Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Well, he does play in Beehive State...

 

Ne izgleda strašno. Samo da ne dobije neki covid od pčela 😁 Gobert pčelar, sad sam sve čuo. Umesto lepo da drži neku pravu pravcatu egzotičnu karakondžulu za kućnog ljubimca, on se sa pčelama bahće 

Edited by Marko
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Miki28 said:

@delgado brate moj dobri, ko prolazi Bucksi-Celticsi? Red bi bio da u ECF bude okrsaj Bucks-Heat

 

 Vrlo tesko za prognozu, jos teze ako znamo da nema Middletona. Sto kaze lord mogu da iskoce Grayson i Bobisa + Konaton samo tako. Setimo se i prosle sezone kad su ostali bez Giannisa kako je Brookchina povukao i resio seriju. 

Link to comment
Share on other sites

Janis realno ima bas jaku argumentaciju da se smatra najboljim igračem današnjice, popriličan paradoks za ovu modernu, tricašku eru košarke, ali eto, stvarno surov lik.

 

Baksi meni deluju bas super, vidi se ta titula u portfoliu, imaju dovoljno rutine da ne prepuste potpunu kontrolu Seltiksima, kao što su to Netsi uradili. Doduse, bez Midltona, kao da Boston ima prednost.

 

što se konačnice ipak tiče, pričajte kasnije da ste ovde prvo procitali, ali ovo jednostavno mora biti godina Finiksa, mislim da je vreme da i matori drkoš uzme prsten : )

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, freethrow said:

Da li je realno da su Gobera izujedale pčele?

Poceo bagrem da cveta, pa pustio pcele. Zna Gober da je med od bagrema najskuplji, i da je tu lova, jbs basket. Easy money, bez znoja i krvi.

Edited by mr clutch
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dracarys said:

Nisam očekivao da će Buker biti dostupan odmah večeras. Sad da ne obnovi povredu bezveze, a imaju rezultat.

Pregrizo jezik 😁. Valjda nije toliko blesav da igra a nije dovoljno zaliječio. Riskira puno 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, DameTime said:

Preživeli smo plej of fazu kukanja kako Jokić nema dovoljno dobre saigrače

Nikola je postao prvi igrač u istoriji plej-ofa koji je svoju ekipu predvodio u poenima, skokovima, asistencijama, blokadama, ukradenim loptama i procentima šuta.

 

Sjajni saigrači, nema šta.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sta im radi Siakam ovo je pakao.

 

Bo Jack Horseman resio da igraju ceo mec zonu, ne igraju je nesto kvalitetno ali pali protiv ovih hibridnih postava gde ipak manjka suta pre svega zbog ove zmijolike bitange Ted Younga koji odigra 15 minuta u prvom poluvremenu zbog faulova Obi Kanobija.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Strašni Pelsi! :Hail: CP3 ima šut iz igre 4-4, Ayton 5-5, a Sunsi zaostaju 10 poena na poluvremenu. Ubijaju ih Pelikani na skoku i tu je čini se najslabija tačka u eventualnom šampionskom mozaiku Feniksa. Vidjećemo imaju li odgovor u drugom poluvremenu...

Link to comment
Share on other sites

Fala kurcu dragom da su zaigrali 3-2 , tj da su bili istrajniji sa tim gameplanom.
Predlozio sam to bas posle prethodnog meca.
 

30 minutes ago, delgado said:

Neko isproziva Deni Grina pre koji dan ovde... Spakovao 4 trice u prvom 😄 


Ja 😄

 

I ta kritika je urodila plodom 😄

 

Ajd' 4 trojke i nekako, ali jedna od te 4 u IP je bila step-back trojka, verovatno prva u karijeri. Sva aktuelna svetska desavanja poslednjih mesec-dva ukazuju na kraj sveta, ili bar drugi Hristov dolazak. Oba scenarija ce mi "obrisati" dugove i kredit, tako da sam ok s tim.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

@freethrow na rezultatima prognoze ne stoji mi moja prognoza za Dalas-Juta. Ako se secas zezanja, ja nisam hteo da menjam nista nakon Lukine povrede, jel moguce da kad si ponovo otkljucao, da se ponistio moj prvi unos? Stavio sam 4:2 za Dalas, ako moze da se unese naknadno u izbornoj komisiji. Fala vi. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Svaka cast ovim deckicima iz NO kako su borili :Hail:

 

Upropasti ih ovaj usrani dvokicmenjak i gde ga vrati u igru umesto Marshalla koji je ubijao, raga matora na 1:30 i +2 za Sunse izgubi zivu loptu posle nekog udvajanja i kontra za lagano kucanje.

 

A za sve ove Suns paranoike koji kukaju kako ih kradu, kakva faulcina Cp3-a u napadu za lakat nije sviranja na tih +4 razlike, blize hostile actu nego faulu u napadu i umesto da bude lopta za Pelikane , bacanja za Paula...

Edited by LordOfTerror
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, LordOfTerror said:

Svaka cast ovim deckicima iz NO kako su borili :Hail:

 

Upropasti ih ovaj usrani dvokicmenjak i gde ga vrati u igru umesto Marshalla koji je ubijao, raga matora na 1:30 i +2 za Sunse izgubi zivu loptu posle nekog udvajanja i kontra za lagano kucanje.

 

A za sve ove Suns paranoike koji kukaju kako ih kradu, kakva faulcina Cp3-a u napadu za lakat nije sviranja na tih +4 razlike, blize hostile actu nego faulu u napadu i umesto da bude lopta za Pelikane , bacanja za Paula...

Ajde skuliraj malo.osim što ti je vokabular frivolan još si i neobjektivan do boli

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...