Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Nike ne želi da produži ugovor sa Kyriem, tako da ravnozemljaš postaje jedan od retkih superstarova koji u igračkom prajmu gubi ugovor sa glavnim ličnim sponzorom.

Izvor?

Kakav je LeGM, koliko je uticajan. Ladno ce preko Nike-a da utice na brata Kyrie-a. Dodje Kyrie u Lejkerse, novi ugovor sa Nike-om, moze da snima filmove i da siri svoju pricu. Come to LAL Kyrie

Link to comment
Share on other sites

Kakav retard je Mori.

 

Mozda jedina gora taktika od Riversove da dovodi sve igrace koji su ga natrpali 2 ili vise puta u rendom utakmicama regularne sezone...

 

Ovo sa Tuckerom je potez u rangu Taja Gibsona i Rose-a kod Tibsa. Jel Gerald Green jos na onom kaucu?

 

 

 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, LordOfTerror said:

Kakav retard je Mori.

 

Mozda jedina gora taktika od Riversove da dovodi sve igrace koji su ga natrpali 2 ili vise puta u rendom utakmicama regularne sezone...

 

Ovo sa Tuckerom je potez u rangu Taja Gibsona i Rose-a kod Tibsa. Jel Gerald Green jos na onom kaucu?

 

 

 

Vrbt los potpis u smislu love ali mi drago za PJ ako je ovo istina. Gdje god je igrao, odigrao je odlicno. I u Hjustonu i Bucksima i sad u Heatu. Nek se naplati.

Imaju Thybulle -a ali dzaba defanziva kad ne moze nista da pogodi. Sa PJ je to druga prica. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LordOfTerror said:

Tucker kao Tucker, on ce odraditi svoje.

 

Nego on upire i Gordona da dovede. 

 

Verovatno bi na keca dao Embida za Cp3-a i Capelu samo da igraju u istom timu da ne mora da ukljucuje trecu stranu i komplikuje stvari.

Sto da ne? Gordon ima ugovor 1+1. Sa njim dobijaju sut za 3 poena i vodju 2unita pa cak mozda bi bio i starter i sekundarni kreator. Sve zavisi sta bi dalo za njega?

Ima jos kosarke u Gordonu, posebno za PO bi bio itekako znacajan

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, LordOfTerror said:

Cena je verovatno pitbull+ FRP.

 

Problem je sto sa tim core-om nisu igrali ni veliko finale a prosle je 3+ godine i ne zna se ko je vise propao...

Imaju Embiida koji ce i sledece sezone biti u top 5 kandidata za MVP. Maxey jako lijepo napreduje.

Njima je najveci problem Harris, koji prima tolike pare a smetalo je na terenu. Njega kad bi uspjeli da uvale negdje i da dovedu iole komplementarnog igraca, dva to bi bio top posao.

Link to comment
Share on other sites

čekaj, ovo je još jače nego kada se radonjić bavi skautingom:

kajri će da traži s'n't timove.. kapiram da prvo izvadi listu timova na guglu i krene

 

>A; atlanta's official site. slika trej janga na početnoj strani + piše "together we fly"

>da li bih mogao da letim sa trajčetom zajedno? da li misle bukvalno u avionu ili metaforički?

>hmmm..ako letimo avionom dovoljno dugo, da li ćemo doći do ivice zemlje?

... nema veze

>B; boston, sheit. bruklin, tu sam već bio.

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Rispekt za FO Bruklina,lik koji je posle treninga Nesa drzao svoje treninge sa delom ekipe,odbio da igra u bablu,nije se vakcinisao,ovo samo zbog ekipe pisem,igra kad hoce,pritom,u glavama ljudi je jos 2016,a on vise nije taj igrac,protiv Bostona je bio uzasan,osim u prvom mecu.

Link to comment
Share on other sites

@uini Pa zar nema bivseg saigraca LeGM? Sta da se muci coek? Vidis da brat KAI ima precih stvari. Sve ce to LeGM i Rich Paul da srede u saradnji sa KAI managerom

 

1 minute ago, Gaga said:

Rispekt za FO Bruklina,lik koji je posle treninga Nesa drzao svoje treninge sa delom ekipe,odbio da igra u bablu,nije se vakcinisao,ovo samo zbog ekipe pisem,igra kad hoce,pritom,u glavama ljudi je jos 2016,a on vise nije taj igrac,protiv Bostona je bio uzasan,osim u prvom mecu.

Koliko je lud, ja se ne bih iznenadio da batica opt out odradi i potpise tamo gdje hoce s garancijama da ce dobiti kasnije max ugovor. Lejkersi su dovoljno ludi da to urade.

S&T jako tesko da moze da se odradi tj rijetko koja ekipa ce ga htjeti jer vrvt ima neku listu timova. Jedino Majami ali Pat Riley i Spoelstra u Heat culture ovo da dopuste? Nema trika.

Link to comment
Share on other sites

Jbt,znam da je liga u ovom fazonu da moc poseduju igraci,ali sto je mnogo mnogo je.Od Simonsa koji samo zeli da pokupi lovu od ostatka ugovora,posle moze i u penziju,Harden koji ima vise VIP soba u striptiz klubovima od bilo koga u drzavi ali hoce max ugovor,a raspada se igracki,ova budala iz Bruklina koja se ponasa ludje od Prohorova,bivseg vlasnika kluba.

Edited by Gaga
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, freethrow said:

Hajde sada ozbiljno, bez zezanja i ironisanja. Zbog čega bi razmišljao uopšte o dovođenju KDja u zamenu za nedokazane ali provereno talentovane i radne klince plus legit allstar igrača koji je two-way player i najverovatnije će samo da napreduje naredne barem 2 godine? Zbog čega bi želeli da ponovo kanibalizuju potencijalno MVP sezonu Karija koji im je doneo 4 titule, uključujući ovu poslednju neverovatnu? Da sedneš sada sa Karijem i da mu kažeš, bravo, nismo očekivali ove godine titulu, razbio si ih sve, ali sledeće sezone nećeš moći jer će Klej biti slabiji, Wiggins slabiji, mladi klinci će biti lošiji, neiskusniji? Zbog čega bi hteli da ponovo menjaju igru koja je ove godine dovedena skoro do savršenstva? Da bi dobili sigurnih 28.4 ppg i razbijača odbrana u plejofu? Ali to već imamo. Zar nisi radoznao da vidiš da li će barem jedan od, pazi sad, Poola, Kuminge, Wisemana, Moodija, da postane MIP (dobro, Poola su već pokrali), da postane Allstar? 

 

Na kraju, mislim da je već manje-više jasno da je Majersov i Lejkobov cilj pre svega da se nastavi neka sanantoniovska dugoročna dominacija sa povremenim osvežavanjem ekipe, a da je ova titula došla kao jedan dar sa neba u tom smislu. Core od 3 igrača je, kada je zdrav, manje više neporažen u modernoj NBA, a mladi igrači (da ih ne nabrajam ponovo: KWMP) su u samom vrhu cele lige po talentu i potencijalu, i to u konkurenciji timova koji godinama pikiraju poslednje mesto u regulare.

 

Ja tipujem na Majami i Čikago.

 

vrlo prost prvi razlog zbog cega bih ga doveo. imao bih najbolju ekipu bar jos 2-3 sezone. 

 

provereno talentovane klince? nisam siguran da imam neki dokaz za to. kuminga mi se najvise svidja, ostali jos nisu nista pokazali. poole je za mene neki sesti igrac max, mada sam ja pristrasan jer mi se ne svidja preterano. 

za wigginsa je ovo max, rekao bih. ne bi me cudilo da se opet vrati u svoj lelemudski mod kao u 99% svoje karijere. ostvario je sve ciljeve ove sezone. ovo naravno ne mora da se desi, ali cisto sumnjam da ce biti bolji nego sto je bio u finalu.

 

druga stvar, nikakva garancija da cete opet biti uspesni kao ove sezone. bilo je prilicno klimavo do samog kraja sezone. od januara se curry raspadao, green i wiggins toplo-hladno, vise hladno, thompson nista specijalno, poole vadio koliko je mogao i slicno. nije da ste do finala imali i neki najbrutalniji raspored, dosta toga je islo na ruku i osim povrede paytona svi su bili zdravi. sa ovim ne zelim nista oduzeti od warriorsa koji su fair and square uzeli titulu ali nisu bili ni blizu nepobedivi kao ranijih sezona sa hamptons 5. i dalje mislim da ima bar dve zdrave ekipe bolje od vas u ovom sastavu.

 

treca stvar su plate. sledece sezone ce se vec sada placati skoro 180 miliona poreza. svaki minimalac se placa ~12 miliona vise u porezu. dakle ako se ide sa decijim planom, razvijanja mladih igraca, oni su vec za dve sezone eligable za nove ugovore. ako cenimo i racunamo da nijedan od max cetvorke ne uzme manje od maxa i da se zeli produziti ovi mladi igraci (koji ce zeleti svi bar 10 miliona (poole npr kao trazi 25 miliona po sezoni sto je nevidjena ludost imo)), onda se ubrzo ide u porez od oko 500 miliona dolara po sezoni. pricali smo o novoj areni i svemu oko dubsa i kako im dobro ide, ali nisam bas siguran da toliko placaju poraza pored plate koja bi bilo oko 200 miliona.

kul je da se zeli biti kao san antonio ali tu treba uracunati da velika trojk umesto 40-50m plate uzeti 10 miliona (kao sto su duncan i ginobili radili), sto se nece desiti.

 

 

7 hours ago, Milos 3.14 said:

Lično mislim da bi njima napravilo razliku da KAT-a zamene za skoro bilo kog AS igrača, a ne za Duranta. Edvards je budući superstar i u kombinaciji sa Durantom bi bio top.

Sa druge strane mislim da im se i plate prilično mečuju pa Sota ne bi morala mnogo da kvari postojeći roster. Tauns + pikovi.

I Netsi bi imali izgovor za publiku u smislu da bi dobili mladu zvezdu.

Ovo je sve hipotetički jer je Minesota zabit i tamo KD neće.

Moja teza je da bi za Minesotu najbolje bilo da u ovom momentu trejduje Taunsa jer se već u ovom PO videlo da je Edvards preuzeo ekipu i da je KAT štetočina, zato sam pomenuo KD mada mislim da bi im i Ajton bio upgrade 

 

velika ludost bi bilo trejdovati bilo koga iz ekipe pre russella. 

 

ne znam zasto je towns stetocina, daleko od toga. i ako mi se ne svidja kako je igrao, daleko je od stetocine kao neki drugi igraci.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Nazad na sustinske teme

Nova plejada dreseva

 

  Reveal hidden contents

 

 


FTO9UwAUYAASgJo?format=jpg&name=large

FTO9YcxVUAA3vhg?format=jpg&name=large

FTO9bOyUEAAm6vL?format=jpg&name=large

FTO9d7aVIAA_Jrn?format=jpg&name=large

FTO9gm9VsAAFt_K?format=jpg&name=large
 

 

 

 

za rostilj hehe 

 

simmons i ortaci iznapusavali kevin o'connora za durant u memphis, kao ne bi smeli da daju JJjra (ne znam samo zasto) ali imao je finu ideju :

 

durant u sunse za aytona sign n trade plus ono krilo sto ulazi sa klupe plus brda pikova 

 

who sez no. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Miki28 said:

@Dracarys sta ti kazes za ovo?

 

 

 

Sad citam za Rocketse i Walla, tu ce izgleda buyout ici. 

Postovao sam ja to u petak. Trenutno je situacija takva da Irving može u LAL samo za 6 milki, ali sumnjam da će se to dogoditi, jer niko nije alergičan na pare, iako bi Lejkersi mogli da mu obećaju sledeće godine maksimalni ugovor, jer Bronu tada ističe i ako bude otišao, ostaviće LAL u dobrim rukama. Irving i AD su ipak svetska klasa.

 

 

On 6/24/2022 at 12:26 AM, Dracarys said:

Može, može, a za Vestbruka i dva pika dovedemo dobre rol igrače

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, LordOfTerror said:

Veca je verovatnoca da Irving ode da ratuje u Donbas ili postane Budisticki svestenik nego da odradi celu sezonu bez povrede, ispuni ocekivanja i potpise taj max na 3-4 godine...

 

knicksi bi mu napravili zlatnu statuu, kao oskara, samo irving a dolan bi mu ponudio partnerstvo 

 

932b9662ea1d372e62856ad0baf4321991fcf28e

 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, LordOfTerror said:

Veca je verovatnoca da Irving ode da ratuje u Donbas ili postane Budisticki svestenik nego da odradi celu sezonu bez povrede, ispuni ocekivanja i potpise taj max na 3-4 godine...

Koliko se danas igrača ne povređuje? Ovo se bukvalno isto može reći i za Durenta, pa je uveliko tražen.

 

Ista je verovatnoća da bi mogao biti onaj stari pod uticajem LeBrona. 

 

Što se tiče maksimalnog ugovora, da ne budemo baš smešni, trenutno niko nije zainteresovan za njega, najviše zbog svojih problematičnih stavova, a i zbog njegovog zatvorenog kruga klubova u koje bi išao. Ako se recimo LAL sledeće godine usudi da mu ne da maksimalni ugovor, on će biti otvoren za sve ekipe, Lauri je sa 35 godina dobio 90/3, a neće Irving sa 31 godinu.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

@Dracarys ali pazi ovo. Lejkersi ne mogu da mu daju max sledece godine ako potpise za 6 miliona. Razlog? Nemaju njegov Bird rights. Mogao bi da dobije oko 100/4. Mnogo varijabli ima, mnogo ozbiljnih racunica ali ako ima volje, ima i nacin.

Ja miskim da je najrealniji s&t sa trecom ekipom. Ovo je sad malo natezanje Kyrie i FO Bruklina. Mislim da im se nikako ne isplati da uzme PO i da napravi takve probleme u svlacionici i da ga izgube za DZ a ni KAI da izgubi toliki novac.

 

Edited by Miki28
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...