Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

5 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Centri danas u NBA moraju da znaju i za 3p da pripale, Ejton je i bez 3p dosta limitiran u napadu.

nice to have, ali ne moraju

sad sam na brzinu prosao kroz listu 30 startnih centara za proslu sezonu

i hajde da kazemo da mozda 10 moze da pripali..od cega 6-7 da kazes da su dobri u tome

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Miki28 said:

Pucaj?

 

pa te neke druge igrače, kao jaylen brown, prosto zato što mi ne vredi sav davisov talenat kada je stalno skršen a i drive za grejtnes mu je diskutabilan

edwards pre svih (ne bi ga dali), middleton, jrue, towns, george, deaaron fox, ayton, lamelo, trae

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

pa te neke druge igrače, kao jaylen brown, prosto zato što mi ne vredi sav davisov talenat kada je stalno skršen a i drive za grejtnes mu je diskutabilan

edwards pre svih (ne bi ga dali), middleton, jrue, towns, george, deaaron fox, ayton, lamelo, trae

Netsi traze Allstar return.

 

Znaci ne pricamo Jaylen Brown, White, pikovi i picke materine za KD nego Brown-KD? Ti bi dao KD za Edwardsa, Lamela, Younga i ove sto si naveo? 

 

Lejkersi mogu da dovedu i KD i Irvinga ali cijena je previsoka, koju ja ne bih platio.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Miki28 said:

Netsi traze Allstar return.

 

Znaci ne pricamo Jaylen Brown, White, pikovi i picke materine za KD nego Brown-KD? Ti bi dao KD za Edwardsa, Lamela, Younga i ove sto si naveo? 

 

dao bih duranta pre za njih nego za davisa. šta vredi što je top5 igrača u ligi kada je toliko povređen a i kada igra, svi su u strahu da se ne povredi u svakom drugom duelu ili nekoj poteri za loptom

 

dao bih bez razmišljanja duranta za edwardsa ili moranta (prvi mi se dopada, drugi nije moja šolja čaja) ali sam ubeđen da minny i memphis to ne bi uradili

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

dao bih bez razmišljanja duranta za edwardsa ili moranta (prvi mi se dopada, drugi nije moja šolja čaja) ali sam ubeđen da minny i memphis to ne bi uradili

Naravno da ne bi jer dovodjenje KD za sobom povlaci da napadas titulu, da treba ulagati u ekipu a to su neke stvari koje te fransize nisu spremne platiti.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

Naravno da ne bi jer dovodjenje KD za sobom povlaci da napadas titulu, da treba ulagati u ekipu a to su neke stvari koje te fransize nisu spremne platiti.

 

nije samo napad na titulu. edwards i morant su nova generacija, tj savremenici sadašnje publike. durant je za njih neki čudni veteran koji nema devojku i druži se sa irvingom. za par sezona će njih dvojica da budu neki od glavnih igrača lige a kevin borderline penzos

 

naravno da bi bilo logično dobiti superstara u zamenu za duranta. međutim, ako je davis jedan od retkih dostupnih (kad bi bio), ja bih išao stepenicu niže

niko ne želi da gleda prvu zbezdu u civilu ili na korak od toga

5 minutes ago, Magia said:

Kida Portland cele off sezone, bas sve su doveli sto im treba. Ne bi me zacudilo da i KD bas tamo predje na kraju.

 

moraće da radi neki od tvojih patentiranih trejd proposala za tako nešto (izvini, ne mogu da se szdržim)

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, uini said:

 

nije samo napad na titulu. edwards i morant su nova generacija, tj savremenici sadašnje publike. durant je za njih neki čudni veteran koji nema devojku i druži se sa irvingom. za par sezona će njih dvojica da budu neki od glavnih igrača lige a kevin borderline penzos

 

naravno da bi bilo logično dobiti superstara u zamenu za duranta. međutim, ako je davis jedan od retkih dostupnih (kad bi bio), ja bih išao stepenicu niže

niko ne želi da gleda prvu zbezdu u civilu ili na korak od toga

KD je i za predjasnju, sadasnju i buducu publiku Kevin Durant, jedan od najboljih igraca svih vremena, cheat code. 

Minesota je imala KG, imala je kasnije Love-a, evo KAT je tu, stigao je bio i Jimmy. Mislim da je ta publika napacena i zeli da gleda svoju ekipu u plejofu i u borbi za titulu a ne da gleda kako Edwards prikucava i dal je to kucanje no1 u top 10 poteza veceri, nedelje, mjeseca.

Mnogi veliki talenti su se izgubili u Minesoti, sam kazes da imaju problema da dovedu FA jer nisu veliko trziste. Otvori ti se sansa da dovedes jednog od najboljih svih vremena i reci ces, ne, imamo Edwardsa? Mislim, znam da ce reci ne jer razmisljaju da ne odu u luxury tax, da bude neke zarade jer nemaju mooda da razmisljaju BIG. Titula se u danasnjoj kosarci ne osvaja bez debelog placanja.

 

Ja, na zalost, je nesreca koja ceka da sw dogodi. Evo JJJ opet operacija, opet odsustvo oko pola godine. Da ne kazem da Morantova kosarka nije kosarka koja dovodi do titule. Vec vidjeno.

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, LordOfTerror said:

KD kosarka dovodi do titule?

 

Covek je birao sebi fransizu i nekoliko all star saputnika sa iste "talasne duzine".

 

Ima jednu dobijenu PO seriju za 2 godine...

Da, dovodi.

 

Lebronova kosarka ne dovodi do titula? Ima 4 dobijene PO serije u 4 godine u Lejkersima.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...