Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Sinoć se takođe dobro videlo zašto je Gobert još uvek najcenjenije drvo u ligi, ispred mladih jablanova poput Allena koji tek treba da dožive svoj prajm. Kad je bilo stani pani proterao je sve iz reketa i Cavsi su se sveli na hero ball šuteve, što nije njihova igra. Takođe, sve dok je njegov napadački usage rate pod kontrolom (a mogao biti i malko veći čisto da mu dodatno nahrane ego i boostuju ga za još žešću odbranu) Jazz ima idealnu kompoziciju za modernu košarku. Conley je u znatno boljem stanju i formi nego lani, Gay je bolji od svega što su imali prošle sezone van udarnih 6 igrača - jasno je da u dobroj meri moraju da žive i umru sa Mitchellovim i Clarksonovim 1 na 5 sumanutim pokušajima ali u ovakvoj ligi gde nema jasnog contendera možda bi konačno mogli da odu do kraja. 

 

Što se Cavsa tiče, u tandemu Mobley - Garland zaista deluje da imaju svetlu budućnost, tu bih ubrojao i Allena ali čak i on je zamenjiv ako se utvrdi da je Mobley korisniji na 5 nego na 4. Uz nekoliko dobrih veterana i neko suvislo rešenje na SF (Okoro je previše napadački netalentovan), to je ekipa koja će se dosta toga pitati u ligi u narednih 10 godina. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Chaos Is Me said:

 Conley je u znatno boljem stanju i formi nego lani

 

nije conley slučajno išao prošle sezone na allstar, igrao je odličnu sezonu. onda je počeo da ga muči hamstring, iako su ga odmarali na 90% b2b tekmi i doviđenja.

to je pogotovo zajebano kada krene plej of, pošto nema više planskih odmaranja a svaka tekma se igra na maksimumu obrtaja. voleo bih da izdrži ove sezone, pošto mi je jako gotivan igrač ali bi me to ujedno i jako iznenadilo.

Link to comment
Share on other sites

Tesko da je tek usao u prajm, s obzirom na stil igre, njemu A igra traje najvise jos 3 godine. Igraci koji se pretezno oslanjaju na fizicke sposobnosti mnogo ranije trpe decline, kao recimo Vestbruk. Nekad je bio pristojan u odbrani, danas je rupetina.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Darko said:

A ko je FMVP ako nije Janis?

Kad mora da se crta, aludirao je na to da je moj post o westbricku

8 minutes ago, AgroLaki said:

Svakako zbog stila igre Jokic moze da ocekuje dužu karijeru na visokoj produktivnosti pa da vidimo da li može da pretekne Janisa.

Moze, ali je kod njega upitna zelja.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Miki28 said:

@delgado posto pratim Lejkerse, sutra su sa zelenim pa cu biti prinudjen da vidim i njemacku prevaru. 

Jesi naucio kako se navija protiv Lejkersa a za Boston? Dobro to spremi za sutra, nemoj da razocaras😀

 

 Bicu jako srecan sutra ujutru kad se probudim pred mrtvi pos'o ako vidim da smo pobedili. 
 Ne sumnjam ni da cu se buditi u toku noci da proveravam rezultat. Sto ne menja cinjenicu da Sruder ove sezone ima neke tako brutalno dobre i efikasnije partije koje RW moze jedino da postavi na trening scrimmage-ima. Sve vreme me jede iznutra cinjenica da bi u trenutnoj konstelaciji snaga u ligi proslogodisnji tim Lakersa bio ozbiljan favorit i da bi se utakmice u regularnoj sezoni resavale dobrom odbranom i uigranim sistemom. Tuzan sam brate, bez ikakve nade za ovaj tim, a Kingovo polako prolazi, moras me razumeti... Mnogi razmisljaju o zivotu posle smrti, ja razmisljam o zivotu posle Kingove penzije, sto se mene tice tu moze da stoji i znak jednakosti . . . 

  • Love 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

Nauspjesni svakako ali i najbolji👍

Mozes ti da ga ne volis ali cinjenice to govore, em igra na obje strane parketa, em statsi, em priznanja. Fenomenalan je.

😆Pa kako si ti zakljucio da ga ne volim?Pasivna agresija je medju prvim naznakama slabih argumenata.

Mislim da zanemarujes trenutni trenutak o kom i ti i ja govorimo a Jokic je definitivno trenutno bolji igrac tj ove i prosle sezone,tu cak nema prostora za diskusiju.To je ta diskusija kod amera ko je "greater" a ko je "better" player,prvo se odnosi i na karijeru/dostignuca i mozda i winnig mentality a drugo na suvu igru.

Janis ima veci greatness,legacy kako hoces ali niposto nije trenutno bolji igrac od Jokica.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nadam se da će protiv Orlanda Ker moći da se snađe bez Karija. Loše igre su posledice preterane minutaže, a to je poslednja stvar koja nam je potreban u ovom trenutku. Napravljena je brljotina protiv San Antonija i najgluplje bi bilo sada se vaditi sa dodatnim oslanjanjem na Stefena. Hoćemo Pejtona, hoćemo Kumingu, hoćemo fucking Bjelicu. Goldenstejte jedini mi za tebe živimo smo tebe volimo i tako dalje.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 12/5/2021 at 8:01 PM, Miki28 said:

Kakve veze ima bankovni racun sa ovim? Decko placa ozbiljne penale sto ne igra ove sezone.

 

Svakako da pored Dame treba da se trejduje i CJ i kao sto rekoh da odu u rebuild.

Ali ovo je kraljevska verzija egomanijaka. Takvih nema u ligi.

 

I dalje ne bih išla u rebild i trejdovala Dejmijana, ali CJ-a bih sigurno. I uzela Simonsa za njega gotovo bez razmišljanja. Ali se ne pitam ja. 🙂 Taj dečko dobija ogroman hejt, delom je zaslužen jer ima svoje bubice, ali mnogo manje nego recimo ravnozemljaš Irving i(li) Durent koji se obračunava po Tviteru sa lažnim nalozima, u to sam sigurna. I zaboravlja se, ili konvencionalno izostavlja iz priče, krajnje govnarsko ponašanje Embiida i Riversa nakon ispadanja od Atlante.

 

 

 

 

 

🙂 

Edited by DameTIme
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, UDresuKvinsiMilera said:

Janis ima veci greatness,legacy kako hoces ali niposto nije trenutno bolji igrac od Jokica, kao sto ni Jokic trenutno nije bolji igrac od na primer Stefa Karija. 

 

I fixed it for you. 🙂 I apsolutno je nebitno da li su igrači sa Balkana ili ne... Ako hoćeš "suvu igru" lepo gledaj klince kako pikaju basket ispred zgrade. Koja je poenta biti u NBA ako ne izgraditi taj winning mentality i imati legacy koji uključuje nešto više od najbolje individualne statistike u sopstvenom timu? 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...