Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

10 minutes ago, bodo said:

Nisam baš upoznat ali autor teksta je Dave King, ljubitelji Sunsa dobro znaju o kome je riječ. I guess da dobro vlada materijom i da valjda ne bi pisao stvari koje nemaju smisla. Ograđujem se od netočnih informacija. Iako obožavam NBA zaista nemam vremena ispratiti ta silna pravila. To su timovi ljudi koji se bave trejdovima i skoro jedna mini znanost.

 

Posto ne mogu u Bruklinu. Ne znam da li se nesto menja ako dodje do trejda ali sumnjam.

 

 

10 minutes ago, Dracarys said:

Kada upoređujete MekMenamina sa nekim likom iz garaže, to više govori o vama koliko znate o NBA.

 

 

Od bilo kojeg izvora vezanog za Lakerse si mi bitnija Lebronova usta ( Sauronova usta).

 

Koja pricaju otprilike istu pricu, da unutar organizacije ima jaka frakcija koja je protiv bilo kakvog daljeg zaduzivanja i vezivanja za Lebronove dugorocne zelje jer su uvereni da ce i on uskoro dici sidro...

Edited by LordOfTerror
Link to comment
Share on other sites

Ejton i Simons mogu zajedno, jer Ejton nije potpisao maksimalni ugovor prošle sezone, pred poslednju godinu ruki ugovora.  To se valjda ne računaju kao isti ugovori, pojma nemam.

13 minutes ago, LordOfTerror said:

Od bilo kojeg izvora vezanog za Lakerse si mi bitnija Lebronova usta ( Sauronova usta).

 

Koji pricaju otprilike istu pricu, da unutar organizacije ima jaka frakcija koja je protiv bilo kakvog daljeg zaduzivanja i vezivanja za Lebronove dugorocne zelje jer su uvereni da ce i on uskoro dici sidro...

Dobro, svi imamo svoje izvore, ipak MekMenamin je stabilan izvor koji ne baca hot tejkove tek tako. Da on to ne piše, ne bih ni pisao o tome.

 

Time što ne veruju da će Bron ostati, mogu onda lepo da se pozdrave sa ovom sezonom, on odšeta, pitanje je da li bi onda i Irving došao. AD-a trejduju i eto im sledećih 10-15 godine bez borbe za titulu. Borba za pikove i jakog Holmgrena koji razbija amatere.

 

 

 

 

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

Bukvalno cu tuziti ove twitter lazne insajdere Wojnakurca, Sharadiju ako na kraju ne dodje do zeljenog trejda

Jos kao pisu e mi tvrdimo pazar hocemo Seta Karija umesto Joe Harrisa, tu se lomi trejd

Za nanosenje dusevnog bola izazivanjem lazne nade, lobiranjem etc.

 

Prvo vest Irving kao moze da potpise za midlevel, u razgovorima je sa Bronom, to ti u startu deluje nemoguce i nerealno, ali ajde kao to je Irving. Posle kad ocekivano uzme PO jos nerealniji scenario da Netsi prihvate Vestbruka i jos pride daju Joe Harrisa/Karija, a onda prica utihne jer stvarno nema nikakve zdravorazumske logike koja bi to objasnila. Mogu ja da lazem sebe da kazem e Kajri je nezadovoljan, Vestbruku istice ugovor, dacemo pikove ali nema trika da neko zeli i na slici da vidi Rasela Vestbruka od GM-ova, trenera, igraca, fanova. Bilo je razocaravajucih sezona od strane svih, povreda i svega -> ali onaj experience ne bih nikome pozeleo. Takav lik i kad na basket dodje, ne znas da li je gore da igras sa njim u timu ili protiv njega, apsolutna kancercina! Zarobljeni smo jos jednu sezonu, a onda da se nadamo da LeBron ima snage da i u 40oj ozbiljnije povuce. Skip Bayless ga je poredio sa Brejdijem i u bio je u fazonu da ako neko moze da igra na visokom nivou i na samom kraju 30ih/pocetkom 40ih to je on. Za sad jedini u istoriji deluje kao eligible za tako nesto, jer mu nivo stvarno nije opao ni u Y19. Kad se pogleda lista max ppg-a u tim godinama, covek odskace duplo od prvog najveceg pratioca i uspeo je da ima 30+PPG! Jos na sve to jaki procenti, prakticno paket kao i svake sezone.

 

  On the other hand, ja sam stvarno zadovoljan ovim sitnim potpisima. Pocecu redom

--Damian Jones -> solidan u roli zamenskog C na 10-15min, pokupice neki otpadak, borice se, blokirace nekog, prikucace nesto --> neka Javale McGee rola

--Troy Brown Jr -> nisam previse gledao momka, ali mladost i odbrana je nesto zbog cega je doveden;

--Toskic -> sto kaze Fritra, energy guy koji ce da prikucava, katuje, juri skokove, igra odbranu, ne moze nikako da bude stetan ako se dobro dozira

--Luni IV -> secam se da je u fantaziju bio uvek solidan ubod sa FA ; Definitivno talentovan igrac koji ima svoje kvalitete da bude starter pobednice ekipe ili u nekoj roli 6og coveka

--Toma -> kod njega je zdravlje najveci upitnik kao i uvek, ali za minimalac moze da se isplati. Stretch-petica a opet masivan i jak da moze da pomogne Davisu u odbrani.

 

 Svidja mi se sto se izgleda opet okrecemo tom modelu igranja sa Davisom na 4, mozda uspe da ostane malo i citav. Teski centri iza njega, i generalno dobri defanzivci i hustle igraci. Videli smo da se kosarka ipak nije toliko promenila da sad moraju samo niske pokretne suterske petorke i microballovi da osvajaju --> Toronto 19 sa Siakamom/Ibakom/Gasolom, Lakersi 20 sa Davisom, DWightom, Geejem, pa onda Kee 21 Giannis, Portis, Lopez. Svakako je projekat dovodjenja propalih sutera(a nepostojecih defaznivaca) za minimalce propao, i svidja mi se da su minimalci i MLE utroseni na mlade igrace, jos uvek nedokazane ili se vracaju iz povreda, kojii ce svakako imati i zelje a i mogucnosti da makar grizu u odbrani... 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, LordOfTerror said:

Jel moze neko da mi objasni ovaj fenomen Wembanyame?

 

Jel on igrao neku utakmicu protiv USA klinaca i izdominirao ili nesto slicno?

 

Dok sam ga gledao prosle godine u EL zaista nisam imao predstavu da njega projektuju za neko cudo, mislio sam da je tu neki lutrijski pik ala Veseli svojevremeno.

 

Ali decko je imao katastrofalnu sezonu i pratkicno igrac manje kako kroci na teren...

 

Sta sam propustio pa ga porede sa Tim Duncanom? Tj. da ce biti jos bolji  🤣

Visoko se kotira zbog fizičkog profila, visok 220+, dugačak (raspon negde oko 240), veoma okretan i brz za svoju visinu, ima meku ruku, nije operisan od lopte. E sada, nije pokazao neki nivo košarkaške inteligencije kao što si oučio - da li je to zbog neiskustva ili nečeg drugog, ne znam. Igrač sa takvim fizičkim predispozicijama bi trebao biti bolji, iako je još poprilično lagan. Drugi, i po meni mnogo veći problem su povrede. Već je propustio nekoliko meseci ove sezone zbog raznih povreda, pitanje je kako će mu telo izdržati napor. Ne znam da li ima konstituciju da nabaci snagu tipa Gober ili Janis, čini mi se da će uvek biti slabašniji made je moguće da grešim. 

 

Videćemo kako će igrati ove sezone, ako ne napravi neki iskorak, siguran sam da neće biti neki generacijski igrač. Ali takođe sam siguran da će biti broj 1 na draftu sem ako ne doživi neku gadnu povredu, zbog same pojave ako ništa drugo.

 

 

Edited by Darko
Link to comment
Share on other sites

Izdominirao je  EP kadetsko pre tri godine kao i U19 SP prosle godine. Decko jeste mnogo talentovan ali ga ovi  sa  draftexpress-u  bas preteruje, najavljuju ga kao najboljeg prospekta  svih vremena😃 Meni su ti  frikovi od  preko 2020cm sa onakvom  cackalica gradjom uvek sumnjivi, tu je veliki rizik za  hronicnie   povrede, vidimo  na primeru Porzingisa, koji  je uvek povredjen.

Edited by Miki8
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki8 said:

Meni su ti  frikovi od  preko 2020cm sa onakvom  cackalica gradjom uvek sumnjivi, tu je veliki rizik za  hronicnie   povrede, vidimo  na primeru Porzingisa, koji  je uvek povredjen.

Dobro poređenje. Kada malo bolje razmislim, čak mu i igra podseća na Porzingisa (leđna tehnika skoro nepostojeća, izpaljivanje za 3). To mi je red flag, ili orange flag u najmanju ruku.

Link to comment
Share on other sites

Dobar potez, momak je definitivno spreman da uskoci u vecu ulogu

 

 

Restricted free agent Caleb Martin has agreed to a three-year, $20-plus million deal to return to the Miami Heat, sources tell

@TheAthletic

 

EDIT : Bledsoe je waiovan od strane Portlanda, eto zamene za Vestbruka 😛 

.

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

Zanima me kakve će promene da rade iz Majamija nakon izgubljenog ECF. Lauri više nije u prajmu, sledeće godine 37 puni, a razbija salary cap sa 30 milki. Robinson potpuno benčovan u plej ofu, a ima još 75/4 ugovor. Otišao im je bitan igrač Taker. Jedino je pozitivno što su produžili Oladipa. Džimi ulazi u sve ozbiljnije godine. Zaista je šteta za njih što nisu iskorili trenutak da dovedu trećeg opasnog igrača, možda bi postali i šampioni. Ovako su džaba protraćeni Batlerovi ozbiljni plej ofovi. Rekao bih i da je minimum TOP5 igrač ovog plej ofa. Kari-Janis-Dončić-Batler-Tejtum

 

Ako nešto ne smisle, u sledeću sezoni definitivno ulaze kao slabiji tim. Rekao bih ovaj put i slabiji od File. O Baksima da se ne govori.

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, LordOfTerror said:

Ova veprina je bila najbolji igrac i u finalu protiv Wembanyame 🤣🤣🤣

Mislim da je nedavno izdominirao neko svetsko za klince , tad sam ga prvi put gledao. Ekstremno visok bbiq i čini se da ima neki pobednički mentalitet.

Nisam ukačio je li draftovan i sa koje pozicije? Može da bude ili neki Jokić u smislu najveća krađa drafta ili legenda evro lige. Baš dobar igrač.

Link to comment
Share on other sites

Ulovili su ga ali bukvalno, nemoj zajebavati krece se kao ranjeni Dzo Vukosavljevic.

 

Holmgren mislim da nije dao ni 1 poen u drugom poluvremenu. Toliko je izgledao umorno kao da ce preminuti...

 

Najveca tregedija mi je kad shvatim da na ovu summer league ekipu dodaju SGA i Dorta i to je to...

 

Giddey se ove sprdao ali njegov sut je toliko kriminalan da je nebitno koji je level kosarke jer ne moze nista da pogodi van reketa.

 

Pokusevski- dzinovski kakilak.

 

Usmina Djeng uglavnom kampovao na trojci i nista nije pokazao.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Milos 3.14 said:

Mislim da je nedavno izdominirao neko svetsko za klince , tad sam ga prvi put gledao. Ekstremno visok bbiq i čini se da ima neki pobednički mentalitet.

Nisam ukačio je li draftovan i sa koje pozicije? Može da bude ili neki Jokić u smislu najveća krađa drafta ili legenda evro lige. Baš dobar igrač.

 

Ma nije ni draftovan. gde moze...

 

Mislim ima skila ali da neko bude ovako debeo i zapusten sa 20 godina...

 

Blize mi je da dozivi sudbina Caleba Swanigana nego da se dovede u red i postane profesionalac ako vec do sada nije ni probao. Ali stvarno greota...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...