Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

9 hours ago, delgado said:

Red je da se pogura jedan RW-Lillard trejd, evo Blazersi imaju novu zvezdu i startnog pleja Anfernee Simonsa, a RW moze da bude dobra energija s klupe njega i CJ-a.. Red je da se liga iskupi za ono sto je uradila Lakersima 2011. godine kada nije prosao trejd za CP3 je l da @Miki28 ... Plus nas godinama pljackaju Zubac za Musaku i dzak krompira, Clarkson i Larry Nance u CLE za IT-a , Fraja i pika, a evo vodimo sada kako igraju i Clarkson i Larry (nasli svoje korisno mesto u ligi) dok se IT ugasio i videlo se to..  

 

 Ako ne moze Lillard, daj John Walla. Da krenemo u tank za sto boljeg pika kao trade chip dogodine 😄 

 

Dame bi svakako bio bolji fit za igru sa Lebronom i Dejvisom, i veruj da je on bio prva želja tvog Kinga. 😛 Ali se nešto pitala i druga strana. 

 

Meni je drago da je Simons dobio priliku da pokaže koliko vredi, iako je žalosno što je Dame morao ozbiljno da bude povređen da bi se tako nešto desilo, ali tako to obično i biva.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Miki28 said:

Ali zato ga redovno stavljaju u pricu, koga bi da uzme poslednji sut? Uzeo bih jedno 10 trenutnih igraca prije njega

 

Svaka cast na majstorstvu ali je poceo opasno iritirati, bar mene.

 

Jer se priča u kontekstu ekipe, odnosno u većini slučajeva postoji taj narativ da se poslednja akcija crta za najboljeg igrača iste.

 

Inače mislim da svi ovde znamo da Stef, bez obzira na sve majstorstvo u ovoj igri, nikad nije bio clutch igrač. I to je skroz okej, ni nema mnogo takvih igrača. 😄 Ne znam zašto vas iritira baš sad, on je uvek imao te showtime momente, žvakanje one gume i sl.

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Miki28 said:

Ali zato ga redovno stavljaju u pricu, koga bi da uzme poslednji sut? Uzeo bih jedno 10 trenutnih igraca prije njega

 

Svaka cast na majstorstvu ali je poceo opasno iritirati, bar mene.

 

i ja sam vazda bio svestan da nije neki clutcher ali bih svejedno pre njega birao isključivo duranta, jokića i čavu ledenog. možda luku.

jednostavno su ti sa njim vrlo dobre šanse da poslednji šut uđe. 

 

naravno, uvek sam pre za igrače koji su i visoki, osim što su opasni šuteri pa ne moraju da imaju neku relativno čistu pozicciju nego se samo dignu odnekud.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

i ja sam vazda bio svestan da nije neki clutcher ali bih svejedno pre njega birao isključivo duranta, jokića i čavu ledenog. možda luku.

jednostavno su ti sa njim vrlo dobre šanse da poslednji šut uđe. 

 

naravno, uvek sam pre za igrače koji su i visoki, osim što su opasni šuteri pa ne moraju da imaju neku relativno čistu pozicciju nego se samo dignu odnekud.

KD, Kawhi, Jokic, Lillard, Lebron, Kyrie, Jimmy, Derozan a mislim da bih uzeo i Luku, PG13 i CP3 prije Stepha.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Tja, fenovi imaju problem sa prihvatanjem činjenica o omiljenim igračima. Statistika pokazuje jasno da Stef nije baš neki klač plejer bio do sada u karijeri, pa i u plej ofu nije baš dizao igru na nivo iznad regularne sezone, ali to ne umanjuje njegovu veličinu. Čovek je najbolji šuter svih vremena i to je, mislim, sasvim dovoljno. 

Npr. MJ definitivno nije bio fenomenalan trojkaš, ali je bez sumnje GOAT i pored toga. 

Svaki pleja ima neke mane i tako mora biti. Pritom, Stef može i da promeni taj narativ u ostatku karijere, nije nemoguće - ni LeBron nije klač bio od početka, barem koliko se sećam, mislim da je godinama češće promašivao poslednje šuteve, ili je čak izbegavao da šutira i umesto toga dodavao u to vreme boljim šuterima da završe. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, freethrow said:

Ja mu ne bih ni dao da igra basket, realno. Da mu otac i brat nisu ozbiljni košarkaši i da mu sestra ne juri vezu preko DOka Riversa, radio bi on meni na pumpi u Akronu i žvaćkao kašičicu od kapućina a ne one pederske gume žvalavio...

I kakve to veze ima sa time da li je more clutch od pobrojanih igraca?

Nemoj biti ko uvrijedjena mlada sto se ne klanjaju svi tom tvom bozanstvu😀 nije zabranjeno ne gotiviti ga.

Edited by Miki28
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

@freethrow hoces da kazes da Jimmy Buckets nema game winnera? Iz glave mogu da se sjetim bar 4 buzzer beatera.

Mozda sam pretjerao sa PG13 ali Jimmy je real deal u clutchu.

 

Derozan samo ove sezone ima 3, kroz karijeru sigurno 10tak. Ima 2 buzzer beatera u b2b.

 

Sto se tice game winnera, zaboravio sam dvojicu iz Lejkersa, Melo i Russ. Pricam kroz karijeru, Melo ima sigurno 10tak game winnera.

 

Svakako da bih prije uzeo Kawhija, KD, Lillarda, Jokica, Lebrona, Derozana da uzmu taj zadnji sut nego Stepha, jbg.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Miki28 said:

Sto se tice game winnera, zaboravio sam dvojicu iz Lejkersa, Melo i Russ. Pricam kroz karijeru, Melo ima sigurno 10tak game winnera.

 

evo ja kao melov hroničar & svedok, odmah da ti kažem kako ovih "buzzer beatera" ima tipa jedan ili dva. pitanje i da li toliko.

neka tekma nebitna protiv bullsa a i to nije buzzer beater

 

nije ni važno, game winner svakako nije buzzer beater (što je steph sada prvi put uradio u karijeri)

 

jr smith ima makar dva buzzer beatera u knicksima u istoj sezoni, jaka stvar.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...