Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

14 minutes ago, bodo said:

Kapim da si to napisala u šaljivom tonu kako bimo tu rekli bez kativerije. Ali da li je ovo primjereno ponašanje jednog sportiste. Čemu omalovažavanje i ponižavanje protivnika na terenu. Da se kapimo ja bim ovako reagirao i da je to učinio bilo koji igrač Sunsa ili da je na njihovom mjestu bilo koja druga ekipa. Book je bukvalno kiptio od bijesa u sebi a bogami i ostatak ekipe. A posebno mi je drago što je KAT kažnjen nakon ovog time što se više do kraja nije sastavio sa loptom pa neka dobro razmisli drugi put kako i šta. Meni kao bivšem sportisti ovo je naprosto neprihvatljivo i baš ono fuj. I da se za kraj još jednom ponovim, ne bitno od koga to proizlazi. Ja znam da ni naši nisu cvečke ali ovo baš prelazi donje  granice pristojnog ponašanja.


Sve ok, jesam se malo našalila. 😄 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije Towns uradio nista toliko strasno. Jeste paorski generalno, ali i on je prosao kroz svasta u poslednje vreme i mozda mu je samo trebalo da se isprazni na neki nacin... Osim sto je unclassy, takvo ponasanje nikog ne ugrozava, za razliku od recimo nove Beverlyeve epizode. Stvarno ne znam kako tom manijaku do sad neko nije otvorio lobanju... Jos se pise kako je dao pecat Soti, gradi kulturu blah blah. Takvim pacijentima nije mesto u profi kosarci i tacka. Dot. Punto.

  • Like 8
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Nije Towns uradio nista toliko strasno. Jeste paorski generalno, ali i on je prosao kroz svasta u poslednje vreme i mozda mu je samo trebalo da se isprazni na neki nacin... Osim sto je unclassy, takvo ponasanje nikog ne ugrozava, za razliku od recimo nove Beverlyeve epizode. Stvarno ne znam kako tom manijaku do sad neko nije otvorio lobanju... Jos se pise kako je dao pecat Soti, gradi kulturu blah blah. Takvim pacijentima nije mesto u profi kosarci i tacka. Dot. Punto.

Pa šta se nije ispraznio pre neki dan utrpavsi 60. Na taj način se dokazuješ i ostvaruješ u sportu . Vrhunskom izvedbom a ne seljačkim ponašanjem. Crowder je sve samo ne cvecka ali ovaj put ničim izazvan prvo mu je nakon postera pokazao da mu nije ni do koljena da bi kulminiralo onim grotesknim aplaudiranjem i aluzijom kako nije normalan. Čemu to , pitam se? A o Beverlyju radije ne bih trošio riječi i svoju dobru energiju. O njemu je ionako sve inherentno,  rečeno na ovom forumu.

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Za Beverlija nema šta više da se priča, nije on high skilled košarkaš koji pored toga ima u arsenalu i trash talk kako bi uzdrmao protivnika (pr. MJ, Kobe, Wilt etc), nego klasičan šaban koji nedostatak BB skilla nadomešćuje prljavom igrom i prozivanjem. 

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, gggggggg said:

nemojmo se sada pretvarati da u sunsima nema sabana i sabanadije.

 

 

Treba li da se samokvotujem? Pa ti kao navijač LAC biš trebao dobro znat o šabanstvu vašeg bivših i sadašnjih igrača.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, DameTime said:

Za Beverlija nema šta više da se priča, nije on high skilled košarkaš koji pored toga ima u arsenalu i trash talk kako bi uzdrmao protivnika (pr. MJ, Kobe, Wilt etc), nego klasičan šaban koji nedostatak BB skilla nadomešćuje prljavom igrom i prozivanjem. 

 

PBav radi ono što zna da radi, i to odlično. Basically he does everything but hoop

Meni ne smeta iskreno, ja sam bio fan Pistonsa 😄

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Instinkt said:

 

PBav radi ono što zna da radi, i to odlično. Basically he does everything but hoop

Meni ne smeta iskreno, ja sam bio fan Pistonsa 😄

 

Sve ok ko voli, ja nisam fan, mada rekla bih da su njegovi "pandani" iz Pistonsa bili ujedno i bolji košarkaši. Opet, ja tu pravim razliku. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Don Radonja said:

To ti pricas za CP3? 😛 😛 😛

Da između ostalih i njega. Kao igraču svaka čast. Van toga ne odobravam njegovo ponašanje na terenu. Meni bi bio primjer uzornog sportiste  Kal. Al to sam ja.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DameTime said:

 

Sve ok ko voli, ja nisam fan, mada rekla bih da su njegovi "pandani" iz Pistonsa bili ujedno i bolji košarkaši. Opet, ja tu pravim razliku. 

 

Treba poštovati njegovu karijeru, 9 godina pegla NBA i to zaobilaznim putem kroz Evropu. A i ne može svako da bude Steph, svakoj ekipi treba jedan PB

Kapiram što ga ne vole, ali baš se previše drami generalno. Tauns sprdao Kraudera, moš misliti 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, bodo said:

Treba li da se samokvotujem? Pa ti kao navijač LAC biš trebao dobro znat o šabanstvu vašeg bivših i sadašnjih igrača.

 

Nema veze on sa Klipersima, tip je navijaca koji je slican LeBronovcima samo je fleksibilniji po pitanju izbora kosarkasa i u vecini situacija navijace za big market timove zato sto tamo zavrse najvece zvezde samo ce zaobilaziti Lejkerse i Nikse koji su mejnstrim.

 

5 minutes ago, Instinkt said:

 

PBav radi ono što zna da radi, i to odlično. Basically he does everything but hoop

Meni ne smeta iskreno, ja sam bio fan Pistonsa 😄

 

 

Budi brzi od drugih i vrati se sto pre, kako ne bi upao u bandwagon.:default_coffee:

 

Ponovo ce da bude krljacine sa Klivlendom.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Instinkt said:

 

Treba poštovati njegovu karijeru, 9 godina pegla NBA i to zaobilaznim putem kroz Evropu. A i ne može svako da bude Steph, svakoj ekipi treba jedan PB

Kapiram što ga ne vole, ali baš se previše drami generalno. Tauns sprdao Kraudera, moš misliti 😄

 

Pa imala bih više poštovanja da karijeru ne gradi na skandaloznim ispadima. Again, sve ok, nisu svi Stef, Janis, Jokić, ali ne treba ni da budeš šaban koji ide na najgore. Ima još igrača koji odrađuju taj "prljavi posao" no za sve postoje stanice i granice.

 

Za Taunsa se slažem, bezveze je potez ali svakako ne zaslužuje visok nivo drame.

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, bodo said:

Treba li da se samokvotujem? Pa ti kao navijač LAC biš trebao dobro znat o šabanstvu vašeg bivših i sadašnjih igrača.

 

poenta je da u svakoj ekipi na svakoj utakmici se moze naci ovakvo neko sabanisanje. eno durant pre neki dan isto uradio kao karl towns pa se nije dizala buka.

 

 

24 minutes ago, Ta'veren said:

 

Nema veze on sa Klipersima, tip je navijaca koji je slican LeBronovcima samo je fleksibilniji po pitanju izbora kosarkasa i u vecini situacija navijace za big market timove zato sto tamo zavrse najvece zvezde samo ce zaobilaziti Lejkerse i Nikse koji su mejnstrim.

 

wtff

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, gggggggg said:

 

poenta je da u svakoj ekipi na svakoj utakmici se moze naci ovakvo neko sabanisanje. eno durant pre neki dan isto uradio kao karl towns pa se nije dizala buka.

 

 

 

 

Slažem se. A može li se na ovom forumu artikulirati nešto što se ne smatra sportskim duhom pa bez obzira tko je akter, što sam i naglasio .  To nije drama samo ukazivanje na anomaliju. Meni je dovoljna satisfakcija sama činjenica da su Sunsi dobili taj meč. Mogu misliti kako li se samo sami igrači osjećaju. Dobar moral booster za večerašnji duel sa Đokerom.

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

i meni je satisfakcija sto su sunsi dobili jer ovako simpaticni vukovi zaostaju malo vise za denverom. simpaticno je bilo sto su stavili onaj tvit (koji je usledio nakon poraza denvera a ne njihove pobede, sto je isto wtf), pa odmah usledilo dva poraza.

kao da nisu nista naucili iz ove lekcije:

 

 

 

 

 

harden se povredio juce.

 

a sto se tice miamija, stvarno jos nisam video jednog trenera da ovako ispizdi na svoju najvecu zvezdu. iako generalno mislim da ovo nije nista strasno, ali dva poraza od druge postave sixersa i dubsa mora da boli.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...