Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Šta se desilo na DEN-GSW pa nema boxscora? Da li je Drejmond gurnuo Jokića, pa mu ovaj slomio vratnu kičmu? Da li je Poole majka ušla i komadom stakla izbola Greenovu majku? Da li je Luni uhvatio Drejmonda u bloku i onda su morali da zacrne ekrane i uklone zapisnički sto? Šta se dogodilo? So many questions...

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

 

Ipak više voli pare, nego da se prepirke oko pesnice Grina. Na stranu sve, mislim da je ovo preplaćivanje. Mnogo para za jednu prosečnu sezonu, pa koliko samo igrača ima u ligi sa 18.5/3.5/4. Ne mislim da je njegov plafon mnogo iznad onoga od prošle sezone. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, delgado said:

Nije preplacivanje, to su sada pare za igrace tog kvaliteta. Dobio je cak 10M$ vise od herroa, Fritro zadovoljan.

Hiro je igrač koji je godinu dana mlađi, i koji ima tri sezone iza sebe sa ozbiljnom ulogom u ekipi koja je bila konkurenta za titulu u dve od tri sezone. U prvoj sezoni 34 minuta u proseku u PO, u ekipi koja je igrala finale, i beležio 16/5/4. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Green23 said:

Hiro je igrač koji je godinu dana mlađi, i koji ima tri sezone iza sebe sa ozbiljnom ulogom u ekipi koja je bila konkurenta za titulu u dve od tri sezone. U prvoj sezoni 34 minuta u proseku u PO, u ekipi koja je igrala finale, i beležio 16/5/4. 

 

Ph7qbRg.png

 

ovo su herrove brojke iz poslednjeg playoffa.

 

QIvXybt.png

 

ovo poolove

 

herro vukao povredu ali je poole svakako bio bolji. po meni su obojica preplaceni ali racuna se vec unapred sa povecanjem capa. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dracarys said:

Poslato.

 

Inače, meni je veliki smehotres da Pul ima ovoliko jači ugovor od Viginsa. :roflmao:

Ni meni baš nema toliko smisla. Mada mislim da je Wiggins plaćen manje što zaslužuje nego što je Poole preplaćen. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Darko said:

Ni meni baš nema toliko smisla. Mada mislim da je Wiggins plaćen manje što zaslužuje nego što je Poole preplaćen. 

 

treci ugovor mu je manji nego drugi i to nakon all-stara i titule... 

 

mozda je po svaku cenu zeleo ostati u bayu i warriorsi mu rekli tipa okej ali ovo je sto ti mozemo dati jer moramo platiti wisemana, kumingu, moodyja... 

 

ovo moze znaciti i da ce green dobiti novi ugovor samo u slucaju da uzme popust kao wiggins. 

Edited by gggggggg
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Još imaju top 2 pikova koji nisu igrali mnogo (Wiseman i Kuminga), ako ostanu zdravi favoriti su mi za ponovno osvajanje, tik ispred Nuggets-a. Malo uništava takmičenje, ali dobro. Ako su spremni da plate 250+ miliona takse, može im se. 

Link to comment
Share on other sites

ne znam bas za to parcijalno poredjenje love, kao, poole dobio 140 za 4 a wiggins 140 za 5.

 

breadley beal ima valjda preko 250 za 5, ne bih rekao da je toliko bolji od poolea, tj pitanje i da li ce uopste biti za par sezona, nevezano za novce ali nista se ne desava u vakuumu, so there's that.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...