Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

19 minutes ago, freethrow said:

neka mi neko kaže koji su sledeći parovi u smislu redosleda, ko ima prednost?

 

valjda se igra u kavalirsu & klipersu, tj oni su domaćini jer su bolje plasirani (izgubili tekmu za 7. mesto)

 

Friday, April 15
Hawks vs. Cavaliers, 7:30 p.m. (ESPN)
Pelicans vs. Clippers, 10 p.m. (TNT)

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Horium said:

Jedno pitanje za upucene.

 

Posto vise nemam zivaca da se drndam sa strimovima, koja je cena i procedura uzimanja leaguepass-a? Zahvaljujem unapred za bilo kakav info/savet.

12.000 godinu dana, ne znam imaju li paket za PO

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lepo je videti oldskul trpača Siđeja Makaluma kako radi svoju stvar. Tužno je videti Popa sa olupanom, predejvidrobinsovskom ekipom. Juče sam shvatio da kada sam počeo da pratim ligu da je bilo 23 ekipe... Zato me boli kičma. #Fucklife.

  • Like 2
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, freethrow said:

Tužno je videti Popa sa olupanom, predejvidrobinsovskom ekipom. 

 

ja zaista ne razumem zašto od odlaska čave ledenog oni tako strvinjaju u nekoj borbi za plejof, kada su lepo mogli do sada da uberu par relevantnih pikova i uđu već u mode mlade ekipe koju treba nadograditi sa par veterana da se takmiče, slično cavsima.

 

utrošili su 4 godine na borbu za odvaljivanje u prvoj rundi.

a svejedno kao i denver i većina lige, moraju da iskopaju nekog talenta da bi im došli relevantni FAs.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ne znam, valjda menadžment boli paja ili nema srca da otkači Popa, a ovog vozi neki vojničko-liberalni kodeks časti nemapredaje nemalukavstva igramosaonimštoimamo što u današnjoj ligi može da dovede taman tu gde jesu - do plejina. 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, freethrow said:

Ne znam, valjda menadžment boli paja ili nema srca da otkači Popa, a ovog vozi neki vojničko-liberalni kodeks časti nemapredaje nemalukavstva igramosaonimštoimamo što u današnjoj ligi može da dovede taman tu gde jesu - do plejina. 

 

 

ja razumem da nikome tamo ne trebaju serial sezone tankovanja (iako paradoksalno ove četiri sezone nisu u učinku puno različite) ali ciljano jednu-dve sezone, kao što su uostalom uradili i za duncana? ne sećam se da mu je tada smetao neki lični kodeks.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, DameTime said:

32 poena CJ-a 🙌

 

 

Bar neka mala satisfakcija nakon turbulentne i vjerujem razočaravajuće sezone tvojih ljubimaca. Drago mi je za njega. Doima se cool lik. A sada neka se Klipani dobro spreme jer bi se lako moglo desiti da ostanu bez PO. Prednost imaju u  visini i sigurno skoku. Vidim da je Graham upisao samo 7 minuta. To im je najslabija karika po meni. A imaju i trenera kojemu je bio mentor jedan od ponajboljih u ligi u ovom trenutku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, freethrow said:

Lepo je videti oldskul trpača Siđeja Makaluma kako radi svoju stvar. Tužno je videti Popa sa olupanom, predejvidrobinsovskom ekipom. Juče sam shvatio da kada sam počeo da pratim ligu da je bilo 23 ekipe... Zato me boli kičma. #Fucklife.

CJ-a gotivim inače, a pogotovo nakon one jedne analize Game of throne epizode. 

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, uini said:

 

ja razumem da nikome tamo ne trebaju serial sezone tankovanja (iako paradoksalno ove četiri sezone nisu u učinku puno različite) ali ciljano jednu-dve sezone, kao što su uostalom uradili i za duncana? ne sećam se da mu je tada smetao neki lični kodeks.

Tada nije bio ovo što je danas 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, freethrow said:

Lepo je videti oldskul trpača Siđeja Makaluma kako radi svoju stvar. Tužno je videti Popa sa olupanom, predejvidrobinsovskom ekipom. Juče sam shvatio da kada sam počeo da pratim ligu da je bilo 23 ekipe... Zato me boli kičma. #Fucklife.

 

CJ u plej inu > Portland u plej inu ❤️

 

8 minutes ago, Milos 3.14 said:

CJ-a gotivim inače, a pogotovo nakon one jedne analize Game of throne epizode. 

 

Ja ga baaaš gotivim nakon ovoga:

 

 

Edited by DameTime
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, freethrow said:

Tada nije bio ovo što je danas 🙂

 

čru. ali je postao ovo što je danas i zato što je dobio timija na tankatonu.

edit: nije to danas sigurica kao onomad ali niko ne može da me ubedi kako mu ne bi bilo drago da je dobio ovog mobleyja na draftu.

 

kaos lepo reče da ima tu tragova timija, ne samo u igri, već i u karakteru.

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sarlot sam poslednji put gledao prosle sezone u play inu, secam se da sam popizdeo sto ljudi sa onim zoomerskim smecem Lamelom nisu u stanju napad da odbrane.

 

I ostadoh dosledan da ih ne gledam  godinu dana do sinoc...

 

Imao sam utisak kao da gledam proslogodisnju reprizu doduse ovaj put shlu bili na boljoj strani 150', zadrzali su protivnika na 132.

 

Cirkuzant najbolji strelac standardno, valjda ce biti materijala za jedan jak  instagram video...

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Igrao sam na Sparse, očekivao sam da će nešto Pop da izmisli da pobedi Pelikane. Vreme mu je za penziju, nastala mu 74-a godina, Sparsi samo iz poštovanja prema njemu, neće da rasprodaju sve igrače i krenu u tank par godina, dok ne iščupaju par tinejdžera koji obećavaju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Chaos Is Me said:

Čini mi se da su Spursi sinoćnjim porazom sebi obezbedili barem 5 mesta bolji pik na draftu. Ionako ne bi imali neke šanse protiv Clippersa.

Zašto  si tako siguran da će to biti Clippersi a ne Pelsi?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bodo said:

Zašto  si tako siguran da će to biti Clippersi a ne Pelsi?

 

u jednoj tekmi je sve moguće, zato je meni ovaj playin totalna negacija regularne sezone i basketaške logike

minesota i lac imaju 10 odnosno 6 pobeda više i sada se bore za mesto koje su već uzeli tokom sezone.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Instinkt said:

 

Zato što su već igrali protiv Pelikana :v

da u pravu si ja sam već u duelu između Pelikana i Klipana. uvijek one step ahead. apropo te tekme mišljenja sam da bi ih Pelsi mogli dobiti.

11 minutes ago, uini said:

 

u jednoj tekmi je sve moguće, zato je meni ovaj playin totalna negacija regularne sezone i basketaške logike

minesota i lac imaju 10 odnosno 6 pobeda više i sada se bore za mesto koje su već uzeli tokom sezone.

slažem se .po meni nije bilo potrebe za tim ove sezone. ne znam samo jel' to postaje praksa going forward ili je to samo još ovu sezonu.

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

Zbog plej ina je prvobitno trebalo biti zanimljivija regularna sezona, a dobijen je suprotan efekat. Regularna sezona je sve manje zanimljivija i svi čekaju plej of, glavni igrači se mnogo više odmaraju, kasnije vraćaju zbog povreda itd. Mnogo se opuštenije igra i zato sam ubedjivo najmanje ispratio utakmica tokom regularne sezone u poslednjih x godina. 

 

Ako je to recimo cena da dočekamo više zdravih igrača u plej ofu, onda je ok.

Edited by Dracarys
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, uini said:

 

u jednoj tekmi je sve moguće, zato je meni ovaj playin totalna negacija regularne sezone i basketaške logike

minesota i lac imaju 10 odnosno 6 pobeda više i sada se bore za mesto koje su već uzeli tokom sezone.

S druge strane, na istoku su svi kandidati za plej-in bili izjednačeni do samog kraja, pa je korektno dati šansu svima da u međusobnom duelu odluče ko prolazi.

 

Pritom, nije samo jedna utakmica. Oni koji su bili na sedmom i osmom mestu imaju dve šanse za upad.

 

Meni je ova opcija bolja u odnosu na ono kad sa 44-45 pobeda osvojiš Top9 nagradu za umetnički utisak.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...