Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Just now, delgado said:

Ja mislim da mozemo da ga 'zavrsimo' ako se dovoljno potrudimo. Ne verujem da ce mu cena mnogo porasti nakon eurobasketa, nisu to takmicenja koja se nesto preterano cene u nba svetu. 

 

Delgi, Ponitku da dovedete, sta je NBA otkupna klauzula za jedne Lejkerse. A taman je i u svadji sa porodicom, nece biti incidenata kao sto je bilo sa Ball-om.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 said:

Spremamo se🔥🔥🔥

Тако и Бен Симонс годинама погађа тројке у празној сали пред почетак сезоне.

 

ЕДИТ : Јел то променио мало шут, чини ми се да је пре више скакао при шуту

Edited by Урош19
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Урош19 said:

Тако и Бен Симонс годинама погађа тројке у празној сали пред почетак сезоне.

 

ЕДИТ : Јел то променио мало шут, чини ми се да је пре више скакао при шуту

Da, skakao je vise. Ipak mehanika mi djeluje ista. 

 

Ehhh da se moze uovoj sali igrati, ovdje se sutira u visokim %.😀

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Урош19 said:

Тако и Бен Симонс годинама погађа тројке у празној сали пред почетак сезоне.

 

ЕДИТ : Јел то променио мало шут, чини ми се да је пре више скакао при шуту

 

2eIoAJE.png

 

 

 

:baby:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Sad kad Coach Ham napravi od Russa resepktabilnog 31.8% 3PTS sutera!  Prosle sezone nije bio ni na 30% ..

Mogu misliti koliko im je trebalo IT strucnjaka da lepo montiraju ovaj snimak, a cak su i tu morali da ubace 2 promasaja, jer nije moglo drugacije a da ne bude providno.

 

 @Miki28 Gledao sam slike, Dennisova cerkica u dresu Lakersa Schroder Jr. 

 Hint1 tviter ; Hint2 cerka, mozda i ima nade za nasu veselu skupinu predstojece sezone. 

 

 Elem da, Russ definitivno treba da prestane da skace onoliko pri sutu, kad se igrac toliko dugo zadrzi u vazduhu i krene vec da pada pre izbacaja, to se ne zavrsava dobro. Kao mladji sam imao obicaj da tako i sam u svojim kosarkaskim podvizima sutiram, nije bilo dobro. 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Jeremy Lamb je bio sasvim respektabilan skorer sa klupe (pa cak i kao starter) dok ga povrede nisu isterorisale. Jedini koji ima neki upside i mozda vredi rizikovati sa njim..

Svakako bolji igraci za minimalce ove godine nego prosle, Loonie fin potpis za MLE, tim izgleda svakako bolje nego prosle sezone i uz zdravlje mozda se moze do plejina/plejofa. Za nesto vise, potreban je trejd mutanta za nesto korisno... Vlazni san Buddy Hield. 

 

  Kolko mi je krivo sto nismo imali para ni Monkica da zadrzimo, od Nunna ne ocekujem ni da se pojavi na terenu, sta se desava s tim likom izuzetno je susipicious... 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, delgado said:

Jeremy Lamb je bio sasvim respektabilan skorer sa klupe (pa cak i kao starter) dok ga povrede nisu isterorisale. Jedini koji ima neki upside i mozda vredi rizikovati sa njim..

Svakako bolji igraci za minimalce ove godine nego prosle, Loonie fin potpis za MLE, tim izgleda svakako bolje nego prosle sezone i uz zdravlje mozda se moze do plejina/plejofa. Za nesto vise, potreban je trejd mutanta za nesto korisno... Vlazni san Buddy Hield. 

 

  Kolko mi je krivo sto nismo imali para ni Monkica da zadrzimo, od Nunna ne ocekujem ni da se pojavi na terenu, sta se desava s tim likom izuzetno je susipicious... 

Russ Schroder Nunn 

Beverley Reaves 

Lebron L.W.IV 

AD JTA 

Bryant Jones 

 

Sasvim fina ekipica. Bice bas zanimljivi za gledanje. Ako AD i Lebron budu zdravi plejof se ne dovodi u pitanje. 

Trejd Wbrk ce ici tokom sezone ako stvari ne budu isle kako treba. Potpisace se jos neki veteran za minimalac do pocetka sezone ( vratio bih Mela bez razmisljanja ).

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...