Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Just now, LordOfTerror said:

 

Moze sve je moguce, ako mu je prosek bio ispod 2 asst po mecu.

 

To bi znacilo da posle jednog takvog meca narednih 9 meceva baci 1-2 asst sve skupa 😄

Čovek posle Hardena je imao 4 asista u proseku i to u timu, gde su se opet Irving i Durent najviše pitali.

 

Ja stvarno ne znam šta ti očekuješ da ima pored takvih igrača?

 

Što se tiče smejanja na broj asista, to samo pokazuje da se suštinski ne razumeš u košarku i Bron ima utakmice sa 2-3 asista, pogotovo u ovoj sezoni i naravno, to znači da ćemo zaključiti da on nema pojma da proigrava, lolčina

 

Da takav bude pored Džamala i Jokića, biće savršeno koristan, jer za razliku od Irvinga i Durenta, Jokić je prirodan plej i savršeno malo mu treba da proigra igrača, a nije ni neki igrač koji davi loptu, ekipa može imati opasan flow sa Jokićem. 

 

Evo utakmica sa Klievlendom, klačovao sa dodavanjima na kraju prema Klekstonu, ali ne, on pojma nema, samo prosleđuje dalje:

 

 

 

Što se tiče utakmica sa Bostonom, iskreno tu se nije znalo ko kolo vodi, jer je Durent silovao loptu po svaku cenu i pored svega on je našao način da bude među najkorisnijim igračima.

 

On bi opušteno u ovoj sezoni Nagetsa bez Džamala i MPJ bio treći najbolji igrač.

Link to comment
Share on other sites

Nije problem za Otto Portera. Ovo samo govori kakav je posao napravio Kerr, bukvalno cela ekipa, i to 13 i 14.ti igrač dolaze do najveće kinte u životu.

 

Nije problem ni za Andersona, žao mi je GP2 što je pušten, ali kapiram da nije realno ispratiti onakvu ponudu. Dok se ne dira sila osovine Wiggara - Poole, ja prezadovoljan.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Dracarys said:

Čovek posle Hardena je imao 4 asista u proseku i to u timu, gde su se opet Irving i Durent najviše pitali.

 

Ja stvarno ne znam šta ti očekuješ da ima pored takvih igrača?

 

Što se tiče smejanja na broj asista, to samo pokazuje da se suštinski ne razumeš u košarku i Bron ima utakmice sa 2-3 asista, pogotovo u ovoj sezoni i naravno, to znači da ćemo zaključiti da on nema pojma da proigrava, lolčina

 

Da takav bude pored Džamala i Jokića, biće savršeno koristan, jer za razliku od Irvinga i Durenta, Jokić je prirodan plej i savršeno malo mu treba da proigra igrača, a nije ni neki igrač koji davi loptu, ekipa može imati opasan flow sa Jokićem. 

 

Evo utakmica sa Klievlendom, klačovao sa dodavanjima na kraju prema Klekstonu, ali ne, on pojma nema, samo prosleđuje dalje:

 

 

 

Što se tiče utakmica sa Bostonom, iskreno tu se nije znalo ko kolo vodi, jer je Durent silovao loptu po svaku cenu i pored svega on je našao način da bude među najkorisnijim igračima.

 

On bi opušteno u ovoj sezoni Nagetsa bez Džamala i MPJ bio treći najbolji igrač.

 

Tačno je da broj asistencija ne pokazuje nužno kakav je neko kreator igre.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Dracarys said:

Čovek posle Hardena je imao 4 asista u proseku i to u timu, gde su se opet Irving i Durent najviše pitali.

 

Ja stvarno ne znam šta ti očekuješ da ima pored takvih igrača?

 

Što se tiče smejanja na broj asista, to samo pokazuje da se suštinski ne razumeš u košarku i Bron ima utakmice sa 2-3 asista, pogotovo u ovoj sezoni i naravno, to znači da ćemo zaključiti da on nema pojma da proigrava, lolčina

 

Da takav bude pored Džamala i Jokića, biće savršeno koristan, jer za razliku od Irvinga i Durenta, Jokić je prirodan plej i savršeno malo mu treba da proigra igrača, a nije ni neki igrač koji davi loptu, ekipa može imati opasan flow sa Jokićem. 

 

Evo utakmica sa Klievlendom, klačovao sa dodavanjima na kraju prema Klekstonu, ali ne, on pojma nema, samo prosleđuje dalje:

 

 

 

Što se tiče utakmica sa Bostonom, iskreno tu se nije znalo ko kolo vodi, jer je Durent silovao loptu po svaku cenu i pored svega on je našao način da bude među najkorisnijim igračima.

 

On bi opušteno u ovoj sezoni Nagetsa bez Džamala i MPJ bio treći najbolji igrač.

 

Lepo si izdvojio ovaj highlight, steta sto sve pogresne stvari vidis iz njega 😄

 

Edit:Jel izaslo za koliko je novca potpisao Porter?

 

Iskreno nisam ni ocekivao da zadrze ove role igrace, zasluzili su da se lepo naplate...

Edited by LordOfTerror
Link to comment
Share on other sites

Just now, LordOfTerror said:

 

Lepo si izdvojio ovaj highlight, steta sto sve pogresne stvari vidis iz njega 😄

Okej ti sve savršeno vidiš

 

Sada idem da se smejem Monte Morisu i da kažem, kakav je to plej, jer nije mogao da ima u ovakvoj sezoni makar 5 asista.

3 minutes ago, DameTime said:

 

Tačno je da broj asistencija ne pokazuje nužno kakav je neko kreator igre.

A šta pokazuje? Ja sam rekao da je sjajan plej za svoje uslove, zna da prevede loptu, doda kada bude bio presing van linije za 3 poena i sve je ok. Zna čovek šta će sa loptom.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dracarys said:

A šta pokazuje? Ja sam rekao da je sjajan plej za svoje uslove, zna da prevede loptu, doda kada bude bio presing van linije za 3 poena i sve je ok. Zna čovek šta će sa loptom.

 

Smiri malo te strasti. Ako neko ima 2 asistencije ne mora da znači da nije nikakav kreator igre, kao što ni 10 asistencija u proseku ne znači da je neko nesebičan igrač. 

Just now, Miki28 said:

@DameTime

 Evo i za tebe nesto 

 

 

 

 

 

Donosilac si dobrih vesti danas, fala Miki. ❤️

Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

 

Smiri malo te strasti. Ako neko ima 2 asistencije ne mora da znači da nije nikakav kreator igre, kao što ni 10 asistencija u proseku ne znači da je neko nesebičan igrač. 

Koje strasti?

 

To nije tačno.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dracarys said:

Okej ti sve savršeno vidiš

 

Sada idem da se smejem Monte Morisu i da kažem, kakav je to plej, jer nije mogao da ima u ovakvoj sezoni makar 5 asista.

A šta pokazuje? Ja sam rekao da je sjajan plej za svoje uslove, zna da prevede loptu, doda kada bude bio presing van linije za 3 poena i sve je ok. Zna čovek šta će sa loptom.

 

Pokazuje ti video da je skoro svaka asistencija hand off gde neko pogodi sut nakon istrcavanja ili podeli pas usled toga sto ga apsolutno niko ne cuva na terenu.

 

Imao je dobru seriju protiv Bostona i ujedno je jedan od glavnih razloga sto su izgubili 4-0 jer nije u stanju da pogadja totalno otvorene suteve u kontinuitetu.

 

Boston ga je sve vreme svesno pustao i igrao na tu kartu, imao je klasican Igouodala i Andre Roberson tretman.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LordOfTerror said:

 

Pokazuje ti video da je skoro svaka asistencija hand off gde neko pogodi sut nakon istrcavanja ili podeli pas usled toga sto ga apsolutno niko ne cuva na terenu.

 

Imao je dobru seriju protiv Bostona i ujedno je jedan od glavnih razloga sto su izgubili 4-0 jer nije u stanju da pogadja totalno otvorene suteve u kontinuitetu.

 

Boston ga je sve vreme svesno pustao i igrao na tu kartu, imao je klasican Igouodala i Andre Roberson tretman.

Jeste, ali ćeš ignorisati genijalna dodavanja prema Klekstonu i to u kakvom trenutku utakmice. Aha

 

Ja ne znam da li je realno zahtevati da Braun pogađa više od 43% za 3? Šta ti misliš?

 

Da malo pročačkamo statse ostalih igrača?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dracarys said:

Jeste, ali ćeš ignorisati genijalna dodavanja prema Klekstonu i to u kakvom trenutku utakmice. Aha

 

Ja ne znam da li je realno zahtevati da Braun pogađa više od 43% za 3? Šta ti misliš?

 

Da malo pročačkamo statse ostalih igrača?

 

''Genijalno dodavanje''

 

Pogledaj kako milisekund pre toga 2 igraca istrcavaju na Durantu (od kojih je 1 cuvar od Browna) i njemu ostaje da baci lob pas za Claxtona, sta je tu genijalno?

 

Realno je da dobar igrac pocini ono sto Grant Williams ucionio Milvoki, znaci kad te tako bezobrazno ostavljaju da ih zakopas do vrha...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

 

Zaboravi, nastavi da verglaš do iznemoglosti to što si započeo.

Kad već nešto hoćeš da opovrgneš, moraš i objasniti zašto.

 

Ja smatram da je broj asista sasvim jasan pokazatelj da li neko zna da proigrava.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dracarys said:

Kad već nešto hoćeš da opovrgneš, moraš i objasniti zašto.

 

Ja smatram da je broj asista sasvim jasan pokazatelj da li neko zna da proigrava.

 

Znači kad Lebron ima 1-2 asistencije on nema pojma? A kad Vestbruk ima 10-11 asistencija on je najnesebičniji igrač u ligi? Pazi onda šta ćeš da pišeš sledeći put za Vestbruka kad ga uzmeš u tastaturu. 

 

Ti bi nešto da dokažeš Lordu ali saplićeš samog sebe.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, DameTime said:

 

Znači kad Lebron ima 1-2 asistencije on nema pojma? A kad Vestbruk ima 10-11 asistencija on je najnesebičniji igrač u ligi? Pazi onda šta ćeš da pišeš sledeći put za Vestbruka kad ga uzmeš u tastaturu. 

 

Ti bi nešto da dokažeš Lordu ali saplićeš samog sebe.

Vidi ovako, nisam ja spalio samog sebe, ti ne čitaš moje postove ili ih nisi razumela na adekvatan način. Potreban je uzorak utakmica za neki dokaz. Braun je imao sezone u Detroitu, kao i postsezonu kada je otišao Harden, tada se jasno otvorilo i Braun je imao 4 asista u proseku na uzorku od 20+ utakmica. To sam napisao u gornjim postovima. To se ne može opovrgnuti.

 

Ja gledam proseke, mene ne i zanima toliko jedna ili dve utakmice da bih doneo neki sud, nego isključivo šira slika. Tako da meni ne možeš učitavati da ja gledam samo jednu ili dve utakmice, kada sam naveo prosek.

 

Što se tiče Vestbruka, ja nikad nisam govorio da je on loš iz kreacije, super je on, ali on je najveći ciglar koji ne igra odbranu. Ti ne znaš ni zašto ne cenim Vestbruka, ali se nađeš da mi učitaš da je zbog toga. 

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dracarys said:

Vidi ovako, nisam ja spalio samog sebe, ti ne čitaš moje postove ili ih nisi razumela na adekvatan način. Potreban je uzorak utakmica za neki dokaz. Braun je imao sezone u Detroitu, kao i postsezonu kada je otišao Harden, tada se jasno otvorilo i Braun je imao 4 asista u proseku na uzorku od 20+ utakmica. To sam napisao u gornjim postovima. To se ne može opovrgnuti.

 

Ja gledam proseke, mene ne i zanima toliko jedna ili dve utakmice da bih doneo neki sud, nego isključivo šira slika. tako da meni ne možeš učitavati da ja gledam samo jednu ili dve utakmice, kada sam naveo prosek.

 

Što se tiče Vestbruka, ja nikad nisam govorio da je on loš iz kreacije, super je on, ali on najveći ciglar koji ne igra odbranu. Ti ne znaš ni zašto ne cenim Vestbruka, ali se nađeš da mi učitaš da je zbog toga. 

 

Ali Drakarise, ja sad vidim da si se ti potpuno pogubio sa onim što pišeš. Vidiš, ja sam htela da podržim ovo tvoje pisanje za Brauna, ciljajući na to da ne treba ugrubo posmatrati proseke asistencije i suditi na osnovu toga. Bitni su konteksti u kojima igraju igrači i često se desi da neko nema mnogo asistencija prosečno (mada je 4 ass okayish, naročito za njega) ali da je zapravo dobar organizator. Međutim ti si morao da skočiš kao oparena mačka, pa sledeći put dobro pročitaj šta ti neko piše pre reakcije. 😉 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...