Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

2 hours ago, Chaos Is Me said:

Video sam da se Draymond na druš mrežama čak zahvaljivao javno Lebronu (nazvavši ga "my king") što mu je bio svat na svadbi. Ko bi rekao da tu ljubav cveta, Draymond mi deluje da bi upucao čoveka ako treba za pobedu svog tima.

Bićemo jaki na četvorci kao crna zemlja. Drej - King - Kuminga...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, freethrow said:

Bićemo jaki na četvorci kao crna zemlja. Drej - King - Kuminga...

Nesto morate da date za Lebrona. Wiggins i Moody nije dovoljno. Poole i pikovi.

 

Ali oazi, uz Lebrona dobijas jos 2, delgada i grofa. Zbog toga Lejkersi daju pik 1 runde, samo da se trsim te dvojice

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Cestitam Lakersima kao fransizi i @Miki28 @alpaka Bereta Sida kao njihovim cru fenovima na potpisivanju ovog ultra-povoljnog i sjajnog ugovora i produzenje na makar jos jednu godinu i eventualno jos jednu imanja Kinga. Na kraju ce imati sigurnih 6 a mozda i 7 sezona u Lakersima, vec je mecovao Majami po broju odigranih sezona. Nije mala stvar kad ti King tako dugo igra za fransizu, iz mnogo razloga je ovo posebno.

 

  Ciljevi za sledecu sezonu su prestici Karima, odmoriti se maksimalno, Davis takodje, dok je Kornjaca tu nema sampionskih ambicija, i eventualni ulazak u plejof bi bio uspeh, a sve preko toga ravno cudu, tako da bez pritiska. E vec 23/24 mozemo da pojurimo nekog kapitalca i da se nadamo da je King i dalje svemirac, Davis da je upoznao nekog dobrog doktora i idemo na all-in.

 

 Ugovorom sam vezan za Lakerse jos najmanje 2 godine, a u trecoj taj player option... Mada kad zagusti uvek mogu na neki trip to Florida, Matic i Sone ce mi rado otvoriti vrata bandwagona

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Haha, ti se nadas nepovlacenju Kingovom dresa u Lakersima ? Pa u kom ti svetu ti zivis, znalo se to povlacenje momenta kad je poneo svoju talente u Los Andjeles. Zar mislis da ce Lakersi propustiti priliku da poredjaju po dresovima sve najbolje strelce u istoriji kosarke ? 

 

 Inace, ne znam sto ne pokupimo Srudera kad se vec i javno nudio. Za minimalac ne moze bolji igrac, RW/Sruder kombinacija stvarno nije najsrecnija na pleju, sto se i videlo u Oklahomi, ali ja bih pre Sruderu dao veca ovlascenja i da bude treci igrac ekipe kakav god je, nego mutantu. Iz nekog razloga, ovom decku se niije otvorilo da postane dosta ozbiljnije ime, nego sto jeste. Siguran sam da ce da odigra odlicno na Evropskom recimo, i u FIBA kosarci je bio prilicno dominantan.. 

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, delgado said:

Haha, ti se nadas nepovlacenju Kingovom dresa u Lakersima ? Pa u kom ti svetu ti zivis, znalo se to povlacenje momenta kad je poneo svoju talente u Los Andjeles. Zar mislis da ce Lakersi propustiti priliku da poredjaju po dresovima sve najbolje strelce u istoriji kosarke ? 

Pa ako ne udje u plejof i ove sezone onda 1 titula nije nikakav ucinak imajuci u vidu ulaganja i da mu je saigrac Anthony Davis.

Link to comment
Share on other sites

Pa hajde za promenu malo da sastave playing tajma zajedno, pa da sudimo. Sa Davisom i RW dobija neki smisao, moze da se zalece i da mu nabacuje alejapove, a kamoli King. Saradnja njih dvojica je vrhunska od prvog dana, u odlicnim su odnosima i van terena i na njemu sto je jako bitno, ali poslednje dve sezone su se vise druzili off-court, nego na njemu. Jebiga, moramo uzeti kontekst kada razmatramo o ovome. Stephen dve sezone nije video plejofa, sto zbog sopstvenih povreda sto saigraca, i onda prosle sezone uzese titulu. I dalje smo eligible za trofej, ali ipak od 23/24 kad se ratosiljamo Wbrka, toga moras takodje biti svestan, i da se nadamo da ce GM Bron uloviti dobro pojacanje u toj sezoni i  idemo na all-in. 

 Za sad stvarno treba uzeti Sredera. Moze da ima impact barem kao Monk prosle sezone.

Link to comment
Share on other sites

lakersi sa ovim ugovorom jamesa ne mogu sledece sezone dovesti irvinga za max, kako sada stvari stoje. 

naravno uvek se nesto moze iskombinovati ili ako cap bude bas velik...ali trebace bas dosta toga da se poklopi. 

 

na kraju nisam ni siguran da bi james davis i irving + minimalci bila bolja opcija od james davis + dubina. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...