Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

4 hours ago, freethrow said:

@delgado je l ti i ja sledeće sezoneTM navijamo za istu ekipu, šta se priča?

 

Covek je samo rekao ono sto svi znamo - da bi mu Steph bio najidealniji saigrac ikad (a kome i ne bi). Steph odgovorio u fazonu "Svet je lep kada sanjamo" 😄

Inace, slazem se sa tobom da je liga ozbiljno napredovala --> sada ni tandemi LBJ+AD+(RW) ili KD + Irving/Harden ili sad npr Embid+Harden ne garantuju ni plejof, ni prolaske prve runde ako ostatak rostera nije adekvatno jak, vazan je kvalitet i 3. i 4. i 5. i 6. igraca...  I bencha, pa tako udruzeni superstarovi mnogo lako mogu da dozive fijasko. 

 

  Na tome gradim optimizam kad je Majami u pitanju, kad vec pominjes Herroa ozbiljan je all-star materijal, Spo bi trebao vec od sl. sezone da ga ubaci kao startera, bar da mu ukaze postovanje posto bukvalno izmislja poene u napadu. Steta sto Majami nije uspeo da zadrzi i Crowdera, vredeo bi im zesce na PF-u kao starter, Taker ce dati sve od sebe, ali bio je vazan Cro u bubble naletu Majamija. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Drago mi je da su Cavsi uspeli da prenesu svoj stil igre uspešno i na ovu utakmicu, veoma jednostavna a efektivna košarka koju je moguće igrati zbog Garlanda pre svega.

 

Netsi standardno pokazuju znake slabosti kada stane šut, zdrav Allen je ovde vrlo lako mogao da znači pobedu za Cavse.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Odmah Klipersi pokazuju koliko su neugodna i namazana ekipa. KAT se neće usrećiti sa ovim kampovanjem na trojci, mora da ide pod koš i da proba da odigra čvrsto jednom u životu inače ništa od njih.

Link to comment
Share on other sites

i pomislio sam da bi minesota ovo mogla da dobije kada je predvodnik idiotizma i vojvoda od gluposti izašao sa 6 faulova

 

dobra je minesota ekipa, fali im pameti ali ni clippersi tu ne sijaju. posle se kao ne isplati tankovati; isplati se ako povremeno dobiješ prvog pika na dobrom draftu hehe

Link to comment
Share on other sites

Užasna tekma, ja tipovao protiv Sote kad sam video da sude Foster i Maloj, ali ovog puta je ispalo dobro što su našutirali Karla Antonija iz igre. Opet je ispao jaje. Zato je Ante veliki, a D-Lo realno okrenuo utakmicu. Teško mi je i da prevalim ovo preko tastature, ali eto koliko njima znači budaletina Beverli. Bez njega, ovo bi bilo 15 razlike za Klipane. 

Edited by zorex
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...