetsima taj problem neće imati, jer ima dosta potrošača lopti.

4 meca u plejofu kada ti ekipa dobije metlu nije dokazivanje. Posebno ne kada je Boston tako postavio igru da moze da zivi sa njegovim poenima jer je fokus odbrane bio KD i Kyrie koji su totalno neutralisani. Do titule treba da dobijes u plejofu 4 ekipe i minimum 16 meceva.

 

KCP je prevara od igraca, takvog ste vec imali prilike da gledate u Denveru a to je G. Harris. Eto takve ce biti i prozivke

Link to comment
Share on other sites

Ja i danas smatram da Heris nije prevara od igrača, on je sjajan igrač kada je zdrav, zbog toga je ove godine i dobio 26 miliona na 2 godine, a mnogi su ga očekivali da dođe da igra i za minimalac, lol

Znači da je pored svega i bio poželjan

KCP nije nešto mnogo bolji od Herisa, ali je njegova velika prednost što je stalno zdrav. Takođe, Heris je menjan za boljeg igrača, Gordona. Jedno od najboljih defanzivnih krila i ja sam bio oduševljen kako je igrao ovaj plej of.

 

Što se tiče Brauna, uništio je Klivlend u plej inu i zatim imao u plej ofu 14 ppg i 43% za 3. Hajde i da zanemarimo njegovo napadačko umeće, on kao igrač pruža širok spektar pozicija na kojima može igrati, od PG do PF. Ima neke organizacione sposobnosti, ume da spusti loptu na zemlju što će itekako biti bitno u plej of uslovima kada odbrana stisne. Takođe, jako je glup razlog da je bio dobar zato što su ovi neutralisani, zašto nije bio dobar onda Kari, bio je očajan. Taj prostor kada se nekome otvori ne mogu iskoristiti ni pojedini max igrači kao što je Tobajas Heris, koji je bio truba iako je imao Hardena i Embida pored sebe. Pored svega, Braun igra za bednih 6 milki, a Heris za 40, malo li je...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Barkley#34 said:

I Jokić je dobio metlu kao MVP pa to ništa ne govori o dometima ove ekipe.

Jokic je dokazan plejof igrac ,vodio je ekipu koja je bila zdrava do WCF. Jbg sto mu popadase saborci pa je sam isao protiv finalista Sunsa i prosle sezone sampiona.

2 minutes ago, Dracarys said:

Ja i danas smatram da Heris nije prevara od igrača, on je sjajan igrač kada je zdrav, zbog toga je ove godine i dobio 26 miliona na 2 godine, a mnogi su ga očekivali da dođe da igra i za minimalac, lol

Znači da je pored svega i bio poželjan

KCP nije nešto mnogo bolji od Herisa, ali je njegova velika prednost što je stalno zdrav. Takođe, Heris je menjan za boljeg igrača, Gordona. Jedno od najboljih defanzivnih krila i ja sam bio oduševljen kako je igrao ovaj plej of.

 

Što se tiče Brauna, uništio je Klivlend u plej inu i zatim imao u plej ofu 14 ppg i 43% za 3. Hajde i da zanemarimo njegovo napadačko umeće, on kao igrač pruža širok spektar pozicija na kojima može igrati, od PG do PF. Ima neke organizacione sposobnosti, ume da spusti loptu na zemlju što će itekako biti bitno u plej of uslovima kada odbrana stisne. Takođe, jako je glup razlog da je bio dobar zato što su ovi neutralisani, zašto nije bio dobar onda Kari, bio je očajan. Taj prostor kada se nekome otvori ne mogu iskoristiti ni pojedini max igrači kao što je Tobajas Heris, koji je bio truba iako je imao Hardena i Embida pored sebe. Pored svega, Braun igra za bednih 6 milki, a Heris za 40, malo li je...

I tebi je dokazivanje jedna plejof serija gdje mu je ekipa izgubila? Daj nek odigra nekoliko plejof serija pa da ga vidimo dal moze da zadrzi taj nivo kad se treneri spreme i za njega itd itd.

 

T. Harris je kesa od igraca. Otkud on u ovoj prici?

 

KCP nek se suta u dupe sto mu je Rich Paul manager. Zbog njega uzima ogromne novce i uzeo titulu jer je inace prevara.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Miki28 said:

Jokic je dokazan plejof igrac ,vodio je ekipu koja je bila zdrava do WCF. Jbg sto mu popadase saborci pa je sam isao protiv finalista Sunsa i prosle sezone sampiona.

I tebi je dokazivanje jedna plejof serija gdje mu je ekipa izgubila? Daj nek odigra nekoliko plejof serija pa da ga vidimo dal moze da zadrzi taj nivo kad se treneri spreme i za njega itd itd.

 

T. Harris je kesa od igraca. Otkud on u ovoj prici?

 

KCP nek se suta u dupe sto mu je Rich Paul manager. Zbog njega uzima ogromne novce i uzeo titulu jer je inace prevara.

Ja ne znam da li ima neka ekipa u ligi koja je spremna da pozatvara sve igrače, čak i igrače sa klupe kao što je Braun. Pored toliko napadačkih opcija Jokić-Džamal-MPJ, plus ostali koji vise oko trice. Negde će da pukne, a verujem da bi ekipe najmanje želele da im odbrana puca puca preko vodećeg tria Denvera. Zatvoriše ljudi Brauna, a pustiše Jokića slobodnog  :18:

 

Problem u Bruklinu je bio što Durent i Irving nisu bili na nivou, čak i kao takvi u svim utakmicama su relativno bili blizu pobeda, sem poslednje čini mi se. Prajm Jokić je bolji od sadašnjeg Durenta.

 

Tobajas je kao polazna tačka koliko je teško imati sa strane igrača koji neće da zakaže kada su ostali zaključani. Fila njega plaća 40 milki, a Denver Brauna 6. Na stranu što Nagetsi imaju dublju ekipu.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dracarys said:

Ja ne znam da li ima neka ekipa u ligi koja je spremna da pozatvara sve igrače, čak i igrače sa klupe kao što je Braun. Pored toliko napadačkih opcija Jokić-Džamal-MPJ, plus ostali koji vise oko trice. Negde će da pukne, a verujem da bi ekipe najmanje želele da im odbrana puca puca preko vodećeg tria Denvera. Zatvoriše ljudi Brauna, a pustiše Jokića slobodnog  :18:

 

Problem u Bruklinu je bio što Durent i Irving nisu bili na nivou, čak i kao takvi u svim utakmicama su relativno bili blizu pobeda, sem poslednje čini mi se. Prajm Jokić je bolji od sadašnjeg Durenta.

 

Tobajas je kao polazna tačka koliko je teško imati sa strane igrača koji neće da zakaže kada su ostali zaključani. Fila njega plaća 40 milki, a Denver Brauna 6. Na stranu što Nagetsi imaju dublju ekipu.

Jace ekipe jedva cekaju taj trio Jokic-Murray-MPJ jer ce da se goste preko njih. MPJ je jedna od najvecih rupa u odbrani koja je vidjena na NBA parketima.

Jel ti stvarno mislis da ce Gordon i KCP/Brown to da pokrpe?

 

Zanimljiva regulare ekipica koja ce da nabija brojke i da dobije po usima od jace ekipe u plejofu.

 

Kad pominjes T. Harrisa onda ga u Denveru pominji sa MPJ ili makar Gordonom a ne sa Brownom jer znas kako . Maxey>Brown. 2.7 miliona za brutalan output u odnosu na 6 miliona😉

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dracarys said:

Ja koliko se sećam, MPJ je sa Klipersima u bablu imao teške defanzivne klačeve, šibao blokade u poslednjim minutima plus trice peglao (dokaz i da ima ono među nogama). Ako je to najveća rupa, neka opet bude takva rupa u sledećem plej ofu. :bravo:

Nema problema. Sa njim nema ozbiljnog rezultata a i luksuz je koji Denver moze pretvoriti u sampionski potez.

Samo je potrebno napumpati munstatse u startu i uvaliti ga kao buducnost nekoj ekipi.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...