Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

52 minutes ago, Nek grmi jako said:

Jedno je protiv polomljenog Embida i polupenzionera Hardena, a nešto sasvim drugo protiv Bostona.

 

Sa Bostonom se svi nekako smanje, i KD i Baksi, a evo sad i Majami. Smanjila se i publika, inače su prpošni a sad onako mlakušna atmosfera. Evo sad bez dvojice iz staztnih pet razvlače Hit na strani...

 

I prema dosad viđenom, Seltiksi mi liče na nekoga ko ide do kraja.

 

Kakvo džinksovanje. Najstrašnije. Od momenta kad sam postovao, Majami pravi seriju otprilike 70:3.

Edited by Nek grmi jako
Link to comment
Share on other sites

Theis u igri 13 minuta sa njim imaju +-  -18. Pa svi ostali u Bostonu sto su igrali 30+ minuta nemaju ni blizu toliki minus. Racunica je jasna. Al mora se isikanira Kornet po svaku cenu i kad nema Horforda i ranije Vilijamsa, i na kraju ce da ga ponizi da ga ubaci 2 minuta ako Majami ode na 15-20 razlike.

 

Mada ima Boston i dalje sanse po meni.

 

Kad se vraca Horford? I Smart?

Edited by 1945
Link to comment
Share on other sites

Jimmy održao javni čas košarke, 39 poena iz 17 šuteva! :Hail: :Hail: :Hail: :Hail: :Hail: :Hail:  :Hail:

Ipak na kraju 41 poen, uz 9 skokova, 5 asistencija, 4 ukradene i 3 rampe - to je previše i za superstar nivo! Igračina!!!! :Hail: :Hail::Hail: :Hail: :Hail: :Hail: :Hail:

Edited by Ječmendo
  • Like 8
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Zamalo da udje Kornet, ali vratise ga kad je Prici ubo tricu

Ote Jimmy loptu Priciju ko detetu ;D

Jos jedan masterpis od partije, sta reci za ovo sto igra Jimmy, nova 40+ partija uz neverovatnu ucinkovitost i odbranu, kompletan paket

 

Edited by delgado
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, uini said:

horford zaglavio trecu koronu od oktobra? prvi put na pocetku sezone, onda za novu godinu i sad. mora biti neki rekorder. 

Ne izgleda mi kao neki party boy ili orgijaš ali nikad se ne zna.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Darko said:

Ne izgleda mi kao neki party boy ili orgijaš ali nikad se ne zna.

 

ovo je iz septembra 2021, kada je cepao delta variant

 

A study just published in the journal Emerging Infectious Disease found that 36% of those who had had Covid-19 didn’t have antibodies against the severe acute respiratory syndrome coronavirus 2 (SARS-CoV-2) in their blood. That’s over a third, or more than the percentage of Americans who consider a hot dog to be a sandwich. :lol_2:

 

https://www.forbes.com/sites/brucelee/2021/09/05/36-of-those-who-had-covid-19-didnt-develop-antibodies-study-says/?sh=22b694375f60

 

bio sam ubeđen da je manji procenat 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, kojan said:

Koliko se uoci razlika u branjenju reketa u odnosu na milvoki, tejtum je ove ulaze mogao samo da sanja u prosloj seriji. Majami mora da zatvori reket, braunu i tejtumu je to forte

Ja baš mislim da je bolja varijanta zatvoriti perimetar, a Tejtumu je finiširanje oko obruča

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

ovo je iz septembra 2021, kada je cepao delta variant

 

A study just published in the journal Emerging Infectious Disease found that 36% of those who had had Covid-19 didn’t have antibodies against the severe acute respiratory syndrome coronavirus 2 (SARS-CoV-2) in their blood. That’s over a third, or more than the percentage of Americans who consider a hot dog to be a sandwich. :lol_2:

 

https://www.forbes.com/sites/brucelee/2021/09/05/36-of-those-who-had-covid-19-didnt-develop-antibodies-study-says/?sh=22b694375f60

 

bio sam ubeđen da je manji procenat 

Vidiš, da je partijao i orgijao kako treba ne bi sada izgubio antitela jer bi konstantno bio u bliskom dodiru sa virusom. Dobro, čovek se uči dok je živ. 

Edited by Darko
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Dracarys said:

Da su Kelti pametni, pa da odustanu od večerašnje utakmice, valjalo bi odmoriti sve igrače u rotaciji za game 2.

Zar ne rece da Majami treba da bude srecan ako uzme jednu, o kakvom odustajanju sad pricas?

 

Lazna zvijezda Batler skromnih 41-9-5-4-3

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Za mene nema dileme koja je talentovanija ekipa - to je Boston. Onakav raspad u trećoj četvrtini je teško objasniti, tu se tačno videlo koliko fali neki ballhandler, gubili su zeleni lopte kao na traci. Ne znam ko je ukrao talenat Whiteu, nije on ne znam šta ali deluje mi ovde kao da igra u pelenama. Brown se pojavio tek u četvrtoj, Jimmy ga je do tad urnisao i nadjačao. Ipak, džaba bi bila i takva njegova partija da se kao x faktor nije pojavio Vincent, koliko je to realno da bude konstanta - mislim da nije. Horforda je još i bilo moguće nadomestiti nekako (mada Theiss stvarno deluje inferiorno), ali Smarta nikako. Em bi bio primarni defanzivac na Butleru, em bi oslobodio Tatuma i Browna prevelikog driblanja pre nego što se akcija postavi (nisam nikad video da neko tako izgubi lopte prenoseći loptu preko pola). Ostajem pri stavu da Boston dobija ovu seriju i da im je trebao ovaj šamartm.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...