Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

15 hours ago, Miki28 said:

Mogao bi @freethrow da otvori novu temu u cast njegovih pulena?

Hvala na ukazanoj ogromnoj časti (ne zezam se, I mean it), ali nema šanse da stignem da napravim nešto dostojno foruma i topika za kratko vreme, a i realno slabo poznajem barem 10 franšiza. U haosu sam od potpune promene životnog ritma, imam neke porodične haose koji se polako rešavaju i zaista ne stižem ništa sistematično da uradim, smo površna sranja, a topik zaslužuje najbolje - kao i prethodnih godina.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Milos 3.14 said:

Ko nije imao seks sa koleginicom/ kolegom na poslu nek' prvi baci kamen 

 

koliko imas tacno kamenja?

1 hour ago, freethrow said:

 a i realno slabo poznajem barem 10 franšiza. 

 

 

 

a i to sto poznajes nam treba za fantazi, tako da bih ja svakako vetovao i da si prihvatio ovaj kuluk, jer vrebaju neradnici i svakakvi elementi.

ili bih te terao da pises paralalelnu realnost, sto opet zahteva troduplo vise vremena da bi bilo uverljivo. ti bi bio u challenge accepted fazonu ali ipak ne.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne sviđaju mi se takve generalizacije, mislim da privatnost i pravo na dobrovoljni izbor partnera treba da prevagnu u odnosu na korporativni imidž, naravno pod uslovom da ne dolazi do sukoba interesa i protežiranja nekog zato što je sa nekim. Ima npr ogroman broj primera gde su igrači pravili decu čirlidersicama (mislim da je Dwight Howard tu šampion), pa bi se po toj generalizaciji moglo zaključiti da nastupaju sa pozicije moći u tim situacijama međutim ne sećam se da se dizala frka oko toga.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...