Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

56 minutes ago, DameTime said:

 

Jinx i kontra-jinx. I šta ćemo sad? 🤣

 

konstrakta-ana-djuric.gif

 

Videcemo sta ima veci efekat. Ovde nas neko prozvao drugim najjacim jinxerima iza navijaca Suns-a. Tako da reklo bi se da mi moj jinx trebao da prevagne 😄

 

Ako vec Durant mora da sutne 30 bacanja, bar da onda drzi ruke u ledu do sledece tekme. Jedno 2,3 takva fantomska faula su sudili proslu tekmu da je bilo smesno.

 

Scottie Barnes zasluzeno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakvo mini remek delo Jokića, u sekundi se prilagodio i rešio situaciju

 

Šteta za onu izgubljenu loptu na kraju. Tokom meča je baš uništio Drejmonda, najveći deo poena mu je dao u facu -- a poseban plus jer je par puta bilo i u bully fazonu.  

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Dracarys said:

Sećam se na dan drafta da su svi bili u fazonu WTF, kada su ga birali sa četvrte pozicije i sada je ruki sezone. Toronto ima sjajne ljude u rukovodstvu, pokazuju to godinama unazad.

 

Ne smo u rukovodstvu nego i u strucnom stabu. Dzikic zavist i kadar nevera.

 

Pre pocetka sezone malo ljudi ih je videlo u plej ofu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, DameTime said:

Pre će biti da je Drejmond uništio Jokića kroz dosadašnji tok serije, no ajde. 

Jebiga, prvo Luni malo umori Jokića, onda ga preuzima Grin. 

 

Jokić ima 88 poena u 3 meča, šutira 35/67, nije da je baš uništavanje. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, DameTime said:

Pre će biti da je Drejmond uništio Jokića kroz dosadašnji tok serije, no ajde. 

 

Napomenuo sam prethodni meč, u kojem je Jokić postigao 37 poena, uz TS% od 71, i uhvatio 18 skokova i podelio 5 asistencija. Uz to je imao i pozitivan +/- na parketu. Većinu koševa je postigao u facu Drejmondu, na najrazličitije moguće načine -- pa i tako da ga je par puta otresao.

 

Teško da je moguće da jedan igrač pruži bolju partiju. To što je tim sakat, na to i ne može previše da utiče. 

 

Drejmond mu je sa druge strane odgovorio sa 6 poena, uz TS od 38%. I fenomenalnih 10 asistencija, što je i srž njegovog bistvovanja u napadu GSW-a. Ipak, verujem da bi Jokić imao i po 20 asistencija, da umesto Morisa, Bartona, Gordona i Grina ima Karija, Tompsona, Pula i Viginsa. Drejmond bi u tom slučaju imao jedno 2-3 po meču, a isto toliko i poena.

Edited by medobrundo
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

 
Napomenuo sam prethodni meč, u kojem je Jokić postigao 37 poena, uz TS% od 71, i uhvatio 18 skokova i podelio 5 asistencija. Uz to je imao i pozitivan +/- na parketu. Većinu koševa je postigao u facu Drejmondu, na najrazličitije moguće načine -- pa i tako da ga je par puta otresao.
 
Teško da je moguće da jedan igrač pruži bolju partiju. To što je tim sakat, na to i ne može previše da utiče. 
 
Drejmond mu je sa druge strane odgovorio sa 6 poena, uz TS od 38%. I fenomenalnih 10 asistencija, što je i srž njegovog bistvovanja u napadu GSW-a. Ipak, verujem da bi Jokić imao i po 20 asistencija, da umesto Morisa, Bartona, Gordona i Grina ima Karija, Tompsona, Pula i Viginsa. Drejmond bi u tom slučaju imao jedno 2-3 po meču, a isto toliko i poena.
Kao kad je Gobert vikao I GOT HIM, a ovaj mu već metio 45.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, freethrow said:

Batinaši povukli Milvoki protiv Čikaga noćas? Vidim Grejson i Ludooki 40 poena... 

Gledao sam malo dok nije postalo jasno da je jednosmerna ulica. Bullsi nisu videli kos, perfektna odbrana Bucksa, a narocito Holidaya. Tako je dobro cuvao DeRozana da jedva cekas da Demar dodje do lopte da bi video Jruovu defanzivu. I to poptuno cista odbrana, savrsenstvo.

Edited by Del Piero
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, medobrundo said:

 

Napomenuo sam prethodni meč, u kojem je Jokić postigao 37 poena, uz TS% od 71, i uhvatio 18 skokova i podelio 5 asistencija. Uz to je imao i pozitivan +/- na parketu. Većinu koševa je postigao u facu Drejmondu, na najrazličitije moguće načine -- pa i tako da ga je par puta otresao.

 

Teško da je moguće da jedan igrač pruži bolju partiju. To što je tim sakat, na to i ne može previše da utiče. 

 

Drejmond mu je sa druge strane odgovorio sa 6 poena, uz TS od 38%. I fenomenalnih 10 asistencija, što je i srž njegovog bistvovanja u napadu GSW-a. Ipak, verujem da bi Jokić imao i po 20 asistencija, da umesto Morisa, Bartona, Gordona i Grina ima Karija, Tompsona, Pula i Viginsa. Drejmond bi u tom slučaju imao jedno 2-3 po meču, a isto toliko i poena.

 

Ovo nije Jokić vs Drejmond serija već Denver vs GSW. Kao drugo, nije Drej do juče postizao 30 ppg pa da sad Jokiću "odgovara" sa 6 p. 

 

Bold 2: Ovo je stvarno hrabra, mada i pomalo smešna konstatacija, pošto verujem da gledaš utakmice a ne samo čitaš statistiku. Denver igra Jokić ball koji se svodi na to da je Nikola primarni organizator igre i njegove asistencije proizilaze odatle, dok Grinove proizilaze iz protoka lopte GSW gde je Stef često facilitator igre bez da dotakne loptu. Dakle dve potpuno različite koncepcije igre i zaista ne verujem da stoji obična zamena mesta Drejmonda i Jokića u timovima pa da se njihov uticaj na taj način promeni.


Za kraj, apsolutni sam anti-fan ovih upisa u Denveru svi sakati, niko ne ume ništa blabla. To jesu limitirani igrači ali bi tim delovao mnogo manje limitirano da Meloun nije duduk od trenera koji ne ume ništa osim da da Jokiću loptu pa da on izmisli poene. Nikoli svaka čast, zaslužiće tu MVP nagradu, sve kul, no to kako Denver izgleda je najviše produkt loših odluka FO i trenera.

 

I da, pusti statistiku, već sam pisala da je Jokić statistički ubacio svoje ali Drejmond ga je zaključao u ključnim trenucima i to je to. A samo se to računa na kraju. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DameTime said:

 

Ovo nije Jokić vs Drejmond serija već Denver vs GSW. Kao drugo, nije Drej do juče postizao 30 ppg pa da sad Jokiću "odgovara" sa 6 p. 

 

Bold 2: Ovo je stvarno hrabra, mada i pomalo smešna konstatacija, pošto verujem da gledaš utakmice a ne samo čitaš statistiku. Denver igra Jokić ball koji se svodi na to da je Nikola primarni organizator igre i njegove asistencije proizilaze odatle, dok Grinove proizilaze iz protoka lopte GSW gde je Stef često facilitator igre bez da dotakne loptu. Dakle dve potpuno različite koncepcije igre i zaista ne verujem da stoji obična zamena mesta Drejmonda i Jokića u timovima pa da se njihov uticaj na taj način promeni.


Za kraj, apsolutni sam anti-fan ovih upisa u Denveru svi sakati, niko ne ume ništa blabla. To jesu limitirani igrači ali bi tim delovao mnogo manje limitirano da Meloun nije duduk od trenera koji ne ume ništa osim da da Jokiću loptu pa da on izmisli poene. Nikoli svaka čast, zaslužiće tu MVP nagradu, sve kul, no to kako Denver izgleda je najviše produkt loših odluka FO i trenera.

 

I da, pusti statistiku, već sam pisala da je Jokić statistički ubacio svoje ali Drejmond ga je zaključao u ključnim trenucima i to je to. A samo se to računa na kraju. 

Svi u Denveru su sakati i niko ne ume nista.

Da nesto znaju, uzeli bi do sada makar jednu tekmu.

Da nesto znaju ne bi bez Jokica bili 17 win pace team a sa njim 63 ja mislim.

Da nesto znaju makar bi neko iskocio i pomogao Jokicu u plejofu, vec drugu godinu zaredom.

Zato je za njih ovo leto win or lose, moraju da sastave tim po Nikoli, rese se par igraca ali takodje i clanova strucnog staba.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Igrači rade u granicama svojih mogućnosti i prema trenerovoj zamisli. Naravno, nisu savršeni, ali u nekom drugom sistemu bi i te kako moglo da se izvuče nešto iz njih (sem Bartona, izgleda). Složiću se da Denver treba da dovede neke druge igrače (prvenstveno solidne u odbrani, na pozicijama SF i PF) ali treba početi od smene trenera. No avaj, Meloun je produžio ugovor i ova agonija će se nastaviti dok god je on tu, sa kojim god igračima. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, greenenvy said:

TimeLord igra veceras 😮

 

Bas me zanima kako su uspeli da ga oprave za 3 i po nedelje! 

 

Verovatno je neki mnogo drugaciji oblik povrede meniskusa cim su ga za tako kratko osposobili. Neko za meniskus propusti po nekoliko meseci. 

Pa nije mu džaba nadimak Timelord, on ima drugu dimenziju vremena od običnih smrtnika.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

u san francisku ne prave ražanj, samo fjužn hrana i holističko obedovanje feat pravoslavlje  : i
I služi se jelen pivo i Ćevapi u podrumu pravoslavne crkve na balkan fun night. XD

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...