Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

31 minutes ago, Barkley#34 said:

U ovom duelu ste pomalo pisali o različitim stvarima i lepo to koristili da biste se sočno isvađali. Dobro vam je išlo, šteta što ste prekinuli. :classic_biggrin:

 

Kajri ima pravo da (u granicama dozvoljenog) tretira publiku kako god hoće, kao i oni njega. Ima pravo i da posti na način na koji on hoće. Međutim, isto tako svako ima pravo da mu ukaže na ovo

Bez dela posle, to je Dejmina lična ocena.

 

Dakle, posti kako hoćeš i ponašaj se kako hoćeš, ali je fakat da si u tome dobrano licemeran ili dobrano glup, neinformisan ili nešto četvrto. I to nema veze sa njegovim pravom na lični izbor nego je jednostavno tako.

 

Nije ovo bila svadja nego malo jača rasprava, kako to obično biva kod nas. 😄 

 

Upravo tako. Dakle ne uskraćujem Kajriju ni na koji način pravo da reaguje na ponašanje publike, niti osudjujem što želi da posti. Obe stvari su njegov izbor. Ali kad se ukrste na način koji jesu, on ispada ili: 1. neko ko nije informisan šta post koji praktikuje podrazumeva ili 2. neko koga nije briga (što je direktno nepoštovanje i licemerje). 


A te bajke kako je ovo bio jedini način da reaguje na publiku treba ostaviti tamo gde jesu - medju bajkama. 

Link to comment
Share on other sites

Sinoć sam posle dužeg vremena uživao u košarci. Priznajem da rs slabo pratim, ne dozvoljavaju mi obaveze jbg. Ali plejof je sasvim druga dimenzija, a Boston i Bruklin su nas počastili atomskom košarkom, bar iz mog skromnog ugla. Bilo je svega, dobrih odbrana, kucanja, lepih blokada, serija na obe strane, vrelog Irvinga. Nagoveštaj da će biti zajebana serija. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Rukometne odbrane na Boston - Bruklin. Katastrofa ako mene pitate. Ok, razumem plejof, igra se tvrđe i to, ali da odbrambeni može u svakom trenutku jednom rukom da hendčekuje napadača, to nema veze sa mozgom. Naročito na kraju tekme. Najupečatljiviji onaj posed Kajrija, kada je KD na kraju šutao trojku.

 

Svakako da Boston ekipa kojoj takvo nešto odgovara. Sa samo malo strožim kriterijumom, takva odbrana neće biti moguća, pa će neke druge stvari odlučiti.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

sad sam se setio one situacije kada su cetvorica brooklynovca pretrcala pola terena ostavljajuci irvinga samog ispod kosa kod izvodjenja lopte, tu je bacio loptu smartu ovaj zakucao i na kraju i ti poeni odlucili pobednika

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Barkley#34 said:

Ne kapiraš ili se praviš da ne kapiraš ali ciničnom duhovitošću to pokrivaš. Keep going.

 

ma kapiram, navijači bostona slali uskršnje poruke mira i ljubavi irvingu (juče je bio uskrs za sve verujuće građane bostona, pa zato) ali kajri je licemeran, to je definitivni divider između pravih srba i lažnih, pravoslavlja i lažnoslavlja 🙃

Edited by uini
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

Ok, ako decko od 21 godine nema vrijednost👍 

lol, pa pogledaj njegove procente, plus u odbrani služi kao čunj. Ove sezone, 27% za 3...

 

Mlad jeste, ali bez ikakve perspektive, a i ove godine puni 22, brzo će i to proći.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Dracarys said:

Nadam se i da vidi kakav je debil ispao što je šutnuo Karuza zbog THT-a.

 

THT-a danas ne možeš uvaliti nikom, nema vrednost.

Iskreno i za mene je on veliko razočarenje. Pomislio sam u jednom trenutku da bi možda tu moglo biti štofa ali čini se da neće biti ništa od toga a Caruso je i za mene trebao biti absolute keeper, no brainer.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

sto kaze miki, THT ima 21 god, pri tome je pokazao da moze da bude skorer i to bez da mu napravis poziciju. nisam primetio ni to da ga obilaze kao cunj, kako grof kaze 

 

1na1 sasvim korektan defanzivac 

 

caruso je super defanzivno i unosi tu neku zivinu sa klupe u napadu ali je lik to sve uspeo sa 25-26, sada ima punih 28 godina. 

 

ne znam sta THT radi, tj kakve su mu radne navike i aspiracije u profi karijeri, medjutim, skroz je no brainer zadrzati njega a za carusa je trebalo raditi finansijsku gimnastiku naustrb nekog drugog igraca. 

 

lik je okej a sigurno moze biti bolji igrac za koju sezonu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

sto kaze miki, THT ima 21 god, pri tome je pokazao da moze da bude skorer i to bez da mu napravis poziciju. nisam primetio ni to da ga obilaze kao cunj, kako grof kaze 

 

1na1 sasvim korektan defanzivac 

 

caruso je super defanzivno i unosi tu neku zivinu sa klupe u napadu ali je lik to sve uspeo sa 25-26, sada ima punih 28 godina. 

 

ne znam sta THT radi, tj kakve su mu radne navike i aspiracije u profi karijeri, medjutim, skroz je no brainer zadrzati njega a za carusa je trebalo raditi finansijsku gimnastiku naustrb nekog drugog igraca. 

 

lik je okej a sigurno moze biti bolji igrac za koju sezonu. 

Karuzo nije super defanzivno, nego jedan od najboljih defanzivaca lige na bekovskoj poziciji i ako se gađa titula u naredne dve sezone, ne može niko reći da je bolje imati THT, nego Karuza. Uostalom i sinoć je pokazao o kakvom se majstoru radi, kao i prethodne dve sezone u LAL.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dracarys said:

Karuzo nije super defanzivno, nego jedan od najboljih defanzivaca lige na bekovskoj poziciji i ako se gađa titula u naredne dve sezone, ne može niko reći da je bolje imati THT, nego Karuza. Uostalom i sinoć je pokazao o kakvom se majstoru radi, kao i prethodne dve sezone u LAL.

 

okej. koliko cenis da bi igrao ove sezone u lakersima? ja cenim 20mins tops i tvrdim da ne biste imali vise od dve pobede u plusu, posto nije problem bio defanzivno na jednoj poziciji, vec na 4-5 uglavnom 

Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

okej. koliko cenis da bi igrao ove sezone u lakersima? ja cenim 20mins tops i tvrdim da ne biste imali vise od dve pobede u plusu, posto nije problem bio defanzivno na jednoj poziciji, vec na 4-5 uglavnom 

Ne znam koliko si utakmica Lejkersa pogledao ove sezone, ali za Lejkerse nije startovao i dobijao veliku minutažu samo onaj koji nije hteo, a ti dovodiš u pitanje minutažu, čak je i leš DJ Augustin igrao preko 30 minuta.

 

Karuzo je teški defanzivac, brani 1-4 pozicije i on kao takav bi bio bez ikakve dileme treći najbolji igrač Lejkersa.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dracarys said:

Ne znam koliko si utakmica Lejkersa pogledao ove sezone, ali za Lejkerse nije startovao i dobijao veliku minutažu samo onaj koji nije hteo, a ti dovodiš u pitanje minutažu, čak je i leš DJ Augustin igrao preko 30 minuta.

 

Karuzo je teški defanzivac, brani 1-4 pozicije i on kao takav bi bio bez ikakve dileme treći najbolji igrač Lejkersa.

Onda su Lakersi stvarno krs tim ako bi on bio 3 igrac tima...Jbg.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, gggggggg said:

jel moze neko ko je gledao milwaukee da objasni sto su se mucili sa chicagom toliko? jel opet problem napad protiv postavljene odbrane ili sta

 

Basically, da. Statistika Janisa zavarava, puno puta je bas zaglavinjao zesce, a pravio je i faulove u napadu tako da je bio u foul troubleu dobar deo tekme. Fora je sto je DeRozan odigrao kriminalno, a opet su ih jedva slomili na bravure Bruka. I meni se cini da Milwaukee ne deluje toliko mocno koliko im dajemo na to sto su branioci titule & masinerija vec godinama.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dracarys said:

Ne znam koliko si utakmica Lejkersa pogledao ove sezone, ali za Lejkerse nije startovao i dobijao veliku minutažu samo onaj koji nije hteo, a ti dovodiš u pitanje minutažu, čak je i leš DJ Augustin igrao preko 30 minuta.

 

Karuzo je teški defanzivac, brani 1-4 pozicije i on kao takav bi bio bez ikakve dileme treći najbolji igrač Lejkersa.

 

gledao sam verovatno trecinu tekmi jer igraju cesto od 4-pola5 pa odgledam drugo poluvreme celo 

 

pusti dj-a i kosarkasa augustina, on je igrao manje od 18mins na 21 utakmica

 

mogao bi da menja wbrooka i igra reeves minute. 

 

mislim nebitno, ne bi nista promenilo ni da je 30 igrao, busni ste na sve strane a gledao sam puno busnih ekipa 

 

caruso je stravinsky, ja ga gotivim ali ne moze on da pravi cuda u ekipi koja je lose slozena 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, uini said:

 

gledao sam verovatno trecinu tekmi jer igraju cesto od 4-pola5 pa odgledam drugo poluvreme celo 

 

pusti dj-a i kosarkasa augustina, on je igrao manje od 18mins na 21 utakmica

 

mogao bi da menja wbrooka i igra reeves minute. 

 

mislim nebitno, ne bi nista promenilo ni da je 30 igrao, busni ste na sve strane a gledao sam puno busnih ekipa 

 

caruso je stravinsky, ja ga gotivim ali ne moze on da pravi cuda u ekipi koja je lose slozena 

Ma gde ne bi, Karuzo je onaj klasičan energetski igrač koji prenosi zarazu što se tiče odbrane. Onda bi i Bron malo pomerio guzicu, plus bi odbrana AD imala veću dimenziju, a ne da večito bude prva i poslednja linija odbrane.

 

Kada Vogel nije imao problema da benčuje Vestbruka pri kraju utakmice, onda ne vidim zašto bi Karuzo koji je u ovom trenutku univerzum za Vestbruka ne bi uzimao njegove minute, mada sam siguran da bi Aleksa uklopili lagano i sa Vestbrukovim minutima.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, delgado said:

 

Basically, da. Statistika Janisa zavarava, puno puta je bas zaglavinjao zesce, a pravio je i faulove u napadu tako da je bio u foul troubleu dobar deo tekme. Fora je sto je DeRozan odigrao kriminalno, a opet su ih jedva slomili na bravure Bruka. I meni se cini da Milwaukee ne deluje toliko mocno koliko im dajemo na to sto su branioci titule & masinerija vec godinama.

 

da, meni su malcice sumnjivi, mislim da sam o tome pisao vec na temi.

 

verovatno svim srcem navijaju za netse, jer tamo realno nema ko da cuva grka. miami i boston itekako mogu da mu pariraju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...