Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

42 minutes ago, stefan81888 said:

 

 

Ok ma svakakve veze sa kosarkom, desilo se na treningu kosarkaskog kluba, izmedju 2 kosarkasa koji ocigledno su imali razmirice od ranije vezane upravo za kosarku? I naravno da treba uprava fransize kao i vodje ekipe, trener pa i sami ucesnici dogadjaja da odluce o svemu ali takodje uzimajuci u obzir uzrok, posledicu kao i ponasanje ucesnika ranije. Ne znam kako to nema veze sa kosarkom?

28 minutes ago, freethrow said:

wtf?

Sto wtf? Mogao je da produbi sukob, mogao je da smara Poole da se zataska ta prica itd itd. Green se izvinio svima, posebno njemu i ostavio ga na miru, ne zeleci da stavlja so na ranu. Da prodje neko vrijeme i da vide dal se moze nesto rijesiti po tom pitanju ili ne?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Izvini ali sad baš idemo u krajnosti. Mogao je da smara Pula da se zataška priča? A šta je uradio sa Klač saopštenjima kako je Pul nakurčen i kako je bilo malo koškanja i kako je cela ekipa smorena od Pulovog kurčenja? Da nije izašao snimak (koji su lično Majers i Kerr odneli kao štafetu u TMZ) ovo je narativ koji bi se proširio. U kom smislu ga je ostavio na miru? Jebote, ja ću sad stvarno da zvučim kao najveća pičkica na ovom forumu, ali zaista mi nije jasan taj deo. Ostavio ga na miru u smislu da se posle nije ispišao na njega u svlačionici? Nije pokušao ponovo da ga nabode? Nije ga sačekivao na parkingu sa nekim pajserom? Nije mu stavljao so na ranu? A licemerne izjave kako se izvinjava Pulovoj porodici što je to morala da gleda kako sam vam nokautirao sina? Bukvalno sve je pogrešno, od početka do kraja i koristio je svaku mogućnost da pokuša da se izvuče, dok mu mogućnosti nisu klizile iz ruku - tu najviše mislim na snimak. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

@freethrow vidi, nemam ja namjeru da branim Greena ali vec sam pisao, ne pije mi vodu prica da je Poole svetac u ovoj prici. Svakako da je Green pogresno reagovao ali kad se vec desilo sta se desilo, priznao je gresku, izvinio se svima ( i prije pojavljivanja tog snimka ). Ja stvarno ne vidim sta je mogao jos da uradi, osim da se vrati u oroslost i da ne postupi tako kako ke postupio?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

meni licno bi bilo kul i da je pul pojeo svoje parce odgovornosti ali hej, ko zna sta je bilo, mozda drejmonda samo lose radi viski sa kriskama mandarine ujutru a poole bio nevini posmatrac.

4 minutes ago, Miki28 said:

 

Ovaj snimak nam je bio potreban

 

bukvalno sam juce razmisljao da li neko iz nyk fransize sme da pita thibsa sta se desilo, ako vec cirnu te mandarine feat viski

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Miki28 said:

 

Kobi i Sek su se pobili takodje.

 

Kad je to bilo i sta kazu kako je izledalo? To nije mogla da bude tuca, mogo je Kobi nesto kao da krene, a Sek da mu lupi vaspitnu ako ga mrzi da se objasnjava i to je to.

Meni to vise deluje kao kad sam 10ogodisnji ja pokusavao da se pobijem sa mojim 16ogodisnjim bratom.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, AgroLaki said:

 

Kad je to bilo i sta kazu kako je izledalo? To nije mogla da bude tuca, mogo je Kobi nesto kao da krene, a Sek da mu lupi vaspitnu ako ga mrzi da se objasnjava i to je to.

Meni to vise deluje kao kad sam 10ogodisnji ja pokusavao da se pobijem sa mojim 16ogodisnjim bratom.

Imali su nekoliko nesuglasica tokom te ere kad su igrali zajedno ali sto se tice tuce, to je bilo tokom lockout sezone 98/99. Igrali su u dvorani, pickup game kao protivnici i Shaq kao Shaq se zavitlavao, provicirao itd itd dok ovom nije puklo pa zakucao preko/pored Shaqa uz naravno prozivke koji je prso i onda prepirka i Sek zamanuo ka Kobiju, mnogi su rekli da ga je i udario a Kobi pokusavao al ga nije mogao dovatit i onda razdvajali ljudi koji su bili prisutni. 

Posle toga morao dr Buss da smiruje strasti kad je cuo za sukob.

Posle lockout sezone dosao PJax koji je volio raspiriti strasti izmedju ove dvojice kako bi izvukao maximum iz njih pa je i tu bilo nekoliko kacenja na treninzima, posebno kad je Kobi zakucao/preskocio Shaqa koji je bio okrenut ledjima. O cuvenim prozivkama kasnije svi znamo. 

Vrvt ne bi bili to sto jesu da nisu imali toliko ego ali da su to uspjeli iskontrolisati, mislim da bi uzeli bar jos 2 ili 3 titule zajedno a nije iskljuceno i zaredom. Mnogo su mocni kao tandem bili uz sjajan supporting cast. '03 i '04 su ih samo te razmirice izmedju Kobija i Shaqa sprijecili da uzmu jos titula. Pobijedili ih SA i sledece Detroit upravo kao kolektiv i eksploatisali njih 2 kao individualce koji mrze jedan drugog.

Edited by Miki28
typo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, freethrow said:

Na kraju, izgleda da to mora da se ponavlja ovde: Grin i Pul se nisu potukli. Nije bilo tuče. Grin ga je naboo iz sve snage dok ovaj to nije očekivao i nije ga fizički ugrožavao. Ponavljam: nisu se potukli. Tuča je bila onoliko koliko bi bilo da ti sada meni dođeš u kancelariju i kada ja priđem da se pozdravim ti me nabodeš u glavu. U krajnjoj liniji, mogao je da mu slomi vilicu ili napravi potres mozga i da Poole propusti pola sezone i ugrozi svoj potpuno zasluženi naredni ugovor. 

 

ovo je sustina imho. Kosarka je (jos uvek) kontaktni sport, nekog koskanja ce uvek biti. Pa onda to neko razdvaja itede.

Ali u ovom slucaju se prosto nisu koskali nego je magarac naleteo sa 3 metra udaljenosti i spucao ga u glavu i to je kljucna razlika.

 

Nije kraj sveta, nije za zatvor i sta ti ja znam. Ali nisam do sada video kolektiv (ne kazem da ne postoji) koji je ovakvu situaciju uspesno resio i odrzao kvalitetnu radnu atmosferu. Prema tome trejd i vozi dalje.

Ne vidim zasto bi Denver dao Gordona. Mozda Atlanta, posto pokusavaju da uvaljaju Kolinsa vec sezonu i jace.

Link to comment
Share on other sites

@Miki28 Prva pre-season pobeda posle 100 godina, otvaraj sampanjac! I to nad aktuelnim sampiona sa sve Curryjem, mocnim Poolom i Wigginsom. Svakako dosta bolji znak pred sezonu ova preSeason za koju smo kao prosle godine govorili nebitna je, necemo da se cimamo, a onda su se rezultati iz preSeasona preneli i u Season. Nosili smo se dobro sa Finiksom, dobili GS, a opet Nunn pokazuje nesto, sto je dobar znak. Jbg, kazem ti da je bolji roster i da je izvucen neki max sklapanja tima (posebno posle dovodjenja Dennisa) za ovu sezonu, ako Bron i pre svega Dejvis budu u stanju da igraju vise utakmica i budu zdraviji nego prethodne 2 sezone, nece to biti katastrofa kao prosle godine, bicemo konkurentni valjda za taj plejin. Ima dosta dobrih ekipa i liga je nikad ujednacenija, ali ipak je nas duo i dalje kada je zdrav najbolji. 

 

 Vidim Fritrou i Uini i dalje komentarisu incident i nista ne pominju kako smo dobili sampione. Jos ako ih dobijemo na otvaranju, krenuce ozbiljna destabilizacija i nadam se da ce Green onda konacno uci LeBronu ceo u dupe i izdejstvovati trejd u Los Angeles. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, gggggggg said:

njegov problem je sto je izasao snimak i kako kaze nije prvi put. s razlogom su ti treninzi zatvoreni i snimani za samo njih. niko ne bi voleo da ceo svet vidi njihove personalne svadje sa clanovima porodice, na poslu i sl, ovo je nekako slicna logika i ako su ovo svi javni ljudi.

 

Ma jasno je meni, objektivno gledano, da im je neprijatno što to mora javno da se pegla. Jbt radim u marketingu, radila sam community management gomili brendova na društvenim mrežama i peglala im različite situacije, od fekalija u supermarketu do zaposlenog koji komentariše providne helanke kupcu... Nije uporedivo po veličini incidenta ali kapiram kakav problem nastane kad to treba da rešavaš. 

 

20 hours ago, gggggggg said:

 

myers je vec pre izlaska snimka rekao da nece biti suspenzije, tu su napravili najvecu gresku. videcemo sta ce biti posle svega ovoga.

 

Slažem se.

 

20 hours ago, gggggggg said:

a ovo o uceni je smesno. nije to srbija da se tek tako mogu ucenjivati igraci od strane mafije u foteljama. na kraju i ako bi i doslo do takve situacije, poole bi se samo zahvalio na saradnji i uzeo masne pare od neke druge ekipe. a verovatno bi usput i tuzio fransizu i greena.

 

Ne znam, ja sam samo postavila šbbkbb pitanje.

9 hours ago, freethrow said:

Na kraju, izgleda da to mora da se ponavlja ovde: Grin i Pul se nisu potukli. Nije bilo tuče. Grin ga je naboo iz sve snage dok ovaj to nije očekivao i nije ga fizički ugrožavao. Ponavljam: nisu se potukli. Tuča je bila onoliko koliko bi bilo da ti sada meni dođeš u kancelariju i kada ja priđem da se pozdravim ti me nabodeš u glavu. U krajnjoj liniji, mogao je da mu slomi vilicu ili napravi potres mozga i da Poole propusti pola sezone i ugrozi svoj potpuno zasluženi naredni ugovor. 

 

Apsolutno, bravo fritrou.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da prostite, ali nema šanse da je Pul bitniji igrač od Drejmonda.

 

Dobar je samo kao sixthman, ne sme puno vremena da provodi na parketu, jer je u odbrani bušan kao balon, što minutaža u drugom delu plej ofa i govori, a pogotovo u finalu, ispod 20 minuta u proseku.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DameTime said:

Uopšte nije poenta ko je bitniji igrač, može da bude MJ glavom i bradom, postoje neke stvari koje su važnije od čistog košarkaškog skillset-a i greške koje nisu "oprostive".

 

ovo mozda u idealnom svetu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Miki28 said:

@freethrow vidi, nemam ja namjeru da branim Greena ali vec sam pisao, ne pije mi vodu prica da je Poole svetac u ovoj prici. Svakako da je Green pogresno reagovao ali kad se vec desilo sta se desilo, priznao je gresku, izvinio se svima ( i prije pojavljivanja tog snimka ). Ja stvarno ne vidim sta je mogao jos da uradi, osim da se vrati u oroslost i da ne postupi tako kako ke postupio?

zato danas postoje društvene mreže, da se ljudi ne bi tukli, već ga zezaš preko iste,onda on tebe, hahaha, hihihi, voajeri malo uživaju i ćaos...green recimo da je tebe udario, nesportistu, mogao je nosne kosti u mozak da ti nabije i ćaos živote...i super je što je izašao snimak i demistifikivao jajarsona...u našim normalnim životima to bi se zvalo porodično nasilje, al komšije bi ćutale, jer jbg, to je njihova stvar, a u sebi bi se svi jeli što ćute i pravdajući da je to normalno u 21 veku...što ga nije zvao na dvoboj, jajarson bijedić,ako ga je ovaj nešto uvredio...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...