Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

2 minutes ago, KfJ said:

 

Da sacuvamo ovaj info i da proverimo koja ce to ekipa na kraju sledece sezone da zaigra u play inu

Kao neko ko ne ucestvuje u dnevnim debatama i nije ni PRO LAL ni ANTI LAL fan imam da kazem sledece:

 

1) ova skupina je na povredu AD od najgore ekipe lige

 

2) sa zdravim AD i Lebronom plejin je realnost. Nista preko toga zaista

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, bosMan_jr said:

Kao neko ko ne ucestvuje u dnevnim debatama i nije ni PRO LAL ni ANTI LAL fan imam da kazem sledece:

 

1) ova skupina je na povredu AD od najgore ekipe lige

 

2) sa zdravim AD i Lebronom plejin je realnost. Nista preko toga zaista

 

 

Imam te u mojoj crnoj svesci kao Laker hater od ranije😀

 

Tesko da bi bili gori od Hjustona i Okc.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, AgroLaki said:

Biće borba ljuta, ali sve ispod LAL i gore pobrojanih ekipa vodi ka selidbi ekipe iz Sakramenta.

I red bi bio da vas presele, od 1985 ste tu i vrijedno pomena su 2 sezone prije 2 decenije. Ovo ostalo za zaborav, svaka ekipa padne ali se i vrati ali vi ste crna ovca Nba lige, ni Knicksi nisu toliko ocajni.

 

Da ne misle ljudi pogresno, ovo je bila mala prozivka. Naravno da bi mi falili Kingsi. Oni su u ovoj diviziji bukvalno kao kad imas porodicu pa imas jednog izroda. E to su Kingsi u Pacific diviziji

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

Da nije bilo one sudijske kradje imali bi upisanu bar jednu titulu. Sakramento nije veliki grad, sve što se bude postiglo, posticice se teskim radom i pametnim odlukama, a pametnih odluka nema skorije, mi nemamo luksuz da gresimo i da se brzo oporavimo.

Najbednija fransiza je Minesota. Da je SAC imao toliko visokih pikova kao oni, sad bi bili kontenderi. Ok, usrali smo za Doncica, sa drugog pika, dok Minesota dobija KATa, Viginsa za Lava, Edvardsa i jedva dva plejof ucesca.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

ne samo minesota, i klivlend npr.

 

inace, meni se u teoriji svidja ovaj roster kingsa; fox mi je jedan od omiljenih igraca a od keegan murraya ocekujem da bude no bullshit igrac, nista style, samo substance. plus sabonis i monk i ko sve - bice problema defanzivno ali u napadu moze biti ubavo.

Link to comment
Share on other sites

Ovo je ta sezona u kojoj se očekuje da Foks povede jako. Mislim da će uspeti da izbore plej in, što se tiče daljih uspeha, zavisi dosta i koliko je Marej spreman za ozbiljnu košarku u ovom trenutku.

 

Inače se i meni dopada roster, pametno su doveli Uertera, super je igrač, Atlanta kada je stizala do finala konferencije, jedan od razloga je bila njegova fantastična igra.

 

 

 

Inače, već smo utvrdili da će četiri najgore ekipe zapada biti Juta, Oklahoma, Hjuston i San Antonio, znači 11 ekipa će se boriti za prvih 10 mesta. Ne znam zašto to mora da znači da će se koplja lomiti na Lejkersima i Kingsima, kada smo svedoci da svake sezone ligu uništavaju povrede, dovoljno je samo da Dejm odsustvuje 20 utakmica, Portland bi bio u teškom kanalu.

 

 

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, uini said:

ne samo minesota, i klivlend npr.

 

inace, meni se u teoriji svidja ovaj roster kingsa; fox mi je jedan od omiljenih igraca a od keegan murraya ocekujem da bude no bullshit igrac, nista style, samo substance. plus sabonis i monk i ko sve - bice problema defanzivno ali u napadu moze biti ubavo.

 

Uf. Klivlend je ipak imao dve Lebronove ere, a druga je krunisana i titulom.

Povrh toga, poprilicno brzo su bounce back-ovali od Lebronovog odlaska, i imaju bas zanimljivu i obecavajacu ekipu.

 

Nazalost (kazem nazalost jer imam dosta simpatija prema njima), Kingsi su stvarno sampi(nj)oni ambisa.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

kingsi imaju zanimljiv sastav, problem im je sto su im dva najbolja igraca bezveznjaci. pogotovo sabonis. ne znam jesu li obojica u top 15 na svojim pozicijama, za foxa sam gotovo siguran. jos propustaju bar dvadesetak utakmica po sezoni.

ostatak ekipe je solidno popunjen, sto bi trebalo da bude dovoljno da budu u borbi za neku 8-10 poziciju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kingsi su upali u neki Niks limb u smislu da stalno jure neki PO umesto da idu na hard tank 3-4 sezone, da trejduju sve što imaju itd. Pri čemu oni nisu Niksi iz Novog Jorka najslavnija franšiza u istoriji. Ovo je treća ili četvrta sezona gde nešto pokušavaju , a najbolje što može da im se desi je first round exit

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Milos 3.14 said:

Kingsi su upali u neki Niks limb u smislu da stalno jure neki PO umesto da idu na hard tank 3-4 sezone, da trejduju sve što imaju itd. Pri čemu oni nisu Niksi iz Novog Jorka najslavnija franšiza u istoriji. Ovo je treća ili četvrta sezona gde nešto pokušavaju , a najbolje što može da im se desi je first round exit

Najslavnija fransiza u istoriji? Auuu 

 

Uz duzno postovanje uiniju i gospodji oni nisu ni u top 5, ali u top 10 ulaze. Totalno su nebitni sa sportskog aspekta. Imaju 2 titule iz vremena kad je tek pocela slika u boji. Mozda su najvrednija ili u top 3 najvrednijih fransiza ali najslavnija? Ni slucajno.

 

Lejkersi, Boston, Cikago, Golden Stejt, Majami, San Antonio pa ispred NY bih stavio mozda i Filu i Hjuston mada su oni u tom rangu. 

 

Ne pamtim kad su doveli nekog jakog igraca kao FA. Njihovi najbolji igraci ikada ne mogu da udju u pricu sa igracima poput Stepha, Klaya, KD ili MJ, Pippena ili Birda, Rusella ili Timija, Robinsona ili Vejda, Lebrona ili Kobi, Medzik, Sek, Karim

Edited by Miki28
typo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Horium said:

 

Uf. Klivlend je ipak imao dve Lebronove ere, a druga je krunisana i titulom.

Povrh toga, poprilicno brzo su bounce back-ovali od Lebronovog odlaska, i imaju bas zanimljivu i obecavajacu ekipu.

 

Nazalost (kazem nazalost jer imam dosta simpatija prema njima), Kingsi su stvarno sampi(nj)oni ambisa.

 

od 2013e naovamo, klivlend ima sledece pikove: 1, 33, 1, 53, 24, 8, 26, 5, 5, 3.

 

dosta dobrih 5 od 10, dva prva pika u prve tri godine, solidna tri u poslednje tri.

 

hocu da kazem, kada imas ovoliko dobrih prilika, imas priliku i da sagradis ekipu.

 

knicks notable pikovi u istom periodu ili od 1986e [kenny walker 5i] i 1985e [patrick, frozen envelope ewing 1vi], 2015e 4. i 2019e 3.

 

 

 

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, uini said:

nisu samo srbinima^

 

ja bih morao sad da trazim po p&t arhivi, pa me mrzi, kako die hard fanovi knicksa koji se secaju tih kingsa seku vene na njih, al prosto zato sto su furali taj neki joga bonito

Pa da sve je krenulo sa Vanilicom a nastavilo se posle sa ekipom koja je igrala lepo + su svi zapamtili onu pljačku pa i to vuče neke simpatije neutralaca + omraženi Lejkersi 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Beonegro said:

Bili bi i više nego OK da je Brad Daugherty ostao zdrav. Možda i najtalentovaniji centar iza Olajuwona u toj eri, a to stvarno nije mala stvar.

Sjajan centar, pouzdan. Ulazio tek u svoj prajm ali problemi sa ledjima. 

 

To ljeto kad su draftovali Daugherty-a isto su draftovali i Ron Harpera i trejdovali Mark Price-a koji ce ciniti okosnicu narednih sezona. 

 

Ne mogu da se sjetim zasto su tako rano trejdovali Harpera?

Link to comment
Share on other sites

Ja i dalje mislim da to što se dogodilo Netsima u plej ofu, da je to splet okolnosti. Nimalo im nije odgovaralo što su morali odmah da igraju sa Bostonom na startu plej ofa, bez Bena, sa Irvingom koji posti u aprilu, već u maju bi bio ok. 

 

Ove sezone je za Netse zaista dosta drugačija, jer će im klupa biti brutalno dugačka i mislim da je teško da se opet desi situacija da završe kao sedmi, već će ići na laganijeg protivnika. Durent sa Benom i sitim Irvingom je dosta ozbiljniji tim. 

 

Ove sezone će Irving i Ben igrati od starta. Durent i da se opet povredi i propusti skoro 30 utakmica, neće biti tolika katastrofa kao prošle godine kada je igrala kurta i murta, ali opet su izborili sedmo mesto.

 

Pomoćno osoblje je preozbiljno, Heris koji je bio povređen skoro čitavu prošlu sezonu je uz Vorena spreman 100% za trening kamp za kog mislim da bi mogao biti brutalna krađa u ovoj ofsezoni, ukoliko se ispostavi da mu noga više neće praviti probleme. Tu su Kari, Klekston, novo pojačanje O Nil, brutalan defanzivac, Mils je potpisao produženje. 

 

Devet veoma ozbiljnih igrača, opasna dubina.

 

Link to comment
Share on other sites

SAS je odredio cenu za Poeltla, a to je dva pika prve runde :smiley33:

 

Sasvim razumno kada vidimo za šta je Gober otišao. Bolje da je Minesota to sve dala za Mareja i Poeltla, puno bolje bi prošli, ne bi morali da se blamiraju i benčuju Rasela u plej ofu.

 

Ako već planiraju po svaku cenu da šibaju Taunsa na PF, mogli su to ovako odraditi, meni je ovo mnogo brutalnije:       Marej-Edvards-MekDenijels-Tauns-Poeltl    čak bi i odbrana bila bolja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...