Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

kapiram da nije mislio ništa loše ali me malko nerviraju ovakvi klinci. čuj sa'će lebron 38 godina da mu dokaže da je bolji.

taguj nekoga u prajmu ili nekolicinu pa ćemo da vidimo kako će da ti krene karijera

 

Spoiler

FWGqDaQWIAAp-sZ?format=jpg&name=small

 

...

inače, booker raskinio sa onom jenner, end of an era

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Teški dani za Bukera, raspad u real life, CP3 izašao iz prajma, Ejton će ih napustiti ovog leta. Ostaje mu samo da zatraži trejd u potrazi za boljim životom.

11 minutes ago, uini said:

kapiram da nije mislio ništa loše ali me malko nerviraju ovakvi klinci. čuj sa'će lebron 38 godina da mu dokaže da je bolji.

taguj nekoga u prajmu ili nekolicinu pa ćemo da vidimo kako će da ti krene karijera

 

  Reveal hidden contents

FWGqDaQWIAAp-sZ?format=jpg&name=small

 

...

inače, booker raskinio sa onom jenner, end of an era

Ma zajebavaju se klinci

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dracarys said:

Ma zajebavaju se klinci

 

pa znam al' eto, zajebavaj se sa tatumom, durantom, taman da nisu taj nivo.

nego će lebron da mu dokaže u 38oj a u regularnoj sezoni igraju 2 ili 3 tekme? opušteno su šanse i da se ne sretnu

 

hoću da kažem, ako se kurčiš, kurči se kako valja

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Lebron će da kupi blok u kojem žive njegovi roditelji i da tu podigne močvaru.

1 hour ago, Miki28 said:

Nisam to citao ali respect za to💪

Da se ne foliramo, legao mi je KD-powered GSW kao budali šamar i te titule su mi drage i mislim da sam video apex modernog basketa, a verovatno i basketa uopšte i za to mu-im hvala. Ipak, ova titula je beskonačno draža i sladža i džole.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, uini said:

kapiram da nije mislio ništa loše ali me malko nerviraju ovakvi klinci. čuj sa'će lebron 38 godina da mu dokaže da je bolji.

taguj nekoga u prajmu ili nekolicinu pa ćemo da vidimo kako će da ti krene karijera

 

  Hide contents

FWGqDaQWIAAp-sZ?format=jpg&name=small

 

...

inače, booker raskinio sa onom jenner, end of an era

Opaaa eto mi kosarkasa za pracenje

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Miki28 said:

@delgado sto si toliko negativan? Lijepo subotnje popodne. 

 

Rant mode on:

Prestao da "producira" ( sta god ovo znacilo ) jer kraljica mora da pumpa svoju statistiku. Tesko je da dva nabijaca statistika igraju zajedno, nema tu pobjednicke kosarke. Dok jedan "producira" onda je to sve okej. Kurac je okej. Za 4 godjne, 2 puta nismo usli u plejof i jednom ispali u 1 rundi. Titulu uzeli jer smo imali 2 od top 5 igraca lige.

 

Rant mode off.

 

I da dodam, calmly, Steph Curry ima 4 titule. Znam da te boli, 20 sezona ce a 4-6 skor dok Steph 4-2. Mozes vrlo lako da odjebes od Lejkersa ako ti se nesto ne svidja. Ne zaboravi i kraljicu da povedes sa sobom. Ionako ste nam sjebali buducnost, ostali na 2 pika 1 runde u narednih 8 godina sa prezervativima.

 

E ipak je sad rant mode off.

 

Kako lijep dan u Ns posle malog nevremena jutros💪

Pa nije bas 2 pika u narednih 8 godina. Ne znam zbog cega mu se toliko zamera tih 4:6, osim Dalasa je uvek bio underdog. Pa bolje da izgubis u finalu nego u prvoj rundi, a i nije da je gubio od krs ekipa. Taj isti Curry je zvao Durenta zato sto je izgubio posle 3:1. Da nije dosao Durent i napravio barem na papiru najbolje nba team svih vremena ne bi ni Lebron imao 4:6. Taj notion da je Lebron gubitnik i da je on jedan od najvecih krivaca za Fejkerse je nonsense. Lik je gubio, ali gde god da je igrao uzeo je titulu. Kao da lik nije top 5 svih vremena i trenutno bar top 10. Trejdovace Westbrooka negde u januaru pa cemo videti. Ako AD bude zdrav ne bih ih tako brzo otpisivao.

5B8310FB-94A1-4AD4-95BA-F26ECE57A0DF.jpeg

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Difovac89 said:

Taj isti Curry je zvao Durenta zato sto je izgubio posle 3:1.

Great oversimplification, ali ok.

10 minutes ago, Difovac89 said:

Lik je gubio, ali gde god da je igrao uzeo je titulu.

Pa i Stef je? U svakom klubu u kojem je bio uzeo je bar 4 titule.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

pa znam al' eto, zajebavaj se sa tatumom, durantom, taman da nisu taj nivo.

nego će lebron da mu dokaže u 38oj a u regularnoj sezoni igraju 2 ili 3 tekme? opušteno su šanse i da se ne sretnu

 

hoću da kažem, ako se kurčiš, kurči se kako valja

Najjače bi bilo kad bi ga Bron shvatio ozbiljno i upropastio ga kao Majkl Gerija Pejtona. :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, uini said:

kapiram da nije mislio ništa loše ali me malko nerviraju ovakvi klinci. čuj sa'će lebron 38 godina da mu dokaže da je bolji.

taguj nekoga u prajmu ili nekolicinu pa ćemo da vidimo kako će da ti krene karijera

 

  Hide contents

FWGqDaQWIAAp-sZ?format=jpg&name=small

 

...

inače, booker raskinio sa onom jenner, end of an era

Baš sam hteo nešto o ovome da napišem. 

 

Budaletina. 

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, DameTime said:

Ne.

Ih sada, nas ovde lažeš :roflmao:

 

Priznaj da ti je srce preskočilo kada si videla sliku Dejma i Durenta.

 

 

Iskreno, drago će mi biti ako dođe Durent u Portland, najviše zbog Dejma, jer je do kraja verovao i ostao uz tim Portlanda.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sve šale na stranu, najiskrenije bih voleo da KD nađe neku ekipu koja je a) konkurentna, u smislu da može da prođe barem jednu-dve runde plejofa b) ima likove posvećene košarci, jer je to jedina stvar koja KDja izgleda zanima c) u kojoj neće imati neozbiljne likove ili čiste pacijente

 

Voleo bih da vidim KDja u ozbiljnoj, jakoj ekipi koja se šiba u plejofu jer je još uvek jedan od najvećih umetnika sa loptom na svetu. Voleo bih da ga vidim u Bostonu, Denveru, Dalasu, Majamiju pa čak i Klipersima. Što da ne, možda bi i u Portlandu bili dobri sa Dejmom i Grantom i zdravim Nurkom. E sad, možda bi bio manje voljen od Dejma, ali jbg.

 

Najviše od svega bih voleo finale Zapada ili NBA da vidim Portland ili koju već KDjevu ekipu protiv GSW, mislim da bi bio najjači side narrative ikada do sada, a basket korektan i atomski. 

Edited by freethrow
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...