Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

4 minutes ago, gggggggg said:

 

ne znam sta je tu nejasno. ne zele ga izgubiti za nista i to je to. a trejd uvek mogu odraditi nakon sest meseci.

 

inace ako potpise offer sheet sa drugom ekipom, ne moze se praviti s&t.

Kome ce da ga uvaljaju za 6 meseci na ovolikom ugovoru kada ga sad niko nece?

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, LordOfTerror said:

 

Ali zbog cega bi Sunsi mecirali?! 

 

da li si ti realan s ovim pitanjem?

 

ko, pri zdravoj svesti, zeli da pokloni elitnog centra drugoj ekipi za dzabe? to ni sarver, jones ni monty williams ne bi uradili.

 

s druge strane, za aytona bi bilo bolje da zapali dalje jer ce ga vecina navijaca sunsa polivati govnima ako nema 30ppg i 20rpg u proseku. ono, shaq ili bust.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, stoudemire said:

 

da li si ti realan s ovim pitanjem?

 

ko, pri zdravoj svesti, zeli da pokloni elitnog centra drugoj ekipi za dzabe? to ni sarver, jones ni monty williams ne bi uradili.

 

s druge strane, za aytona bi bilo bolje da zapali dalje jer ce ga vecina navijaca sunsa polivati govnima ako nema 30ppg i 20rpg u proseku. ono, shaq ili bust.

 

Kako dzabe covece dobice 30+ miliona po sezoni, tromb u salery capu.

 

Taj isti sto ga nije potisao prosle godine za tolike novce, zasto bi to sada radili kada su usput popalili sve mostove?

Link to comment
Share on other sites

Just now, gggggggg said:

 

a ko kaze da ga niko nece?

 

u svakom slucaju, bice zainteresovanih u februaru sigurno. 

Pa da je neko zainterosavn trejd bi vec bio odradjen, takodje ne vidim ni jednu ponudu za njega. Evo San Antonio nema apsolutno nista i nije im zanimljiv Ayton na max ugovoru...

 

2 minutes ago, stoudemire said:

max ugovor koji mu moze ponuditi druga ekipa je manji od maxa koji mu moze ponuditi phoenix sad, tako da ako sunsi mecuju offer sheet dobri su nekoliko miliona manje po sezoni.

 

Super ako su sve ovo radili za nekoliko miliona po sezoni...

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, stoudemire said:

max ugovor koji mu moze ponuditi druga ekipa je manji od maxa koji mu moze ponuditi phoenix sad, tako da ako sunsi mecuju offer sheet dobri su nekoliko miliona manje po sezoni.

Druga ekipa mu može ponuditi max 4 godine i ako se ne varam onaj koeficijent anualnog rasta je manji mada nisam baš siguran u taj podatak.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, gggggggg said:

pa ko zna zasto nije doslo do trejda. ako bih nagadjao, rekao bih da je sve zbog duranta.

 

kasnije kada pocne sezona, sve ce biti mnogo jasnije.

 

Kako sada stvari stoje i trejd sa Durantom nema nikakve veze jer ga Bruklin ne zeli/ ne moze da ima u timu pored svih ostalih komplikacija od Simmonsa do hard capa...

 

Kad pocne sezona verovantno ce se pobiti svi posle 20 dana mozda u tom smislu jasnije.

 

Ako on pored svih veza menadzera jos uvek nije potpisao offer sheet barem kao neki vid iznude govori da ga ekipe cele jako malo. Kad neki Brunson nije bio na pijaci ni 1 minut vec su morali  pola familije da mu zaposle i pored onog groznog ugovora...

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Dracarys said:

Inače, moram da bacim komentar da nisam znao da ima toliko retardiranih ekipa koji neće da ponude max Ejtonu.

 

Pogotovo šuntavi Sparsi.

sačekajmo još Indianu za 2 dana a ako ne onda je dosta simptomatična odluka Sunsa da mu ne daju max. će biti da su dobro procijenilu tržišnu vrijednost. Mada mislim da jje Ayton komotno mogao pridstati na neki manji ugovor i nastupati za kontendera nego što će se ovako razvlačiti po rebuilding ekipama. moram priznati , prilično loša odluka njega skupa sa svojim agentom.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Dracarys said:

Pa mislim, ne mora da bude ni maksimalan ugovor, možda blizu maksimalnog, neki pokušaj, ali ni to. Imaće ga Sansi na konopcima za nekoliko dana, moraće da pristane na svaki ugovor koji mu se ponudi.

Ako dobro shvaćam regule, Ayton može pristati i na QO koji je 16+M te postati UFA sljedeće sezone s mogućnošću izbora naredbe sredine po volji i testiranja tržišta . Ali opet ako se ne zbudi i odigra maksimalno dobro sezonu može zaboraviti na neki lukrativni ugovor. To sve naravno pod uvjetom da mu nitko od preostalih timova ne ponudi offer sheet i da ne završi u trejdu za KD. Mislim da se je malo prešao u računici.Phoenix mu je nudio čini mi se 4 godine a on je inzistirao na 5 ako dobro pamtim. Bilo mu je to malo . E jbg care

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, bodo said:

Ako dobro shvaćam regule, Ayton može pristati i na QO koji je 16+M te postati UFA sljedeće sezone s mogućnošću izbora naredbe sredine po volji i testiranja tržišta . Ali opet ako se ne zbudi i odigra maksimalno dobro sezonu može zaboraviti na neki lukrativni ugovor. To sve naravno pod uvjetom da mu nitko od preostalih timova ne ponudi offer sheet i da ne završi u trejdu za KD. Mislim da se je malo prešao u računici.Phoenix mu je nudio čini mi se 4 godine a on je inzistirao na 5 ako dobro pamtim. Bilo mu je to malo . E jbg care

 

mislim da mu nista nisu ni ponudili prosle godine, moj bodo. moguce da su bili su zauzeti pregovorima s landryjem shametom.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, stoudemire said:

 

mislim da mu nista nisu ni ponudili prosle godine, moj bodo. moguce da su bili su zauzeti pregovorima s landryjem shametom.

Znaš da mi se čini da su zapeli pregovori oko dužine ugovora ali daleko od toga da mislim da je to bilo stvarno tako. Jako maglovito se sjećam i možda si u pravu .

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, stoudemire said:

 

 

Ovo je više komentar na tvit, eto ne razumem to podjebavanje koje se uputi igračima nakon ovakvih izjava. Ne smatram da će Gober Minesotu dovesti do finala, ali pozdravljam ovakav sportski stav i takmičarski duh. Šta je trebalo da kaže, došao sam da tankujemo sezonu i da krckam svoje milione?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, alpaka Bereta Sida said:

On nakon 2 NBA sezone gdje je u obje imao znacajnu minutazu prosto mora biti faktor u SL. Ako nastavi sa ovim bljedunjavim partijama ocito je da tu nesto ne stima. 

Moguće je da ima neki mentalni "blok", ali i to može da se popravi. Baš me zanima kako će da izgleda u repki.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...